MKS Kluczbork – Chrobry 0:2 (koniec) | Pogoń Sdl. – Dolcan 0:4 (koniec) | GKS Bełchatów – Stomil 0:1 (koniec)
Arka – Zawisza 1:1 (koniec) | Miedź – Chojniczanka 2:2 (koniec) | Sandecja – Bytovia 0:1 (koniec)
GKS K. – Wigry 2:0 (koniec) | Olimpia G. – Rozwój 0:1 (koniec)
Olimpia Grudziądz
0:1 (0:1)
Rozwój Katowice
Sobota 01.08.2015, 20:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • Fortuna 1 Liga • Runda 1

To tyle z Grudziądza, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. (21:54:29)

Rozwój Katowice w swoim debiucie w I lidze wygrywa z Olimpią Grudziądz 1:0. Goście przez całą drugą połowę się skutecznie bronili i nie dawali Olimpii tworzyć groźnych okazji.

90+5

90+4
    Wrzutka w pole karne do Pitera-Bućko, jednak wyżej od obrońcy Olimpii wyskoczył Soliński i złapał piłkę.

90+3
    Leży na murawie Menzel. Jest opatrywany.

90+2
    Pawela centrował z lewej strony w pole karne. Soliński złapał lecącą piłkę.

90
    Doliczone 4 minuty.

90
    Rzut rożny dla Olimpii. Kaczmarek wrzucał, ale jeden z gości zablokował jego centrę.

88
    Po wrzutce z narożnika boiska strzał głową oddał jeden z gospodarzy, ale piłkę złapał Soliński.

88
    Kaczmarek zatrzymany w polu karnym. Sygnalizuje, że nie przepisowo. Sędzia odgwizdał jednak rzut rożny.

87
    Kłus zagrywał na skrzydło do Skóreckiego, jednak zawodnik Olimpii nie doszedł do górnej prostopadłej piłki.

86
    Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Jaroszek.

85
    Rożny dla Olimpii. Kaczmarek wrzucał w pole karne, ale goście oddalili zagrożenie.

85
    Kaczmarek ponownie chciał sam poprowadzić akcję skrzydłem. Został zatrzymany tuż przy końcowej linii.

85
    Z minuty na minutę Olimpia popełnia co raz więcej błędów, a jej ataki są co raz bardziej bezradne.