Podbeskidzie – Cracovia | 0:1 (koniec) | | | Wisła K. – Lech P. | 2:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – Chrobry | 0:2 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Dolcan | 0:4 (koniec) | | | GKS Bełchatów – Stomil | 0:1 (koniec) |
Arka – Zawisza | 1:1 (koniec) | | | Miedź – Chojniczanka | 2:2 (koniec) | | | Sandecja – Bytovia | 0:1 (koniec) |
GKS K. – Wigry | 2:0 (koniec) | | | Olimpia G. – Rozwój | 0:1 (koniec) |
Raków – Okocimski | 1:1 (koniec) | | | Gryf – Legionovia | 1:0 (koniec) | | | Olimpia Z. – ROW Rybnik | 1:1 (koniec) |
Puszcza – Siarka T. | 0:3 (koniec) | | | Stal S. W. – Nadwiślan | 2:1 (koniec) | | | Polonia B. – Stal M. | 1:1 (koniec) |
GKS T. – Wisła Pu. | 0:2 (koniec) |
Wolfsburg – Bayern | 1:1 (5:4 po rz. karnych) |
Sparta – Banik | 3:1 (koniec) | | | Ołomuniec – Příbram | 1:3 (koniec) | | | Zlín – Jihlava | 1:0 (koniec) |
Teplice – Slovacko | 2:0 (koniec) | | | Dukla – Vik. Pilzno | 1:0 (koniec) |
PSG – Lyon | 2:0 (koniec) |
Wiślanka – Garbarnia | 0:7 (koniec) | | | Limanovia – Wisła II | 2:2 (koniec) |
finał
Olimpia Grudziądz
0:1
(0:1)
Rozwój Katowice
86
|
Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Kun, na boisku pojawia się Jaroszek.
|
|
72
|
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Smoliński, na boisku pojawia się Kurowski.
|
|
62
|
Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Król, na boisku pojawia się Balogun.
|
|
59
|
Zmiana w drużynie Rozwój Katowice: z boiska schodzi Gielza, na boisku pojawia się Kozłowski.
|
|
58
|
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Banasiak, na boisku pojawia się Skórecki.
|
|
22
|
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Zigon, na boisku pojawia się Pawela.
|
Gole:
42. Gielza
Sędziowie:
Główny:Piotr Idzik (Poznań).
Asystenci: Marcin Sadowski, Łukasz Araszkiewicz.
Techniczny: Mariusz Korpalski.
Widownia:
Kartki: 38. Gielza (ROZ), 81. Menzel (ROZ)
Spudłowany karny!:
Olimpia Grudziądz:
Fabiniak – Bielawski, Lewandowski, Piter-Bućko, Woźniak – Kłus, Smoliński (72. Kurowski), Zigon (22. Pawela), Kaczmarek, Banasiak (58. Skórecki) – Djousse.
Zmiany: Wróbel – Gul, Łabędzki, Kurowski, Skórecki, Pawela, Cieśliński.
Trener:
Rozwój Katowice: Soliński – Kapias, Kopczyk, Gałecki, Winiarczyk – Menzel, Król (62. Balogun), Tkocz, Kun (86. Jaroszek) – Wróbel, Gielza (59. Kozłowski).
Zmiany: Gocyk – Czapliński, Jaroszek, Balogun, Kozłowski, Żak, Czerkas.
Trener:
Zmiany: Wróbel – Gul, Łabędzki, Kurowski, Skórecki, Pawela, Cieśliński.
Trener:
Rozwój Katowice: Soliński – Kapias, Kopczyk, Gałecki, Winiarczyk – Menzel, Król (62. Balogun), Tkocz, Kun (86. Jaroszek) – Wróbel, Gielza (59. Kozłowski).
Zmiany: Gocyk – Czapliński, Jaroszek, Balogun, Kozłowski, Żak, Czerkas.
Trener:
Sędziowie:
Główny:Piotr Idzik (Poznań).
Asystenci: Marcin Sadowski, Łukasz Araszkiewicz.
Techniczny: Mariusz Korpalski.
Widownia:
Kamil Kazmierczak
@kkazmierczak15