Nantes – Guingamp 1:0 (koniec) | Montpellier – Angers 0:2 (koniec) | Nice – Monaco 1:2 (koniec)
Olympique – Caen 0:1 (koniec) | Bastia – Rennes 2:1 (koniec) | Troyes – GFC Ajaccio 0:0 (koniec)
SC Bastia
2:1 (0:1)
Stade Rennes
Sobota 08.08.2015, 21:00Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 1

To był bardzo ciekawy mecz! Po dość mizernej pierwszej połowie i prowadzeniu Rennes 1-0, druga połowa, a podczas niej gra Bastii, zachwycała! Gospodarze zasłużenie pokonali rywala 2-1, mimo gry w osłabieniu przez ostatnie kilkanaście minut. (22:56:46)

90+5

90+5
    Ostatnia akcja tego meczu. Dośrodkowanie Palmieriego i strzał głową Coulibaliego ponad bramką.

90+4
    Żółtą kartkę jeszcze przed poprzednim rzutem rożnym otrzymał Sio.

90+4
    Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi François Kamano, na boisku pojawia się Lassana Coulbaly.

90+4
    Wyszli z kontrą gospodarze, ale znakomicie wślizgiem powstrzymał przeciwnika Mexer! Był ostatnin obrońcą!

90+3
    Rennes naciska rywala! Strzał Toivonena zablokowany i z narożnika boiska zacznie Grosicki.

90+2
    Pewne wyjście z bramki Leci. Wyłapał wrzutkę Fernandesa!

90
    Sędzia dolicza aż 5 minut!

90
    Miał dużo miejsca na dobre zgranie piłki w pole karne Sylla. Jednak w ostatniej chwili interweniował Squillaci. Wciąż 2-1!

89
    Zaskakująca próba strzału Kamano. Obok bramki czujnego Costila.

88
    Goście nie potrafią wykorzystać przewagi liczebnej. To To miejscowi są przy piłce.

87
    Faulował Fernandes. Okazja z rzutu wolnego niewykorzystana przez Bastię. Dośrodkowanie zbyt głębokie.