Nadwiślan – Raków 0:2 (koniec) | Stal M. – Puszcza 2:1 (koniec)
Nadwiślan Góra
0:2 (0:0)
Raków Częstochowa
Niedziela 09.08.2015, 17:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • 2. Liga • Runda 2

Raków Częstochowa odnosi wyjazdowe zwycięstwo. Długo, w dzisiejszym spotkaniu utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Najpierw Loskę, w 82 minucie pokonał Okińczyc, a poprawił w doliczonym czasie gry Łazaj. Dziękujemy za wspólne emocje. (18:51:45)

90+5

90+4
    Za chwilę końcowy gwizdek arbitra.

90+3
    Gol dla Rakowa!

Gospodarze nadziali się na kontratak Rakowa. Ładne podanie Pawlusińskiego i KACPER ŁAZAJ zachował olbrzymi spokój w sytuacji sam na sam!

90+2
    Coraz mniej czasu ma Nadwiślan na odrobienie strat i wywalczenie przed własną publiką choćby punktu.

90+1
    Gramy już dalej. Cztery minuty doliczone przez sędziego.

90
    Mamy przerwę w grze. Pomocy masażystów potrzebuje Pawlusiński.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Mądrze gra Raków, starając się utrzymać futbolówkę na połowie rywala.

87
    Dobra interwencja Loski po strzale z rzutu wolnego.

87
    Raków utrzymuje się od dłuższej chwili przy piłce.

85
    Warchoł ukarany za ofensywny faul.

85
    Ostatnie 5 minut regulaminowego czasu gry. Nadwiślan sprobował szybko odpowiedzieć, ale nie sforsował defensywy Rakowa.

82
    Miał nosa trener gości, wprowadzając do gry Okińczyca. Czy Nadwiślan odpowie?

82

Figiel podaje do WOJCIECHA OKIŃCZYCA, a ten pokonuje Loskę! Raków obejmuje prowadzenie i kto wie, czy to nie jest trafienie na wagę trzech oczek!

81
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Piwowarczyk, na boisku pojawia się Kaszok.

80
    10 minut do końca regulaminowego czasu gry.

77
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Ogrocki, na boisku pojawia się Kowalczyk.

76
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Malinowski, na boisku pojawia się Łazak.