Dinamo M. – FC Salzburg 2:0 (koniec) | Qabala – Panathinaikos 0:0 (koniec) | Astra – Alkmaar 3:2 (koniec)
Slovan – Hajduk 1:0 (koniec) | Zoria – Legia 0:1 (koniec) | Ajax – Jablonec 1:0 (koniec)
Molde – Standard 2:0 (koniec) | PAOK – Brøndby 5:0 (koniec) | FK Krasnodar – HJK 5:1 (koniec)
Sparta – Thun 3:1 (koniec) | Milsami – Saint-Étienne 1:1 (koniec) | Young Boys – Karabach 0:1 (koniec)
Atromitos – Fenerbahce 0:1 (koniec) | Rabotnički – Rubin 1:1 (koniec) | FCSB – Rosenborg 0:3 (koniec)
MSK Żilina – Bilbao 3:2 (koniec) | Rheindorf – Belenenses 0:1 (koniec) | Odds BK – Borussia D. 3:4 (koniec)
Bordeaux – Kajrat 1:0 (koniec) | Vik. Pilzno – Vojvodina 3:0 (koniec) | Lech P. – Vidi FC 3:0 (koniec)
Southampton – Midtjylland 1:1 (koniec)
MSK Żilina
3:2 (0:2)
Athletic Bilbao
Czwartek 20.08.2015, 20:15 • Pod Dubňom, Žilina • Liga Europy (Runda Kwalifikacyjna) • Play-off

To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę. (22:10:52)

Po świetnym spotkaniu MSK Zilina pokonuje Athletic Bilbao 3:2! W przerwie wydawało się, że wszystko w tym starciu jest jasne. Baskowie pomimo gry w rezerwowym zestawieniu dominowali i prowadzili dwoma bramkami. Pisaliśmy, że Słowacy po przerwie muszą zaprezentować się o niebo lepiej jeśli chcą na coś liczyć w tym dwumeczu. I do tego doszło! Gospodarzom najpierw udało się wyrównać, a w ostatnich sekundach tego starcia zdobyli zwycięskiego gola i na rewanż jadą z minimalną zaliczką! Ogromne brawa dla graczy Ziliny za ambitną postawę do ostatnich sekund!

90+5
    90+4. WILLIAM - 3:2

90+4
    Gol dla MŠK Žilina!
    Strzelcem bramki WILLIAM.

I COŚ NIESAMOWITEGO! Zilina odwraca losy tego widowiska! Zdobywa zwycięskiego gola! Po centrze z rożnego ogromne zamieszanie na 5 metrze w końcu futbolówka trafia do WILLIAMA, który chytrym uderzeniem kieruje ją do siatki!

90+3
    Z atakiem wychodzi Zilina i wywalcza na prawej stronie rzut rożny. Ostatnia okazja.

90+2
    Dwie pierwsze minuty doliczonego czasu gry przebiegły na walce w środku pola. Czy któraś ze stron będzie jeszcze w stanie wyprowadzić groźny atak?

90
    Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Ostatnia roszada w Zilinie. W miejsce Benesa na boisku pojawia się Skvarka.

87
    I niezła szansa gospodarzy. Po wymianie futbolówka trafiła na prawej stronie szesnastki pod nogi Kacera ten oddał uderzenie, dobrze ustawiony był jednak Herrerin i pewnie chwycił piłkę.

85
    Walka obu stron w środku pola. Gospodarze w końcówce postarają się wydrzeć wygraną gościom.

82
    Williams ucierpiał w akcji sprzed chwili i nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce na boisku pojawia się De Marcos.

81
    Po wyrównującym trafieniu do ataku ruszyli goście i byli ponownie bliscy prowadzenia! Po prostopadłym zagraniu Aketxe sam na sam z Volesakiem znalazł się wprowadzony Williams naciskany przez jednego z defensorów gospodarzy, posłał futbolówkę jednak ponad bramką!
    77. WILLIAM - 2:2

77

Z fantastyczną kontrą wychodzą jednak gospodarze i mamy remis! Fatalny błąd wprowadzonego Benata, który miał uspokoić sytuację. Łatwo stracił futbolówkę w środku pola ta trafiła do Benesa, który natychmiast zagrał ją do wychodzącego na czystą pozycję WILLIAMA, ten wpadł z nią w pole karne znakomicie ograł wychodzącego z bramki Herrerina i bez problemu umieścił w pustej bramce!

76
    I Bilbao udało się opanować trudną sytuację po straconym golu. Ponownie gości wymieniają spokojnie podania na połowie gospodarzy szukając kolejnego trafienia.

74
    Seria zmian. Tym razem ponownie w Bilbao. W miejsce Merino na boisku pojawia się Williams.