Start W. – Ostrów Wlkp. 2:1 (koniec) | Toruń – Jarota 0:1 (koniec) | Lech II P. – Nielba 4:1 (koniec)
Elana Toruń
0:1 (0:1)
Jarota Jarocin
Sobota 22.08.2015, 12:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 3

Jarota wygrywa w Toruniu. Gospodarze nie byli zespołem słabszym, ale to goście wykorzystali jedną z nielicznych okazji. Trzeba podkreślić, że w drugiej połowie Elana zdominowała Jarotę, ale nie potrafiła stworzyć klarownych okazji do oddania strzału. Poprawnie zaprezentowali się napastnicy gospodarzy, choć nie wpisali się na listę strzelców. Jarota pokazała, że swoją defensywną i usypiającą grą może wygrywać. Goście po raz trzeci wygrali i zajmują pozycję wicelidera! (14:05:21)

90+4

90+3
    Witucki uderzył z wolnego, ale trafił w mur.

90+3
    Rzut wolny dla Elany. Piłka ustawiona na 20. metrze przed bramką Jaroty.

90+2
    Zmiana w drużynie Jarota Jarocin: z boiska schodzi Antkowiak, na boisku pojawia się Piróg.

90
    Tomaszewski uderzał w polu karnym, ale jego strzał zablokował jeden z obrońców Jaroty.

88
    Elana długie minuty utrzymuje się przy piłce, ale gospodarze nie potrafią przebić się przez linię defensorów Jaroty.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Kieliba (Jarota Jarocin).

87
    Kieliba fauluje Marszałka. Faul taktyczny.

86
    Jeszcze jeden korner dla gości.

85
    Korner dla Jaroty.

84
    Żółtą kartkę otrzymuje Wróblewski (Elana Toruń).

84
    Wróblewski ciosem kung-fu obalił Antkowiaka. Rzut wolny dla Jaroty w środku pola.

83
    Korner dla Elany.

83
    Marciniak zagrywa niebezpiecznie i mamy rzut wolny dla Elany na połowie gości.

82
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Szatkowski, na boisku pojawia się Gralewski.

81
    Świetna akcja Jaroty. Uderzał Skokowski, ale mógł to zrobić zdecydowanie lepiej. Duże szczęście mieli gospodarze.