Okocimski – Legionovia 0:1 (koniec) | Siarka T. – Raków 0:3 (koniec) | Olimpia Z. – Puszcza 0:0 (koniec)
Wisła Pu. – Znicz 1:3 (koniec) | Kotwica – ROW Rybnik 3:1 (koniec) | Stal M. – Stal S. W. 3:0 (koniec)
GKS T. – Polonia B. 2:1 (koniec)
Stal Mielec
3:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Sobota 22.08.2015, 19:00 • Stadion MOSiR, Mielec • 2. Liga • Runda 4

Gospodarze wygrywają po trzech trafieniach w drugiej połowie. Stal Stalowa Wola traci do lokalnego rywala już sześć punktów. (20:55:42)

85
    Ostatnie 5 minut spotkania. Wynik bez zmian. Gospodarze prowadzą 2-0.

73
    Strzelcem bramki ANDREJ PROKIC. Asysta Nowaka.

niecelne strzały 2-7

Mecz jest bardzo ostry, gdyż w pierwszej połowie ujrzeliśmy pięć żółtych kartek. Dwie dla zawodników gospodarzy, a trzy dla graczy gości.

45

40
    Podopieczni Janusza Białka mieli drugi rzut rożny w tym spotkaniu, ale z zagrożeniem poradziła sobie defensywa gości.