Juventus – Udinese 0:1 (koniec) | US Palermo – Genoa 1:0 (koniec) | Empoli – Chievo 1:3 (koniec)
Fiorentina – AC Milan 2:0 (koniec) | Frosinone – Torino 1:2 (koniec) | Inter – Atalanta 1:0 (koniec)
Sampdoria – Carpi FC 5:2 (koniec) | Sassuolo – Napoli 2:1 (koniec)
US Sassuolo Calcio
2:1 (1:1)
SSC Napoli
Niedziela 23.08.2015, 20:45 • Mapei Stadium, Sassuolo • Włoska Serie A • Runda 1

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na następne relacje z lajfy.com. (22:39:51)

Choć jako pierwsi gola zdobyli piłkarze SSC Napoli, to punkty zostaną u gospodarzy. W mediach społecznościowych pisze się nawet o remontadzie Sassuolo. To trochę określenie na wyrost, ale nie da się zaprzeczyć, że odrobienie z nawiązką straty gola było wyzwaniem. A jednak się udało. Po golach Floro Floresa oraz Sansone zielono-czarni wygrali 2:1. W drugiej połowie paradoksalnie goście częściej operowali piłką, mieli więcej szans podbramkowych, ale konkretniejsze okazało się Sassuolo.

90+4

90+3
    Ale mądrzę Falcinelli. Dobre wejście tego zawodnika. Zaliczył asystę, a teraz walczy w okolicach chorągiewki jak lew.

90+2
    Rozpaczliwe dośrodkowania. Podbudowani golem gospodarze królują w powietrzu i ekspediują piłkę jak najdalej potrafią.

90
    Cztery minuty pozostały do ostatniego gwizdka. Tyle doliczył sędzia Daniele Doveri.

88
    Druga szansa Callejona po wejściu na boisko. Dwukrotnie przegrał pojedynek z bramkarzem. Najpierw główkował, a przed momentem strzelił z półwoleja.

87
    W drugiej połowie atakowała drużyna z Neapolu, ale nie potrafiła zdobyć gola. Konkretniejsi byli zielono-czarni i są o włos od zwycięstwa. Teraz spokojnie szanują piłkę.

85
    Rozochocił się mocno Sansone. Tym razem upadł po kontakcie z przeciwnikiem i domagał się rzutu karnego. Tymczasem sędzia Daniele Doveri pokazał zmiennikowi Sassuolo żółtą kartkę za symulowanie.
    84. Nicola SANSONE - 2:1

84
    Gol dla Sassuolo!
    Strzelcem bramki NICOLA SANSONE i akcja zmienników daje Sassuolo mało spodziewane prowadzenie! Szybki wypad, świeży Falcinelli zgubił przeciwnika i dośrodkował w kierunku drugiego słupka. Znalazł się tam Sansone i bez opieki przeciwnika złożył się szczupakiem i trafił do bramki!

82
    Oto i ona: Falcinelli za Defrela.

81
    Przerwa w grze. Hysaj zderzył się z rozpędu z przeciwnikiem, ale są grzeczne gesty studzące atmosferę ze strony obu zawodników. Za chwilę będzie ostatnia zmiana.

79
    Trzecia zmiana w zespole z Neapolu: Callejon zamiast nieprecyzyjnego Mertensa.

78
    Piłka w rękawicach Consigliego. Widać, że nie spieszy się doświadczonemu bramkarzowi Sassuolo. Celebrował wznowienie tak długo, jak tyko potrafił.

77
    Uderzenia Mertensa, następnie Hamsika, jednak ataki SSC Napoli w drugiej połowie nie przynoszą gola. Po przerwie przerasta zaangażowaniem w ofensywę przeciwnika.