Stal S. W. – Wisła Pu. 1:0 (koniec) | Puszcza – GKS T. 0:0 (koniec) | Raków – Stal M. 1:2 (koniec)
Błękitni – Siarka T. 1:2 (koniec) | Legionovia – Nadwiślan 3:2 (koniec) | Gryf – Radomiak 0:1 (koniec)
Polonia B. – ROW Rybnik 1:1 (koniec) | Znicz – Olimpia Z. 0:2 (koniec) | Kotwica – Okocimski 2:0 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:0 (0:0)
GKS Tychy
Środa 26.08.2015, 17:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 5

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

W meczu drugiej ligi polskiej, Puszcza Niepołomice podejmie GKS Tychy. Pierwszy gwizdek arbitra wyznaczono na 17:00.

Obie ekipy mają zgoła inny początek sezonu. Puszcza Niepołomice pierwszych czterech spotkań nie zaliczy do udanych. Gospodarze środowego starcia zgromadzili w nich zaledwie dwa punkty i w ligowej tabeli wyprzedzają tylko Nadwiślana Góra.

GKS Tychy odniósł, jak na razie trzy zwycięstwa. Tyszanie raz schodzili z boiska pokonani. W dotychczasowym rozrachunku pozwala to GKS-owi plasować się na trzeciej lokacie – z oczkiem straty do Rakowa Częstochowa, jak i Stali Mielec.

W ostatniej kolejce Puszcza bezbramkowo zremisowała w Zambrowie, z tamtejsza Olimpią.

Tyszanie pokonali 2:1 przed własną publiką Polonię Bytom, a na listę strzelców wpisali się kolejno Łukasz Grzeszczyk oraz Marcin Radzewicz.

Zapraszamy na relacje live do portalu Lajfy.com!

Puszcza Niepołomice: Staniszewski – Furtak, Czarny, Lepiarz, Abramowicz – Kotwica, Gawęcki, Wieczorek, Furczyk, Mikołajczyk – Broź.

GKS Tychy: Florek – Mączyński, Boczek, Tanżyna, Górkiewicz – Glanowski, Dymowski, Radzewicz, Bukowiec, Błanik – Grzeszczyk..

Za kilka minut początek spotkania.

1

1
    GKS na czerwono, z zielonymi elementami. Puszcza na niebiesko.

1
    Spokojny początek meczu. Głośno za to na trybunach, gdzie zagorzały doping sympatyków obu ekip.

3
    Około 150 sympatyków GKS-u Tychy.

3
    Próba przerzutu w pole karne do Górkiewicza, jednak czujni defensorzy Puszczy.

3
    Grzeszczyk na ofsajdzie. Zaczyna rysować się minimalna przewaga tyszan.

5
    Pierwsze 5 minut gry za nami. Jak na razie, lepsze wrażenie robią piłkarze GKS-u Tychy.

7
    Tyszanie mają rzut wolny nieopodal linii bocznej.

7
    Dobra interwencja Staniszewskiego na przedpolu.

10
    Furczyk zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale piłka nie poleciała w światło bramki.

13
    W ostatnich minutach, niewiele dzieje się pod obiema bramkami. Ciekawie za to na trybunach, gdzie w głośnym dopingu nie ustają kibice z Tych.

14
    Sporo pomylił się teraz Glanowski, który spróbował szczęścia z dystansu.

16
    Stały fragment dla GKS-u. Około 25 metrów do bramki.

16
    Grzeszczyk z dość trudnej pozycji zdecydował się na bezpośrednie uderzenie, jednak piłka po koźle wylądowała w rękawicach Staniszewskiego.

18
    Gawęcki słownie napomniany przez arbitra, za przewinienie przy linii bocznej.

19
    A teraz, Bukowiec powalił Wieczorka w środku pola. Na boisku fizjoterapeuci, ale zdaje się, że za chwilę gracz GKS-u wróci na plac boju.

20
    Nieudane dośrodkowanie Grzeszczyka z rzutu wolnego.

22
    Przerwa na uzupełnienie płynów.

25
    Niewiele dzieje się w ostatnich minutach. Sporo niedokładności oraz przewinień.

26
    Mocne uderzenie Brozia, jednak futbolówka powędrowała w sam środek bramki, co ułatwiło interwencję Florkowi.

30
    Pół godziny gry za nami. Na tablicy wyników 0:0.

31
    Bukowiec uderzył zza szesnastki. Pomysł dobry, ale wykonanie pozostawmy bez komentarza.

32
    Broź nie zdołał dojść do dobrego dośrodkowania z lewego skrzydła.

33
    Czarny odważnie zaatakował w polu karnym rywali, zdawało się, że stanie oko w oko z bramkarzem, ale ostatecznie Florek go uprzedził. Arbiter odgwizdał jeszcze przewinienie na bramkarzu tyszan.

36
    Dobra interwencja Florka po płaskim uderzeniu.

38
    Częściej w posiadaniu piłki goście. Gra nieco się uspokoiła.

40
    Brzydki faul Lepiarza na 20. metrze przed bramką Puszczy. Futbolówkę ustawił Grzeszczyk.

41
    Fatalne uderzenie Grzeszczyka, piłka poleciała o dobry metr nad poprzeczką.

42
    Groźnie pod bramką tyszan. Najpierw Broź, a chwilę później Wieczorek próbował uderzać z pola karnego.

44
    Lepiarz za pociąganie za koszulkę i przerwanie kontrataku.

45
    Minuta doliczona przez arbitra.

45
    Grzeszczyk w sytuacji sam na sam ze Staniszewskim, ale trafia tylko w nogi bramkarza Puszczy!

45+1
    Jeszcze sunie jeden atak GKS-u Tychy.

45+1
    Nieudany strzał Radzewicza z pola karnego.

45+1

Do przerwy w Niepołomicach bez bramek. Goście mieli świetną szansę w ostatniej minucie, ale na wysokości zadania stanął Staniszewski. Pierwsza odsłona spotkania z inicjatywą tyszan, ale na tablicy nadal 0:0.

46

46
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Dymowski, na boisku pojawia się Okuniewicz.

47
    Szybkie uderzenie na bramkę Florka, jednak golkiper GKS-u zachował czujność już na początku drugiej połowy.

48
    W środku pola przewinili tyszanie.

49
    Dobra interwencja Czarnego na bliższym słupku. Po dośrodkowaniu Radzewicza tyszanie mają tylko korner.

50
    Teraz Radzewicz dośrodkował z narożnika boiska, ale do odchodzącej od bramki piłki nie dopadł żaden z jego partnerów.

51
    Korner dla Puszczy.

51
    Piłka po kornerze wróciła na pole karne, gdzie szczęścia głową próbował Czarny, a strzał z linii bramkowej wybili obrońcy!

52
    Mikołajczyk za brzydki faul na rozpędzającym się Radzewiczu. GKS ma szansę na dobre dośrodkowanie w pole karne z bocznego sektora boiska.

54
    W ostatnich minutach w ofensywie napędziła się Puszcza. Po groźnej akcji, kolejny korner dla gospodarzy.

55
    Dośrodkowanie na bliższy słupek wybite przez rywali.

55
    Gospodarze już cieszyli się z bramki, ale w górę powędrowała chorągiewka asystenta. Furczyk świetnie kropnął z dystansu, a Florek wypluł futbolówkę przed siebie, dopadł do niej Czarny i skierował do siatki. Sędziowie dopatrzyli się jednak spalonego.

56
    Kolejny atak Puszczy. Znów szczęścia próbował Czarny, ale jego uderzenie głową wybronił Florek.

58
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Wieczorek, na boisku pojawia się Sojda.

59
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Glanowski, na boisku pojawia się Zganiacz.

60
    Godzina gry za nami. W Niepołomicach nadal czekamy na trafienia.

63
    Coś niesamowitego! Ależ prosta strata tyszan w środku pola i Mateusz Broź próbował lobować Florka z połowy boiska, zabrakło centymetrów!

66
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Furczyk, na boisku pojawia się Uwakwe.

67
    Tyszanie mieli rzut wolny na wysokości pola karnego, ale nic z tego nie wynikło.

68
    Teraz stały fragment dla GKS-u. Miękkie dośrodkowanie Radzewicza, z którego nic nie wynikło. Błyskawicznie ruszyła kontra Puszczy, ale na ofsajdzie zostawiony Broź.

70
    20 minut do końca regulaminowego czasu gry.

71
    Po dobrym dośrodkowaniu Górkiewicza, Bukowiec nie zdołał wygrać pojedynku główkowego w okolicach 10. metra.

72
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Radzewicz, na boisku pojawia się Wodecki.

74
    Świetne uderzenie Mikołajczyka i piłka powędrowała minimalnie nad poprzeczką!

75
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Gębalski.

75
    Zmiana w drużynie GKS Tychy: z boiska schodzi Błanik, na boisku pojawia się Nieśmiałowski.

78
    Po rzucie rożnym dla GKS-u, piłka trafiła przed pole karne do Bukowca, ten dopieścił uderzenie, ale pomylił się o centymetry!

79
    Nieudana próba Okuniewicza.

85
    Wiele wskazuje na to, ze dzisiejszy mecz zakończy się rezultatem bezbramkowym.

86
    Puszcza ma rzut wolny. Za chwilę Uwakwe będzie próbował celnie dośrodkować w pole karne.

86
    Sojda ukarany żółta kartką.

87
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Gawęcki, na boisku pojawia się Maluga.

88
    Coraz mniej czasu do końca spotkania.

88
    Rzut rożny dla GKS-u Tychy, ale dobrze w polu karnym interweniował Czarny.

89
    Jeszcze jeden korner dla tyszan. Tym razem z przeciwnego narożnika boiska.

89
    I ponownie z opresji wychodzą gospodarze, ale będzie trzeci z rzędu rzut rożny dla przyjezdnych.

90
    Świetna, instynktowna interwencja Staniszewskiego! Po główce jednego z gości piłka leciała do bramki tuż przy słupku, ale kapitalną paradą popisał się Staniszewski!

90
    Cztery minuty doliczone przez arbitra głównego.

90+2
    Jeszcze 120 sekund, by któraś z ekip przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

90+3
    Teraz próbowała odpowiedzieć Puszcza, ale nie udało się uderzyć na bramkę Florka z pola karnego.

90+4
    Uwakwe ukarany za faul na 25. metrze, a tyszanie będą mieć ostatnią sytuację na zdobycie gola.

90+4
    Bezpośrednie uderzenie Grzeszczyka, wprost w rękawice Staniszewskiego.

90+4

Puszcza Niepołomice bezbramkowo remisuje z GKS-em Tychy. Dziękujemy za wspólne emocje! (18:52:15)