Błękitni – Wisła Pu. 0:0 (koniec) | Stal S. W. – GKS T. 1:1 (koniec) | Raków – Olimpia Z. 5:2 (koniec)
Okocimski – Nadwiślan 0:2 (koniec) | Gryf – Stal M. 1:2 (koniec) | Kotwica – Radomiak 0:0 (koniec)
Znicz – Polonia B. 3:0 (koniec)
Stal Stalowa Wola
1:1 (1:1)
GKS Tychy
Sobota 05.09.2015, 16:00 • Stadion MOSiR, Stalowa Wola • 2. Liga • Runda 7

Wynik tego meczu został ustalony już w pierwszej połowie spotkania. Bramkę dla gospodarzy zdobył w trzeciej minucie Damian Łanucha, a w osiemnastej wyrównał Tanżyna. Dziękuje bardzo za śledzenie relacji z tego meczu i zapraszam już 16 września na mecz 1/8 Pucharu Polski z Zawiszą Bydgoszcz. (17:56:08)

90+4

90+3
    Kantor ukarany żółtą kartką przez sędziego głównego.

90+2
    Po rzucie wolnym piłka spada na około 35 metr, gdzie ustawiony Mączyński oddaje niesygnalizowany strzał, który przelatuje obok bramki gospodarzy!

90+1
    Jagiełło został ukarany drugą żółtą kartką i zespół Stali kończyć mecz będzie w dziesiątkę.

90
    Dzisiejsze spotkanie potrwa co najmniej trzy minuty dłużej.

90
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Giel, na boisku pojawia się Siudak.

89
    Z bramki zmuszony wybiec Wietecha, który ratuje się wybiciem piłki na na aut.

88
    Dobrze wznowiony aut przez gospodarzy i w pole karne rozpędzony wbiegł Tomasz Płonka, który zwiódł dwójkę obrońców i strzałem w lewy róg próbował pokonać Florka! Niewiele brakło!

86
    Z szybkim kontratakiem ruszyli gracze GKS-u i niedokładne podanie wypada na aut i nici z nieźle zapowiadającej się kontry przyjezdnych.

85
    Boczek ukarany żółtą kartką.

84
    Mateusz Mączyński ukarany żółtą kartką i mamy stały fragment gry dla Stali z około trzydziestu metrów.

83
    Wycofanie piłki przed pole karne do Wodeckiego, który oddał strzał na bramkę i piłka utknęła na piątym metrze i po chwili sędzia asystent pokazał pozycję spaloną jednego z graczy przyjezdnych.

82
    Po stałym fragmencie gry piłkę chwyta Florek, który szybko wznowił grę, jednak Kantor wybił futbolówkę na aut i pozwolił swoim kolegom na powrót.

81
    Rzut wolny dla Stali z lewej strony boiska i mamy około 25 metrów do bramki Florka.

80
    Faul taktyczny Marcina Wodeckiego i sędzia zmuszony był pokazać żółty kartonik.

79
    Wprowadzony przed kilkunastoma minutami Mateusz Jagiełło został ukarany żółtą kartką.

78
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Jabłoński, na boisku pojawia się Kantor.