Łotwa – Czechy | 1:2 (koniec) | | | Turcja – Holandia | 3:0 (koniec) | | | Walia – Izrael | 0:0 (koniec) |
Malta – Azerbejdżan | 2:2 (koniec) | | | Norwegia – Chorwacja | 2:0 (koniec) | | | Islandia – Kazachstan | 0:0 (koniec) |
Bośnia i Herc. – Andora | 3:0 (koniec) | | | Cypr – Belgia | 0:1 (koniec) | | | Włochy – Bułgaria | 1:0 (koniec) |
Rozwój – Chrobry | 0:1 (koniec) | | | Pogoń Sdl. – Arka | 2:2 (koniec) |
Puszcza – ROW Rybnik | 3:0 (koniec) | | | Legionovia – Siarka T. | 0:1 (koniec) |
AZS Wrocław – AZS Wałbrzych | 1:0 (koniec) | | | Czarni Sosnowiec – Sztorm Gdańsk | 4:0 (koniec) | | | KKP Bydgoszcz – Mitech Żywiec | 0:3 (koniec) |
Białoruś – Słowacja | 1:0 (koniec) |
Polonia W. – Ner Poddębice | 2:0 (koniec) |
Czaniec – BKS Stal | 1:0 (koniec) |
finał
Walia
0:0
(0:0)
Izrael
90+3
|
Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Eran Zahavi, na boisku pojawia się Ben Sahar.
|
|
86
|
Zmiana w drużynie Walia: z boiska schodzi Andy King, na boisku pojawia się Sam Vokes.
|
|
79
|
Zmiana w drużynie Walia: z boiska schodzi Hal Robson-Kanu, na boisku pojawia się Simon Church.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Dabour, na boisku pojawia się Tomer Hemed.
|
|
46
|
Zmiana w drużynie Izrael: z boiska schodzi Beram Kayal, na boisku pojawia się Tal Ben Haim II.
|
Gole:
Sędziowie: Ivan Bebek – Tomislav Petrović, Miro Grgić – Dalibor Conjar (Chorwacja)
Widownia:
Kartki: 59. J. Richards (WAL), 78. Robson-Kanu (WAL) – 18. Dabour (ISR), 45+1. Dasa (ISR), 56. Dgani (ISR), 61. Bitton (ISR)
Spudłowany karny!:
Walia:
Hennessey – J. Richards, Gunter, A. Williams (C), Davies, Taylor – King (86. Vokes), Ramsey, D. Edwards – Robson-Kanu (79. Church), Bale.
Zmiany: Fôn Williams, Ward – Collins, Cotterill, Fox, Henley, Church, Lawrence, Ledley, MacDonald, Vokes, Jordan Williams.
Trener:
Izrael: Martziano – Dgani, Ben Haim (C), Dasa, Tibi, Ben Harush – Zahavi (90+3. Sahar), Bitton, Natkho, Kayal (46. Ben Haim II) – Dabour (46. Hemed).
Zmiany: Haimov, Levi – Ben Haim II, Buzaglo, Davidzada, Hemed, Melikson, Meshumar, Avi Rikan, Sahar, Tzedek, Vermouth.
Trener:
Zmiany: Fôn Williams, Ward – Collins, Cotterill, Fox, Henley, Church, Lawrence, Ledley, MacDonald, Vokes, Jordan Williams.
Trener:
Izrael: Martziano – Dgani, Ben Haim (C), Dasa, Tibi, Ben Harush – Zahavi (90+3. Sahar), Bitton, Natkho, Kayal (46. Ben Haim II) – Dabour (46. Hemed).
Zmiany: Haimov, Levi – Ben Haim II, Buzaglo, Davidzada, Hemed, Melikson, Meshumar, Avi Rikan, Sahar, Tzedek, Vermouth.
Trener:
Sędziowie: Ivan Bebek – Tomislav Petrović, Miro Grgić – Dalibor Conjar (Chorwacja)
Widownia:
Tomasz