Górnik Ł. – Wisła K. 1:0 (koniec)
Górnik Łęczna
1:0 (1:0)
Wisła Kraków
Poniedziałek 14.09.2015, 18:00 • Stadion Górnika, Łęczna • PKO Ekstraklasa • Runda 8

78
    Ostatnia zmiana w obozie gospodarzy. Plac gry opuszcza mocno zmęczony Bonin. Na murawę wchodzi Bednarek.

67
    Kończy swój występ w dzisiejszym pojedynku Uryga. Jego miejsce na boisku zajmuje Popović.

62
    Zmiana w linii ataku gospodarzy. Plac gry opuszcza "oddychający rękawami" Świerczok. Swoją szansę otrzymuje z kolei Śpiączka.

46
    Dwie zmiany w przerwie. W zespole gospodarzy z powodu kontuzji na drugą połowę nie wyszedł Bozić, a zastępuje go Bielak. Wśród gości Crivellaro za Cywkę.

Mariusz Nyka

Gole: 22. Bonin

Kartki:   54. Tymiński (LCZ), 60. Świerczok (LCZ) – 61. Mączyński (WIS), 66. Głowacki (WIS)

Spudłowany karny!: 75. Crivellaro (WIS), bramkarz Rodić obronił

Posiadanie piłki: 36 % : 64 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 5:8. Rzuty rożne: 2:8. Spalone: 3:0. Foule: 14:12.
    Górnik Łęczna: Rodić – Mierzejewski, Szmatiuk, Božić (46. Bielák), Leândro – Nowak, Tymiński – Basta, Piesio, Bonin (78. Bednarek) – Świerczok (62. Śpiączka).
    Zmiany: Prusak – Sasin, Nikitović, Poźniak, Śpiączka, Bednarek, Bielák.

Wisła Kraków: Cierzniak – Jović, Głowacki, Guzmics, Burliga – Mączyński, Uryga (67. Popovič) – Boguski, Cywka (46. Crivellaro), Guerrier – Jankowski.
    Zmiany: Buchalik – Czekaj, Popovič, Kuczak, Marszalik, Żemło, Crivellaro.

Główny: Tomasz Kwiatkowski
    Liniowi: Sebastian Mucha, Dawid Golis
    Techniczny: Marcin Szrek