Ruch – Legia 1:4 (koniec) | Jagiellonia – Lech P. 1:0 (koniec)
Ruch Chorzów
1:4 (1:3)
Legia Warszawa
Niedziela 20.09.2015, 15:30 • Stadion Miejski, Chorzów • PKO Ekstraklasa • Runda 9

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Życzymy udanego popołudnia, a także dobrego tygodnia. Do usłyszenia! (17:23:34)

Ruch Chorzów został znokautowany w dwanaście minut. Później gospodarze tegoż starcia próbowali się podnieść z desek, ale to się nie powiodło. Dziś na piłkarskim ringu górą była warszawska Legia i to zdecydowanie. Zasłużony triumf podopiecznych Henninga Berga. Goście ze stolicy naszego kraju przez niemal cały pojedynek wiedli prym, nie popełniali większych błędów, co przełożyło się na końcowy sukces.

90+3

90+3
    Szewczyk wyciągnął Kuciaka, a później nie trafił do pustej bramki! Fatalna postawa chorzowianina. Powinien wykorzystać tak kapitalną okazję! To już chyba była ostatnia akcja w tym meczu.

90+2
    Tutaj już nic szczególnego się nie dzieje. Zawodnicy obu drużyn wyczekują ostatniego gwizdka arbitra. Marek Saganowski próbował uruchomić Kucharczyka, ale ten znalazł się na spalonym.

90
    Regulaminowy okres rywalizacji za nami. Pan Złotek do drugiej połowy doliczyć postanowił około trzy minuty. Niebawem mecz dobiegnie końca. Legia zmierza po zasłużony triumf.

89
    Mazek nieźle dośrodkowywał do Lenartowskiego, który zdecydował się na bezpośrednie uderzenie głową. Futbolówka poszybowała daleko obok bramki Kuciaka. Zupełnie niecelna próba.

88
    Tymczasem na pozycji spalonej znalazł się Arkadiusz Piech. Gdyby nie to, Kucharczyk miałby wyśmienitą szansę na odnotowanie trafienia, bowiem świetnie się ustawił. Zabrakło naprawdę niewiele.

87
    Ależ brzydkie zachowanie Konczkowskiego, który brutalnie faulował Kucharczyka. Arbiter nie mógł podjąć innej decyzji. Zawodnik chorzowskiego Ruchu jak najbardziej słusznie obejrzał żółtą kartkę.

87
    Legioniści grają już bardzo spokojnie, nie przedstawiają zbyt wielkich chęci na wyprowadzanie kolejnych ataków. Gospodarze również nie forsują tempa, wyczekując ostatniego gwizdka arbitra.

86
    Trenerzy obu ekip wykorzystali już limit zmian. Michał Kucharczyk powrócił do rywalizacji, zatem zarówno gospodarze, jak i przyjezdni grają w optymalnych zestawieniach.

85
    Zmiana w drużynie Ruch Chorzów: z boiska schodzi Mariusz Stępiński, na boisku pojawia się Michał Szewczyk.

85
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Aleksandar Prijović, na boisku pojawia się Marek Saganowski.

84
    Zmiana w drużynie Legia Warszawa: z boiska schodzi Nemanja Nikolić, na boisku pojawia się Arkadiusz Piech.

83
    Trener Fornalik także szykuje kolejną modyfikację. Przed momentem koszulkę meczową przywdział Szewczyk. Gra została wznowiona. Kucharczyk opuścił murawę w asyście medyków.

82
    Do wejścia na murawę szykują się kolejni gracze Legii – Arkadiusz Piech oraz Marek Saganowski. Tymczasem Kucharczykowi udzielana jest pomoc medyczna. Nie wygląda to zbyt dobrze.

81
    Kucharczyk dość groźnie nadział się na dwóch obrońców chorzowskiego Ruchu. Ajj, brzydko to wyglądało. Miejmy nadzieję, że zawodnik warszawskiej Legii szybko wróci do pełni sił.

80
    Czas na ostatnie dziesięć minut tejże rywalizacji. Tu już chyba nic niespodziewanego się nie wydarzy. Legia pewnie mnie po triumf, nie popełniając choćby najmniejszych błędów.