GKS K. – Cracovia | 1:3 (koniec) | | | Podbeskidzie – Śląsk | 0:1 (koniec) |
Leicester – West Ham | 2:1 (po dogrywce) | | | Sunderland – Man City | 1:4 (koniec) | | | Aston Villa – Birmingham | 1:0 (koniec) |
Reading – Everton | 1:2 (koniec) |
Udinese – AC Milan | 2:3 (koniec) |
Atletico – Getafe | 2:0 (koniec) | | | RCD Espanyol – Valencia | 1:0 (koniec) | | | Granada – Sociedad | 0:3 (koniec) |
Bayern – Wolfsburg | 5:1 (koniec) | | | Hertha – FC Koln | 2:0 (koniec) | | | Ingolstadt – Hamburg | 0:1 (koniec) |
Darmstadt – Werder | 2:1 (koniec) |
Angers – Reims | 0:0 (koniec) | | | PSG – Guingamp | 3:0 (koniec) |
Skalica – Dunajska | 2:2 (koniec) | | | Spartak Myj. – Rużomberok | 2:1 (koniec) | | | Zeleziarne – Spartak T. | 0:2 (koniec) |
Moravce-Vrable – Senica | 3:0 (koniec) |
finał
MFK Skalica
2:2
(1:1)
DAC1904 Dunajska Streda
90+2
|
Żółtą kartkę otrzymuje Peter Štepanovský (FK DAC Dunajska Streda).
|
|
88
|
Żółtą kartkę otrzymuje Radoslav Ciprys (MFK Skalica).
|
|
85
|
Żółtą kartkę otrzymuje Roman Konečný (MFK Skalica).
|
|
71
|
Żółtą kartkę otrzymuje Pappe Macou Sarr (FK DAC Dunajska Streda).
|
|
41
|
Żółtą kartkę otrzymuje Noe Achille Amban Kwin (FK DAC Dunajska Streda).
|
|
39
|
Żółtą kartkę otrzymuje Gábor Straka (FK DAC Dunajska Streda).
|
|
30
|
Żółtą kartkę otrzymuje Ivan Lietava (MFK Skalica).
|
Gole:
4. Lietava (Gašparík), 81. Ulrich (Ciprys) – 14. Pačinda (Szarka), 54. Pačinda (Straka)
Sędziowie: Prešinský – Weiss, Jenčura (Vnuk)
Widownia: 1 639
Kartki: 30. Lietava (SKA), 85. Konečný (SKA), 88. Ciprys (SKA) – 39. Straka (DUN), 41. Kwin Kwin (DUN), 71. Sarr (DUN), 90+2. Štepanovský (DUN)
Spudłowany karny!:
MFK Skalica:
Fišan – Konečný, Majerník (C), Ciprys – Vaško (76. Jakubek), Šebesta (58. Ulrich), Hlinka, Kurák – Bariš, Gašparík (56. Mazan) – Lietava.
Zmiany: Hajdúch – Švrček, Mazan, Jakubek, Ulrich, Neoveský, Petrovský.
Trener:
DAC1904 Dunajska Streda: Tujvel – Ljubicić, Michalík, Davis, Kwin Kwin – Straka (C) (82. Horváth), Pačinda, Sarr (77. Polievka), Štepanovský, Pambou – Szarka.
Zmiany: Milošovič – Horváth, Turňa, Mészáros, Černák, Jurčo, Polievka.
Trener:
Zmiany: Hajdúch – Švrček, Mazan, Jakubek, Ulrich, Neoveský, Petrovský.
Trener:
DAC1904 Dunajska Streda: Tujvel – Ljubicić, Michalík, Davis, Kwin Kwin – Straka (C) (82. Horváth), Pačinda, Sarr (77. Polievka), Štepanovský, Pambou – Szarka.
Zmiany: Milošovič – Horváth, Turňa, Mészáros, Černák, Jurčo, Polievka.
Trener:
Sędziowie: Prešinský – Weiss, Jenčura (Vnuk)
Widownia: 1 639