Chojniczanka – GKS Bełchatów 2:1 (po dogrywce) | Legia – Lechia 4:1 (koniec)
koniec po dogrywce
Chojniczanka Chojnice
2:1 (1:0)
GKS Bełchatów
Czwartek 24.09.2015, 17:45 • Stadion Miejski, Chojnice • Fortuna Puchar Polski • 1/8 finału

Chojniczanka Chojnice pokonuję GKS Bełchatów i melduję się w 1/4 finale Pucharu Polski! Więcej takich emocjonujących spotkań! Prawdziwa uczta dla każdego kibica piłki nożnej! Gospodarze właśnie pobili klubowy rekord w tych rozgrywkach! Niesamowite emocje do samego końca. Teraz podopieczni Mariusza Pawlaka czekają na rywala z pary Legia Warszawa – Lechia Gdańsk. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie i zapraszamy na kolejne relacje. (20:19:32)

120

120
    Żółtą kartkę otrzymuje Hładun (Chojniczanka Chojnice).

120
    Jelić wymusza na sobie faul wykonany przez Klemenza. Wszyscy na stojąco oglądają końcówkę meczu!

119
    Faul Mrozika na 35. metrze od bramki gospodarzy. Wrzucać będzie Rachwał.

118
    GKS Bełchatów stawia wszystko na jedną kartę. Liczne centry gości pewnie wyłapuję Hładun.

117
    Żółtą kartkę otrzymuje Rachwał (PGE GKS Bełchatów).
    115. Maciej ROGALSKI - 2:1

115
    Gol dla Chojniczanki!
    Gospodarze znów wychodzą na prowadzenie! MACIEJ ROGALSKI w pełni zrehabilitował się za fatalny błąd w 90. minucie. Fantastyczna piłka z głębi pola do byłego gracza Olimpii Grudziądz. Pomocnik Chojniczanki wybiegł sam na sam z Lenarcikiem i pokonuję go uderzeniem w dłuższy słupek!

114
    Żółtą kartkę otrzymuje Zawistowski (Chojniczanka Chojnice).
    113. Za niesportowe zachowanie żółte kartki zobaczyli Biernat i Demianiuk.

113
    Żółtą kartkę otrzymuje Biernat (Chojniczanka Chojnice).
    Żółtą kartkę otrzymuje Demianiuk (PGE GKS Bełchatów).

111
    Klemenz fauluję Jelicia w kole środkowym, jednak gra nie zostaje przerwana. Rzut rożny dla gości. Niecelna główka jednego z graczy GKS-u i od bramki Hładun.

109
    Po starcie Mrozika na połowie GKS-u Biernat nieprzepisowo zatrzymuję Demianiuka.

108
    Mrozik bardzo dobrze pokazał się obronie. Jednak poszło to na marne, dobiegający do piłki Tomasz Lisowski poślizgnął się. W dodatku ratował się faulem na Ziębie. Mimo to sędzia nie używa gwizdka.

106
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Szybka zmiana stron i rozpoczynamy drugą połowę dogrywki.

105
    Pierwsza dogrywka skończona.

105
    Padłaby niesamowita bramka! Kuban centrował w szesnastkę, do przewrotki składał się Zięba. Zawodnik gości minął się z futbolówką.

Radosław Łączkowski

Gole: 26. Rybski, 115. Rogalski – 76. Zgarda

Kartki:   105. Lisowski (CHO), 113. Biernat (CHO), 114. Zawistowski (CHO), 120. Hładun (CHO) – 12. Wroński (BCH), 113. Demianiuk (BCH), 117. Rachwał (BCH)

Chojniczanka Chojnice: Hładun – W. Lisowski, Biernat, Kieruzel, T. Lisowski – Kosakiewicz, Mrozik, Zawistowski, Niedziela (57' Rogalski), Grzelak (102' Jelić) – Rybski (74' Czerwiński).

Zmiany: Podleśny – Bartoszewicz, Garbacik, Rogalski, Grischok, Czerwiński, Jelić

GKS Bełchatów: Lenarcik – Kuban, Klemenz, Cverna, Szymorek (81' Witasik) – Wroński (88' Zięba), Zgarda, Rachwał, Flis (71' Gierszewski) – Stanisławski, Demianiuk.

Zmiany: Bruchajzer – Witasik, Zięba, Papikyan, Gierszewski

Sędziowie: Dominik Sulikowski – Marek Szerszeń, Bartosz Heinig – Przemysław Bzowski