Gryf – Polonia B. 0:4 (koniec) | Nadwiślan – Stal M. 1:3 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 4:0 (koniec)
Nadwiślan Góra
1:3 (1:0)
Stal Mielec
Niedziela 04.10.2015, 15:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • 2. Liga • Runda 11

W Górze Nadwiślan przegrywa ze Stalą Mielec 1:3. Mielczanie gospodarzom pozwolili na grę w pierwszych 45 minutach. W drugiej połowie już dominowali na boisku, odnosząc planowe zwycięstwo w Górze. Nadwiślanowi należą się brawa za ambicję i grę do końca. Gospodarze całą drugą połowę grali w dziesięciu po czerwonej kartce Wójcika. To wszystko na dzisiaj z Góry. Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z boisk piłkarskich. (16:59:03)

90+4

90+3
    Z piłką poza boisko wychodzi Grzesik.

90+2
    Uderzenie Nowaka i obrona niepewna Loski.

90+1
    Widuch wywalczył rzut rożny.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Musiolik w starciu z Musiolikem. Górą bramkarz Stali.

90
    Ostre starcie Loski z Prokićem.

89
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Bierzało (Stal Mielec).

88
    Na boisku leży Bierzało. Będzie znoszony poza boisko.

85
    Gol dla Stali Mielec!

Trzecią bramkę dla Stali strzela ANDREJA PROKIĆ. Z dwóch metrów dobija piłkę odbitą od słupka po strzale Cholewiaka. Po raz kolejny błąd popełnia młody bramkarz gospodarzy.

85
    Dwa razy skutecznie obrońcy Stali.

84
    Gospodarze nie rezygnują ze zdobycia wyrównującej bramki.

83
    Rzut wolny dla gospodarzy. Musiolik bezpośrednio na bramkę ale mocno i daleko od bramki Libery.