Gryf – Polonia B. 0:4 (koniec) | Nadwiślan – Stal M. 1:3 (koniec) | Radomiak – Siarka T. 4:0 (koniec)
Nadwiślan Góra
1:3 (1:0)
Stal Mielec
Niedziela 04.10.2015, 15:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • 2. Liga • Runda 11

W Górze Nadwiślan przegrywa ze Stalą Mielec 1:3. Mielczanie gospodarzom pozwolili na grę w pierwszych 45 minutach. W drugiej połowie już dominowali na boisku, odnosząc planowe zwycięstwo w Górze. Nadwiślanowi należą się brawa za ambicję i grę do końca. Gospodarze całą drugą połowę grali w dziesięciu po czerwonej kartce Wójcika. To wszystko na dzisiaj z Góry. Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne relacje z boisk piłkarskich. (16:59:03)

90+4

90+3
    Z piłką poza boisko wychodzi Grzesik.

90+2
    Uderzenie Nowaka i obrona niepewna Loski.

90+1
    Widuch wywalczył rzut rożny.

90
    Sędzia dolicza 4 minuty.

90
    Musiolik w starciu z Musiolikem. Górą bramkarz Stali.

90
    Ostre starcie Loski z Prokićem.

89
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Bierzało (Stal Mielec).

88
    Na boisku leży Bierzało. Będzie znoszony poza boisko.

85
    Gol dla Stali Mielec!

Trzecią bramkę dla Stali strzela ANDREJA PROKIĆ. Z dwóch metrów dobija piłkę odbitą od słupka po strzale Cholewiaka. Po raz kolejny błąd popełnia młody bramkarz gospodarzy.

85
    Dwa razy skutecznie obrońcy Stali.

84
    Gospodarze nie rezygnują ze zdobycia wyrównującej bramki.

83
    Rzut wolny dla gospodarzy. Musiolik bezpośrednio na bramkę ale mocno i daleko od bramki Libery.

82
    Prokić przegrywa pojedynek z defensorem Nadwiślana.

82
    Tront przerywa akcję Mielca na 16 metrze.

81
    Musiolik wychodzi z piłką poza końcową linię boiska.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Cholewiak (Stal Mielec).

79
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Ogrocki, na boisku pojawia się Widuch.

79
    Ogrockiemu spod nóg wybija piłkę Bierzało.

78
    Bedronka mocno wybija piłkę z własnej połowy.

77
    Jarosz wybija dobrą piłkę z własnego pola karnego.

76
    Musiolik nie dochodzi do dobrego podania.

75
    Walka w środku boiska.

74
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Łętocha, na boisku pojawia się Cholewiak.

73
    Sulewski teraz próbował sam zaskoczyć Loskę. Bramkarz
    gospodarzy tym razem na posterunku.

71

SEBASTIAN ŁĘTOCHA stzrela drugą bramkę dla Stali po podaniu Sulewskiego. Obrona Nadwiślana wyrażnie zaspała.

70
    Akcję mielczan zatrzymuje Tront, ale zawodnicy gości utrzymują się przy piłce.

69
    Łętocha głową po zagraniu Dudy. Loska tym razem dobrze odbija piłkę przed siebie.

68

Bramkę dla Stali głową zdobywa ŁUKASZ ŻEGLEŃ. Po błędzie Loski.

67
    Szybka kontra Nadwiślana. Musiolik podaje do Ogrockiego i zawodnik gospodarzy myli się niewiele.

66
    Rozgrywanie piłki Dudy z Nowakiem. Strzał tego ostatniego został zablokowany.

64
    Kaszok podaje bardzo niecelnie, ale przy piłce utrzymują się gospodarze.

64
    Piłkę w środku boiska zagrywają piłkarze Stali.

63
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Piwowarczyk, na boisku pojawia się Musiolik.

62
    Żółtą kartkę otrzymuje Żegleń (Stal Mielec).

61
    Zmiana w drużynie Stal Mielec: z boiska schodzi Prejs, na boisku pojawia się Żegleń.

61
    Rzut wolny dla Stali. Getinger, wrzutka w pole karne. Po raz kolejny dosyć szczęśliwie na dwa razy piłkę łapie Loska.

59
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Bętkowski, na boisku pojawia się Tront.

59
    Z rogu Bętkowski, piłka tuż przy słupku i na kolejny róg wybija Sulewski.

59
    Akcja gości zakonczona na szesnastce.

58
    Podanie od zawodnika Stali przejmuje Pietraszko.

57
    Typowy bilard w środku boiska.

56
    Faulowany we własnym polu karnym zawodnik gospodarzy.

55
    Akcja gospodarzy zakonczona tuż za linią środkową.

54
    Do piłki w środku boiska nie doszedł Piwowarczyk.

53
    Bierzało strzał na wiwat mocno i bardzo niecelnie.

52
    Od pierwszych minut II połowy cały czas przy piłce Stal.

50
    Ponownie Nowak, z 16 metrów ale w środek bramki i Loska bezbłędnie broni.

49
    Libera do Zalepy i w ataku goście.

48
    Co to była za okazja dla Stali. Bardzo dobrze uderzył z 16 metrów Loska. Ale w sukurs Losce przyszedł słupek. Do dobitki nie doszedł już Prokić.

48
    Piwowarczyk za mocne dośrodkowane w pole karne.

46
    Zmiana w drużynie Nadwiślan Góra: z boiska schodzi Kowalczyk, na boisku pojawia się Grzesik.

46
    Drugą połowę rozpoczęli goście z Mielca.

46

Zawodnicy obu zespołów już pojawili się na murawie. Za kilka chwil II połowa spotkania.

Po pierwszej połowie w Górze, Nadwiślan prowadzi ze Stalą Mielec 1:0. Bramka padła przed końcowym gwizdkiem sędziego. Po szybkiej kontrze gospodarzy. Stal przez pierwsze 45 minut, czekała na kontry, ale w bramce gospodarzy, bardzo szczęśliwie broni dzisiaj Loska. Zapraszam na drugą połowę już po przerwie.

45+3

45+2
    Gol dla Nadwiślana!

I mamy bramkę do szatni dla Nadwiślana. Akcja trójkowa gospodarzy, Bętkowski do Kowalczyka, Kowalczyk po dryblingu zagrywa piłkę do Ogrockiego. Który z najbliższej odległości pokonuje Liberę.

45+1
    Górą w pojedynku Prokić Loska powtórnie Loska.

45
    Sędzia dolicza 2 minuty.

44
    I kolejna okazja dla zespołu gości. Piłka na 25 metrze.
    Getinger wrzutka w pole karne, tym razem do Żubrowskiego.
    Ale zawodnik Stali nie ma pomysłu na jej rozegranie.

44
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Wójcik (Nadwiślan Góra).

42
    Rzut wolny dla Stali. Do bramki Loski około 20 metrów. Przy piłce Getinger. Wrzutka w pole karne, jednak Łętocha nie dochodzi do tego podania.

41
    Żółtą kartkę otrzymuje Wójcik (Nadwiślan Góra).

40
    Kaszok z rogu podaje do Bętkowskiego, a ten uderza za słabo jak na umiejętności Libery.

39
    Piwowarczyk z 18 metrów, i piłkę na róg wybija Libera.

38
    Na spalonym złapany po raz drugi Piwowarczyk.

37
    Faulowany Kowalczyk. Do bramki Libery około 25 metrów.
    Kaszok bezpośrednio uderzył, i piłka minimalnie minęła słupek bramki Libery.

35
    Nowak z rzutu wolnego, w pole karne i Zalepa faulował zawodnika gospodarzy.

34
    Na spalonym złapany Piwowarczyk.

33
    Libera wybija piłkę do przodu, ale przejmują ją rywale.

32
    I kolejną akcję budują gospodarze. Ale szybko oddają piłkę. Bętkowski wybiją ją na aut.

31
    Łętocha traci piłkę tuż za linią środkową boiska.

31
    Żółtą kartkę otrzymuje Bętkowski (Nadwiślan Góra).

30
    I ataku faulował Bierzało.

29
    Cały czas przy piłce zespół gości.

29
    Łętocha nie dochodzi do piłki od partnera na 11 metrze.

28
    Nowak do Prejsa, ale szybszy po raz kolejny Loska.

27
    Bętkowski w pole karne i Bierzało głową podaje piłkę do swojego bramkarza.

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Bierzało (Stal Mielec).

25
    Pietraszko z autu. I główka Piwowarczyka, niewiele nad poprzeczką.

24
    Bętkowski mocno i w mur.

24
    Faulowany Kowalczyk na 22 metrze.

23
    Wreszcie przy piłce Stal, ale za mocna piłka do Prejsa.

22
    Indywidualna akcja Prokića, minął trzech rywali na czwartym się skończyło.

21
    Ogrocki z Pietraszko próbował zaskoczyć Libery, ale nic z tego nie wyszło.

20
    Mieliśmy bramkę w Górze. Sędzia jej jednak nie uznał, widząc faul Bętkowskiego na bramkarzu Stali.

19
    Bierzało wybija piłkę spod nóg Kowalczyka na 11 metrze.

17
    Przy piłce gospodarze. Stalowcy nie atakują gospodarzy na własnej połowie.

16
    Kowalczyk wprost po nogi przeciwnika.

15
    Od bramki grę wznawia Libera. la tym razem nic już z tego nie będzie.

14
    Dobre wyjście z bramki Loski, po raz kolejny bramce Nadwiślana zagrażał Prokić.

14
    Do podania od partnera nie dochodzi Kowalczyk.

13
    Za głębokie dośrodkowanie Prokića.

12
    Bętkowski w indywidualnej akcji, ale na strzał zabrako mu już siły. Bez problemu piłkę łapie Libera.

11
    Dobra główka w obronie Bierzały.

10
    Prokić niewiele obok słupka z 14 metrów. Pachniało bramką w Górze.

7
    Za mocne podanie do Łętochy, za mocne do piłki szybciej dochodzi Loska.

5
    Mocne uderzenie Getingera z 16 metrów, prosto w zawodnika gospodarzy.

5
    Pierwsza grożna akcja Stali, bedronka wybija pilkę na róg.

4
    Ogrocki faul w ataku.

3
    Ostrożnie do tego meczu podeszły obie drużyny.

3
    Do podania nie dochodzi Pietraszko.

2
    Od bramki Loska.

2
    Strata piłki przez gospodarzy na środku boiska.

1
    Pierwszą połowę rozpoczęli Górzanie.

1

Trójka dzisiejszych sędziów wyprowadza już obie jedenastki na murawę. Trwa przywitanie obu zespołów, losowanie stron, a my czekamy na pierwszy gwizdek sędziego rozpoczynający dzisiejsze spotkanie.

Witam ze stadionu im. Waliczka w Górze. Za kilkanaście minut zapraszam na relację live meczu 11 kolejki II ligi:
    Nadwiślan Góra-Stal Mielec. Obecnie na murawie stadionu w Górze trwa rozgrzewka obu zespołów. My zapraszamy już przed 15.00, gdy obie ekipy wraz z sędziami, pojawią się w tunelu prowadzącym na murawę.

Górzanie do tego spotkania przygotowywali się cały
    tydzień . Żeby jak zapewnia dyrektor sportowy Ryszard Szuster zagrać najlepszy mecz na jaki ich stać. Podejmują lidera i muszą na boisko pokazać tyle na ile ich stać. W niedzielnym meczu faworytem jest Stal. Ale warto tu przypomnieć że niedawno w Górze był nim Radomiak. W tym spotkaniu górzanie pokazali charakter, wygrywając 2:1, grając w 10.

Przed sezonem na pewno nikt w Mielcu nie spodziewał się że Stal po 10 kolejkach będzie liderem. Po zakończeniu poprzedniego sezonu odszedł z klubu główny sponsor. A co za tym idzie i większość piłkarzy którzy grali w sezonie 2014/15. Trener Białek postawił na młodych zawodników, jak sam to określił "dublerów". Ale jak widać po wynikach II ligi, młodzież z Mielca zawojowała na razie II ligę.

W ostatniej kolejce ligowej podopieczni Janusza Białka rozgromili u siebie zespół Okocimskiego Brzesko 4:1. Nadwiślan grał na wyjeżdzie gdzie z Siarką Tarnobrzeg. Po słabej grze piłkarze z Góry, przegrali 3:1.

Przed nami 11 kolejka II ligi. Przeciwnikiem Nadwiślana w niedzielnym pojedynku będzie zespół mieleckiej Stali. Po 10 kolejkach oba zespoły dzieli przepaść w ligowej tabeli. Mielczanie liderują ligowej stawce mając na koncie 23 punkty. A Górzanie znajdują się na razie w strefie spadkowej. Zajmują w 15 pozycję z dorobkiem 10 punktów.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.