PGE Vive – Barca 30:30 (koniec) | HC Zagreb – Orlen Wisła 29:25 (koniec)
Vive Kielce
30:30 (14:17)
Barca
Sobota 17.10.2015, 18:00 • Hala Legionów, Kielce • Liga Mistrzów • 5. kolejka

Dalej ciężko w to uwierzyć, ale niestety trzeba przyjąć taki obrót sytuacji do wiadomości. To koniec tego dramatycznego spotkania, niestety bez happy-endu dla nas. Z Kielc to wszystko.

Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje,

Norbert Sinkiewicz. (19:38:57)

Dalej ciężko w to uwierzyć mnie jak i wszystkim kibicom w Hali Legionów. Już mamy dwie minuty po meczu, a żaden z kibiców jeszcze nie opuścił hali. Vive ostatecznie remisuje 30:30 z Barceloną po niezwykłym spotkaniu, ale na pewno w Kielcach taki wynik to porażka, ponieważ 20 sekund przed końcem kielczanie prowadzili dwoma bramkami. Potem przyszedł wykorzystany rzut karny przez Lazarova, dwie minuty kary dla Lijewskiego. Pozostało 13 sekund i przyszła strata Vive. Na tablicy świetlnej mieliśmy półtorej sekundy i długie protesty ze strony gości przy stoliku sędziowskim. Ostatecznie sędziowie dali cztery sekundy meczu. Vive grało o dwóch mniej, bo przy stracie jeszcze czerwoną kartką ukarany został Zorman. Barcelona zagrała dwa podania i niepilnowany na kole Noddesbo rzucił bramkę równo z syreną. Niemożliwe stało się dziś możliwe. Niestety my jesteśmy niezwykle tym pokrzywdzeni. No cóż, to jest sport i jak widać trzeba grać do końca. Żadna przewaga nie jest bezpieczna. Ostatecznie Vive remisuje pierwszy raz w historii z wielką Barceloną – nie patrząc na przebieg meczu możemy być oczywiście z wyniku zadowoleni.

Koniec meczu. (30:30)
    59:59
    To jest niewiarygodne. Barcelona miała rzut wolny w środku pola, cztery sekundy do końca, podanie na koło do Noddesbo i mamy bramkę. Nie wiem jakim cudem Vive straciło zwycięstwo. Żenada. (30:30)

59:56
    CZTERY SEKUNDY! (30:29)

59:58
    Przy stoliku sędziowskim walka o czas! Sekunda jest na wagę złota w tym momencie. (30:29)

59:58
    Vive straciło piłkę! Półtorej sekundy do końca! Czerwona kartka dla Zormana. (30:29)

59:47
    Trzynaście sekund do końca i trener Vive prosi o przerwę! Gramy jednego zawodnika mniej, ale nie możemy stracić piłki. Panowie, musicie to wygrać! (30:29)
    59:40
    Lazarov trafił do siatki. (30:29)

59:30
    Rzut karny dla Barcelony i kara dla Lijewskiego. (30:28)

59:19
    Ostatnie 40 sekund! Dwie bramki przewagi! Nie może się tutaj wydarzyć cud! Nie ma takiej opcji. (30:28)

59:20
    Mamy jeszcze przerwę na żądanie któregoś z trenerów, ale nie mam pojęcia którego! Kosmos w Hali Legionów! (30:28)
    59:20
    MICHAŁ JURECKI ZDOBYWA BRAMKĘ!!! To musi być zwycięstwo Vive!!! Co za szał radości w Kielcach! (30:28)

57:40
    Przepraszam, ale nie mogę Państwu opisać tego, co dzieje się w Kielcach. MARIN SEGO obronił rzut karny Lazarova! (29:28)