Puszcza – Kotwica 0:0 (koniec) | Stal S. W. – Gryf 3:0 (koniec) | Olimpia Z. – Radomiak 3:1 (koniec)
Wisła Pu. – Siarka T. 3:1 (koniec) | GKS T. – Nadwiślan 2:0 (koniec) | Polonia B. – Okocimski 1:1 (koniec)
Znicz – Legionovia 2:1 (koniec)
Puszcza Niepołomice
0:0 (0:0)
Kotwica Kołobrzeg
Sobota 24.10.2015, 14:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 14

Niestety pojedynek w którym liczyliśmy na wiele emocji spowodowanych tym, że obydwa zespoły mają zwyżkę formy w ostatnim czasie zawiódł nie tylko kibiców, ale zapewne piłkarzy oraz sztaby Kotwicy i Puszczy. Mecz zakończony remisem 0:0 bez większych emocji w pierwszej jak i w drugiej połowie przechodzi już do historii. Dziękuję za uwagę i życzę miłego dnia. Do usłyszenia! (15:55:59)

90+4

90
    Arbiter Jacek Lis dolicza do drugiej części meczu 3 minuty.

70
    Gdyby wszystkie spotkania 2. Ligi, które trwają w tym momencie własnie się zakończyły to w tabeli Puszcza spadła by z 10. na 11. pozycję, ponieważ wyprzedziła by ją prowadząca Olimpia Zambrów, natomiast drużyna z Kołobrzega utrzymała by swoje 9. miejsce.

54
    W tym spotkaniu możemy liczyć na ciekawą końcówkę, ponieważ Puszcza najwięcej bramek zdobywa w przedziale minut od 76 do 90, natomiast Kotwica Kołobrzeg w przedziale od 61 do 75 minuty. Warto również zauważyć, że w tym okresie gry częściej bramki traci Kotwica niż drużyna gospodarzy, która zazwyczaj traci gole w pierwszej części meczy.

47
    Rozpoczęli piłkarze Kotwicy Kołobrzeg.

46

Równie o godzinie 14:00 rozpoczęły się także dwa inne spotkania. Jedno w Zambrowie, gdzie w starciu beniaminków 2. Ligi Olimpia prowadzi z Radomiakiem Radom 1:0, a w drugim pojedynku 14. kolejki 2. Ligi Stalówka prowadzi z Gryfem Wejherowo na własnym obiekcie 1:0.

Po pierwszych 45. minutach bez większych emocji w Niepołomicach. Gospodarze mieli dogodną okazję po czym trafili w poprzeczkę bramki gości, natomiast w drużynie z Kołobrzegu dobry strzał oddał Wrzesień, ale jego uderzenie wylądowało w rękach bramkarza Puszczy. Pierwsza połowa spotkania jak było do przewidzenia wyrównana. Miejmy nadzieję, że druga część meczu dostarczy wiele więcej emocji.

45+2

18
    Teraz groźnie pod bramką Małeckiego, a piłka po uderzeniu jednego z graczy Puszczy ląduje na poprzeczce.

14
    Pierwsza akcja w meczu uderzenie Mateusza Września na bramkę Marcina Staniszewskiego, lecz ten bez problemów łapie piłkę w ręce.

1
    Rozpoczęła drużyna Puszczy.

1

Inauguracyjne spotkanie 14. kolejki 2. Ligi zostało rozegrane w piątek o godzinie 18:00 na stadionie w Rybniku, gdzie słabo spisujący się ROW Rybnik sprawił niespodziankę pokonując dotychczasowego lidera tabeli 2. Ligi – Stal Mielec 2:0. Bramki dla gospodarzy strzelali w 22. minucie meczu z rzutu karnego Mariusz Muszalik, natomiast rezultat podwyższył w 42. minucie spotkania Marcin Grolik.

A to skład drużyny trenera Piotra Tworka:

Rezerwowi: Paweł Waśków, Łukasz Kacprzycki, Błażej Nowak, Wiktor Witt, Korneliusz Sochań, Tomasz Rydzak, Hubert Otręba

Oto zestawienie gospodarzy – Puszczy Niepołomice:

Rezerwowi: Andrzej Sobieszczyk, Konrad Furtak, Dawid Sojda, Roman Stepankov, Mateusz Lampart, Michał Czarny, Konrad Wieczorek.

Kto zwycięży w tym pojedynku? Czy Puszcza przerwie passę 5 meczy z rzędu bez porażki Kotwicy, czy tez Kotwica przerwie serię dwóch meczy z kompletem punktów drużyny Puszczy? Na to pytanie poznamy odpowiedź już w sobotę, a na relację z tego meczu zapraszamy na stronę lajfy.com!

Sędzią sobotniego meczu jest Jacek Lis z Katowic.

W ubiegłym sezonie jesienią w Kołobrzegu spotkanie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1, natomiast wiosenna potyczka w Niepołomicach dała drużynie z Kołobrzega okazałe zwycięstwo aż 4:2.

Piłkarze Puszczy Niepołomice wygrali natomiast dwa spotkania z rzędu u siebie z Gryfem Wejherowo 4:0, oraz na wyjeździe z Legionovią Legionowo 2:1. Te dwa zwycięskie spotkania przerwały nie moc Puszczy, która w przeciągu miesiąca nie potrafiła wygrać żadnego meczu, wówczas odnosząc 3 porażki i raz remisując. Zdecydowanie Puszcza dobrze radzi sobie przed własną publicznością i przebieg tego meczu zapowiada się wyrównanie.

Na uwagę zasługuje świetna passa zawodników z Kołobrzega. W pięciu spotkaniach z rzędu mają oni na koncie 2 zwycięstwa ze Stalą Mielec i Polonią Bytom, oraz 3 remisy z Wisłą Puławy, GKS-em Tychy i Olimpią Zambrów. Minusem Kotwicy może być to, że na wyjazdach radzą sobie oni gorzej niż przed własną publicznością.

Gospodarze spotkania czyli Puszcza Niepołomice plasuje się po 13 rozegranych kolejkach na 10. miejscu w tabeli 2. Ligi, z dorobkiem 16 punktów i bilansem bramek 18-16. Goście tego meczu czyli zawodnicy Kotwicy w tym sezonie po słabszym starcie są na tą chwilę na 9. pozycji z przewagą dwóch punktów nad Puszczą oraz dorobkiem bramkowym 14-12.

Mecz pomiędzy Puszczą Niepołomice, a Kotwicą Kołobrzeg będzie spotkaniem sąsiadów ze środka tabeli.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:00.