Besiktas – Lokomotiw M. 1:1 (koniec) | Karabach – Monaco 1:1 (koniec) | Celtic – Molde 1:2 (koniec)
Ajax – Fenerbahce 0:0 (koniec) | Rubin – Liverpool 0:1 (koniec) | Sion – Bordeaux 1:1 (koniec)
FK Krasnodar – PAOK 2:1 (koniec) | Borussia D. – Qabala 4:0 (koniec) | Club Brugge – Legia 1:0 (koniec)
Napoli – Midtjylland 5:0 (koniec) | Dinamo M. – Villarreal 1:2 (koniec) | Vik. Pilzno – Rapid 1:2 (koniec)
Olympique – Braga 1:0 (koniec) | Groningen – Slovan 0:1 (koniec) | Rosenborg – Lazio 0:2 (koniec)
Saint-Étienne – Dnipro 3:0 (koniec) | Korcza – Sporting 3:0 (koniec) | Belenenses – Basel 0:2 (koniec)
Lech P. – Fiorentina 0:2 (koniec) | Tottenham – Anderlecht 2:1 (koniec) | Sparta – Schalke 04 1:1 (koniec)
Asteras – APOEL 2:0 (koniec) | Augsburg – Alkmaar 4:1 (koniec) | Bilbao – Partizan 5:1 (koniec)
Tottenham Hotspur
2:1 (1:0)
RSC Anderlecht
Czwartek 05.11.2015, 21:05 • White Hart Lane, Londyn • Liga Europy UEFA • Grupa J
    Trwa dobra passa Spurs w europejskich pucharach. Ostatni raz na White Hart Lane ulegli Benfice, a miało to miejsce rok temu.

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Zapraszamy ponownie na lajfy.com! (22:57:01)

Koniec spotkania! Tottenham zwycięża 2:1 i wraca na pozycję lidera grupy J. Bramki zdobywali Kane, Ezekiel i Dembele. Bohaterem ten ostatni, gdyż dzięki niemu gospodarze mają trzy punkty!

90+4

90+3
    Son mądrze zagrywa przy końcowej linii boiska. Daje się sfaulować rywalowi, czas ucieka!

90+2
    Cenne sekundy w ataku kradnie Kane. Goście zdobywają jeszcze futbolówkę i starają się przeprowadzić zabójczą akcję. Prawie wszyscy zawodnicy Spurs na swojej połowie.

90
    Trzy minuty doliczył arbiter z Izraela. Takim wynikiem zakończyło się poprzednie starcie, lecz wtedy zwyciężył Anderlecht. Czy Tottenham skutecznie odpowie?

89
    Limit zmian wyczerpany przez obu trenerów. Acheampong schodzi, a na ostatnie minuty wchodzi Sylla, który postara się uratować choćby punkt!
    87. Moussa DEMBÉLÉ - 2:1

87
    Gol dla Tottenhamu!
    Bramkę zdobywa MOUSSA DEMBELE!
    Gospodarze trafiają! Dośrodkowanie Daviesa z lewego skrzydła, piłka trafia do Sona. Koreańczyk przyjmuje ją na klatkę piersiową i zgrywa nogą do Dembele. Belg uderza natychmiastowo zaliczając okienko w bramce Proto. Co za gol!

85
    Onomah podaje do Dembele, a ten przebiega kilka metrów z piłką, by zaraz oddać strzał. Niezbyt mocne uderzenie, pewnie broni Proto!

84
    Gospodarze nie potrafią przeprowadzić składnej akcji. Wiele ich podań po prostu nie ma sensu. Anderlecht gra bardzo mądrze z tyłu.

83
    Druga zmiana w zespole Anderlechtu. Schodzi N'Sakala, który ma żółtą kartkę na swoim koncie. Wchodzi na ostatnie minuty Conte.

81
    Ależ groźny jest ten Ezekiel! Nigeryjczyk otrzymał świetną piłkę od Acheamponga. Zmiennik Anderlechtu wbiegł w pole karne i był już prawie gotowy na oddanie strzału, lecz zatrzymuje go wślizgiem Alderweireld!

80
    Za daleko wypuszcza sobie piłkę Son. Koreańczyk próbował tym zwodem oszukać rywala i dośrodkować. Od bramki wznowi jednak Proto.

79
    Acheampong pobiegł za piłką, wystawił ją na 25. metr Deschachtowi, a ten fatalnie uderza w trybuny za bramką Llorisa.

77
    Ostatnia zmiana przeprowadzona przez Mauricio Pochettino. Onomah wchodzi za Alliego!

76
    Bramka Ezekiela dodała skrzydeł gościom. Stali się jeszcze bardziej energiczni. Spurs lekko w szoku, lecz musi się szybko podnieść z kolan.
    Miał nosa do tej zmiany trener Dodi Lukebakio!

Miłosz Knapczyk

Gole: 29. Kane, 87. Dembélé – 72. Ezekiel

Kartki:   41. N'Sakala (AND)

Posiadanie piłki: 54 % : 46 %.
    Strzały celne: 4:5. Strzały niecelne: 4:8. Rzuty rożne: 6:11. Spalone: 1:6. Foule: 11:11.
    Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Davies – Mason (73. Dembélé), Dier – Alli (77. Onomah), Eriksen (59. S. Heung-Min), Lamela – Kane.
    Zmiany: Vorm – Fazio, Dembélé, Onomah, S. Heung-Min, Carroll, Wimmer.

RSC Anderlecht: Proto (C) – Gillet, Mbodji, Deschacht, N'Sakala (83. Conté) – Dendoncker, Defour – Najar, Tielemans (69. Ezekiel), Acheampong (89. Sylla) – Okaka.
    Zmiany: Roef – Conté, Ezekiel, Lukebakio, Nuytinck, Matías Suárez, Sylla.

Sędziowie: O.Greenfield – D.Krasikow, D.Shimon(wszyscy Izrael) – B.Duran(Turcja)