Błękitni – Okocimski 5:0 (koniec) | Stal S. W. – Radomiak 2:3 (koniec) | Znicz – Siarka T. 0:4 (koniec)
GKS T. – Olimpia Z. 3:2 (koniec) | Polonia B. – Wisła Pu. 0:3 (koniec)
Polonia Bytom
0:3 (0:0)
Wisła Puławy
Sobota 28.11.2015, 18:00 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 2. Liga • Runda 19

Witamy z Bytomia. Za kilka chwil początek meczu.

Polonia Bytom: Wiśniewski- Trznadel, Mróz, Malec, Setlak, Lika, Zalewski, Cempa, Pączko, Cise

Wisła Puławy: Penkovets – Turzyniecki, Budzyński, Pielach, Litwniuk, Maksymiuk, Głaz, Pożak, Tetych, Szczotka, Nowak.

1

1
    Polonia w standardowych, niebiesko-czerwonych strojach. W białych koszulkach i czerwonych spodenkach Wisła Puławy.

1
    Mróz brzydko sfaulował Szczotkę na 40. metrze. Arbiter sięgnął po błyskawiczną żółtą kartkę.

4
    Gospodarze bili korner, ale najwyżej w powietrzu wyskoczyli defensorzy gości. Po chwili jeszcze nieudana próba uderzenia sprzed pola karnego.

5
    W odpowiedzi, rzut rożny dla Wisły Puławy.

5
    Dobre piąstkowanie Wiśniewskiego. Bytomianie ruszyli z kontrą, ale zdołali wrócić rywale.

6
    Będzie okazja na dośrodkowanie z rzutu wolnego dla przyjezdnych.

6
    Nieudana centra Litwiniuka.

7
    Cempa zdecydował się na uderzenie z okolic 25. metra, jednak futbolówka minęła bramkę w bezpiecznej dla Penkovetsa odległości.

10
    10 minut gry za nami. Jak na razie, sporo niedokładności.

11
    To powinno być 0:1! Szczotka wykorzystał niefrasobliwość bytomskich defensorów, jednak przegrał pojedynek jeden na jeden z Wiśniewskim!

12
    Wisła miała jeszcze rzut rożny. Ponownie górą był Wiśniewski, który odnotował pewną interwencję we własnej szesnastce.

14
    W ostatnich minutach uwidoczniła się przewaga gości.

15
    Cempa uprzedzony przez bramkarza rywali. Po chwili, po centrze z lewej strony, dobrze interweniował Budzyński.

16
    Błyskawiczna odpowiedź gości. Szczotka huknął nad bramką.

18
    Faulowany jeden z graczy Polonii w środku pola.

20
    Nieudany atak miejscowych i od bramki zacznie Penkovets.

23
    Maksymiuk groźnie uderzył z pola karnego, jednak znów, na wysokości zadania stanął Wiśniewski!

24
    Dobra interwencja Wiśniewskiego na skraju pola karnego.

26
    Okres gry, w którym sporo mamy niedokładności. Najpierw bezpańską piłkę wygarnął Wiśniewski, a po chwili Penkovets.

27
    Zablokowane dośrodkowanie gości z prawego skrzydła. Dogrywał podłączający się do ofensywnej akcji Turzyniecki.

28
    A teraz kolejny raz szczęścia poszukał Szczotka. Nie zmusił jednak do interwencji Wiśniewskiego, gdyż posłał piłkę obok bramki.

30
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Lika, na boisku pojawia się Skrzypiński.

30
    Dwójkowa akcja bytomian na lewej flance zakończona niepowodzeniem.

30
    Szybka kontra Wisły, jednak zablokowane uderzenie jednego z graczy gości.

35
    Ostatnie 10 minut, regulaminowego czasu gry w pierwszej połowie. Po nieudanej akcji Wisły, od własnej bramki wznowi Wiśniewski.

37
    Maksymiuk trafia do notesu po faulu nieopodal linii środkowej.

37
    Długa centra w pole karne, ale Penkovets radzi sobie z próbą rywali.

39
    Rzut rożny dla bytomian.

39
    Penkovets po raz kolejny w dniu dzisiejszym popisał się dobrym przeglądem pola i wyłapał futbolówkę.

40
    Szczotka nęka dziś Wiśniewskiego i oddaje kolejny strzał. Jak na razie, górą golkiper miejscowych.

42
    Końcowe fragmenty pierwszej połowy. Pozycyjny atak rozgrywa Wisła.

45
    Minuta doliczona przez arbitra.

45+1
    Niecelne uderzenie Cisse z dystansu.

45+1

Do przerwy w Bytomiu bezbramkowy remis. Najlepszą okazję, na zdobycie bramki stworzyli sobie goście, jednak Szczotka przegrał pojedynek sam na sam z Wisniewskim. Zapraszamy za kwadrans!

46

49
    Rzut rożny dla Wisły Puławy.

49
    Pewnie na przedpolu interweniuje Wiśniewski.

50
    Walka na rzuty rożne. Teraz korner wywalczyli bytomianie, jednak Penkovets wyłapał niezbyt mocne uderzenie Trznadla.

53
    Dobre dośrodkowanie Turzynieckiego, jednak Nowak chybi.

55
    10 minut gry w drugiej połowie za nami i niewiele wskazuje, byśmy szybko doczekali się zmiany rezultatu.

56
    Ładnie rozprowadzony kontratak przyjezdnych, Nowak nieźle zabrał się z piłką w polu karnym, jednak ostatecznie uderzył obok bramki.

57
    Pączko! Niecelne uderzenie z okolic wapna! Kapitalna odpowiedź Polonii!

59
    Będzie druga roszada w dzisiejszym meczu. Tym razem w szeregach gości. Przy linii bocznej przyszykowany Sedlewski.

60
    Zakotłowało się w polu karnym Wisły! Penkovets świetnie broni strzał Pączki, a do wyplutej piłki dopada Cisse! Dobitka napastnika bytomian zostaje wybita, niemalże z linii bramkowej przez jednego z defensorów gości!

60
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Pożak, na boisku pojawia się Sedlewski.

61
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Cisse, na boisku pojawia się Zieliński.

62
    Kolejne próby ataków Polonii. Bytomianie w ostatnich minutach wyraźnie przyśpieszyli.

63
    Rzut rożny dla Wisły.

63
    Gol dla Wisły Puławy!

MATEUSZ PIELACH popisuje się celnym uderzeniem głową i otwiera wynik meczu!

64
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Kutarba, na boisku pojawia się Michalak.

66
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Olszak.

67
    Wiśniewski broni strzał wprowadzonego na boisko Olszaka.

75
    Kwadrans do końca. Wisła dobrze w defensywie.

78
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Tetych, na boisku pojawia się Niezgoda.

79
    Wprowadzony na boisko Niezgoda poszedł w ślady Olszaka. Pierwszy kontakt i strzał na bramkę Polonii. Niecelnie.

83

ARKADIUSZ MAKSYMIUK świetnie przymierzył z dystansu! Piłka, nim wpadła do bramki, odbiła się jeszcze od poprzeczki! WOOOW!

85
    Zmiana w drużynie Wisła Puławy: z boiska schodzi Szczotka, na boisku pojawia się Wiejak.

88
    Ostatnie minuty gry. Wisła coraz bliżej wywiezienia z Bytomia trzech punktów.

90
    Polonia jakby zrezygnowana.

90

Wiśniewski poradził sobie z uderzeniem Olszaka, ale do odbitej piłki dopadł SZYMON WIEJAK i mając przed sobą pustą bramkę dopełnił formalności.

90+4

Wisła Puławy pokonuje Polonię Bytom 3:0. Na listę strzelców wpisali się kolejno Pielach, Maksymiuk oraz Wiejak. Jęk zawodu na trybunach w Bytomiu. Kibice kilka razy, głośnymi okrzykami dali piłkarzom do zrozumienia, że takiej gry tolerować nie będą. W Puławach, jak i w ekipie gości ogromna radość. Dziękujemy za wspólne emocje! (19:53:01)