Lechia – Śląsk 1:0 (koniec) | Wisła K. – Legia 0:2 (koniec)
Wisła Kraków
0:2 (0:0)
Legia Warszawa
Niedziela 06.12.2015, 18:00 • Stadion Miejski im. Henryka Reymana, Kraków • PKO Ekstraklasa • Runda 19
    Statystyki meczowe:

Legia Warszawa błysnęła w końcówce i dzięki niezawodnemu Nikoliciowi, który najpierw świetnie zamknął wstrzelenie Piecha, a później zgrał do Prijovicia, który miał przed sobą pustą bramkę, wywozi z Krakowa trzy punkty. Wiślacy rywalizowali jak równy z równym, przez większość spotkania mieli inicjatywę, przewagę, ale ostatecznie odnotowują trzecią porażkę z rzędu. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne na portalu Lajfy.com. (19:58:41)
    90+3. Nikolić ucieszył trybuny przy Reymonta.

90+3
    90+3. Aleksandar PRIJOVIĆ - 0:2

90+3
    Gol dla Legii!
    Zabójcza kontra wicemistrza Polski! Nikolić pognał z piłką, wyłożył ją w ostatniej chwili ALEKSANDAROWI PRIJOVICIOWI, a ten dopełnił formalności pakując ją z bliskiej odległości do bramki. Arbiter chwilę później zagwizdał po raz ostatni.

90+2
    Crivellaro był faulowany w środkowej strefie boiska. Biała Gwiazda będzie dorzucała futbolówkę w pole karne z dużej odległości.

90+1
    Doskonała okazja Legionistów na podwyższenie prowadzenia i zdobycie decydującego gola. Prijović został jednak w ostatniej chwili zablokowany przez gracza gospodarzy.

90
    Boguski szukała szczęścia efektowną przewrotką. Strzelił jednak w środek, w dobrze ustawionego Kuciaka. Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.
    89. Główka Jankowskiego:

89
    Świetne dośrodkowanie Bartosza z prawej flanki. W polu karnym pojedynek w powietrzu wygrał Jankowski, ale nie zdołał oddać celnego strzału. Piłka przeszła obok słupka.

89
    Wysoki pressing przyjezdnych sprawia, iż zawodnicy Wisła nie są w stanie wydostać się z własnej połowy.

88
    Warszawianie idą za ciosem. Wywalczyli następny korner. Będą rozgrywali go krótko, starając się zyskać cenne sekundy.

87
    Druga zmiana Białej Gwiazdy. Marszalik wchodzi na ostatnie minuty za Guerriera.
    85. Nemanja NIKOLIĆ - 0:1

85
    NEMANJA NIKOLIĆ skutecznie zamknął akcję swojego zespołu. Piech wstrzelił w pole karne, piłka odbiła się od Jankowskiego i dopadł do niej na trzecim metrze Nikolić. Najlepszy strzelec gości umieścił futbolówkę w siatce obok interweniującego Cierzniaka.