Olympique – Montpellier 2:2 (koniec) | Bordeaux – Guingamp 1:0 (koniec) | Saint-Étienne – Rennes 1:1 (koniec)
Olympique Marsylia
2:2 (0:1)
Montpellier HSC
Niedziela 06.12.2015, 14:00 • Stade Vélodrome, Marsylia • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 17

Po dobrym spotkaniu Olimpique Marsylia remisuje 2:2 z Montpellier. W drugiej połowie mieliśmy więcej emocji niż przed przerwą. Szybko wyrównali gospodarze, goście jednak znakomicie odpowiedzieli. Gracze OM sie jednak nie załamali i zdołali uratować remis w tym spotkaniu, który i tak jednak z pewnością nie zadowala ich fanów. Goście z pewnością czują również po tym spotkaniu niedosyt. Mogli wywieźć komplet oczek z Velodrome. (15:54:00)

90+3

90+1
    Jeszcze ostatnia roszada w Montpellier. W miejsce Boudebouza na boisku pojawia się N'Diaye

90
    Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

88
    Druga zmiana w Montpellier. W miejsce Dabo na boisku pojawia się Sanson.
    85. Świetna interwencja Pionniera po uderzeniu Cabelli:

85
    Po dośrodkowaniu z kornera nie wynika jednak nic godnego uwagi.

84
    Marsylia marnuje kolejną wyborną szansę na trzeciego gola! Po zagraniu z prawego skrzydła na 16 metrze piłka trafiła do Cabelli ten posłał potężną bombę na bramkę, którą jednak genialnie na korner odbija Pionnier!

81
    Ostatnia zmiana w OM. W miejsce Barrady na boisku pojawia się Lucas Silva.

80
    Szansa na zwycięskiego gola! Po centrze zamieszanie na 5 metrze w końcu uderzać próbował wślizgiem Rekik, pewnie broni jednak Pionnier!

79
    I Marsylia wywalcza na lewej stronie rzut rożny.

77
    Roszada w Montpellier. W miejsce Bensebainiego na boisku pojawia się Camara.

76
    Po wyrównaniu Marsylia wciąż w inicjatywie. W tej chwili nie jest jednak w stanie stworzyć dobrej okazji.
    72. Bouna SARR - 2:2

72
    Gol dla Marsylii!
    Strzelcem bramki BOUNA SARR.

I Marsylia ponownie doprowadza do wyrównania! Kontrowersja jednak przy tym trafieniu! Po ładnym prostopadłym zagraniu na lewej stronie pola karnego do futbolówki dopadł N'Koudou i zacentrował spod końcowej linii. Jak pokazały powtórki zrobił to już jednak zza boiska i arbiter powinien przerwać grę. Nie zauważył tego jednak i na 5 metrze do futbolówki dopadł BOUNA SARR i mocnym uderzeniem wpakował ją do siatki!