PŚ w Lillehammer – kwal. | Roman Koudelka (CZE) (koniec) | | | PŚ w Lillehammer | Kenneth Gangnes (NOR) (koniec) |
PŚ w Lillehammer – sztafeta | Norwegia I (koniec) |
wydarzenie zakończone
Puchar Świata w Lillehammer – sztafeta
Norwegia I
(Finlandia, Stany Zjednoczone)
Maria Pawlak
Wyniki sztafety w Lillehammer:
1. Norwegia I (Maiken Caspersen Falla, Ingvild Flugstad Oestberg, Therese Johaug, Heidi Weng) 53:33,1
2. Finlandia (Krista Parmakoski, Kerttu Niskanen, Laura Mononen, Anne Kylloenen) +1:59,1
3. Stany Zjednoczone (Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins) +2:07,1
4. Norwegia II (Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Kari Oeyre Slind, Maria Stroem Nakstad, Ragnhild Haga) +2:08,5
5. Szwecja (Ida Ingemarsdotter, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Charlotte Kalla) +2:38,4
6. Niemcy (Sandra Ringwald, Stefanie Boehler, Monique Siegle, Nicole Fessel) +2:44,8
7. Norwegia III (Kari Vikhagen Gjeitnes, Kathrine Rolsted Harsem, Martine Ek Hagen, Silje Oeyre Slind) +3:16,6
8. Rosja II (Julia Biełorukowa, Natalia Niepryajewa, Polina Kalsina, Natalia Matwiejewa) +3:27,2
9. Rosja I (Jewgienija Szapowałowa, Anastazja Doczenko, Natalia Żukowa, Alewtina Tanygina) +3:39,4
10. Norwegia IV (Silje Theodorsen, Berit Mogstad, Anne Kjersti Kalvaa, Marthe Bjoernsgaard) +4:36,4
11. Włochy (Lucia Scardoni, Virgina De Martin Topranin, Debora Agreiter, Ilaria Debertolis) +4:56,2
12. Słowenia (Alenka Cebasek, Nika Razinger, Vesna Fabjan, Lea Einfalt) +5:50,5
Składy drużyn:
1. Norwegia I: Maiken Caspersen Falla, Ingvild Flugstad Oestberg, Therese Johaug, Heidi Weng.
2. Szwecja: Ida Ingemarsdotter, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Charlotte Kalla.
3. Finlandia: Krista Parmakoski, Kerttu Niskanen, Laura Mononen, Anne Kylloenen.
4. Niemcy: Sandra Ringwald, Stefanie Boehler, Monique Siegle, Nicole Fessel.
5. Stany Zjednoczone: Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins.
6. Rosja I: Jewgienija Szapowałowa, Anastazja Doczenko, Natalia Żukowa, Alewtina Tanygina.
7. Słowenia: Alenka Cebasek, Nika Razinger, Vesna Fabjan, Lea Einfalt.
8. Włochy: Lucia Scardoni, Virgina De Martin Topranin, Debora Agreiter, Ilaria Debertolis.
9. Norwegia II: Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Kari Oeyre Slind, Maria Stroem Nakstad, Ragnhild Haga.
10. Rosja II: Julia Biełorukowa, Natalia Niepryajewa, Polina Kalsina, Natalia Matwiejewa.
11. Norwegia III: Kari Vikhagen Gjeitnes, Kathrine Rolsted Harsem, Martine Ek Hagen, Silje Oeyre Slind.
12. Norwegia IV: Silje Theodorsen, Berit Mogstad, Anne Kjersti Kalvaa, Marthe Bjoernsgaard.
1. Norwegia I (Maiken Caspersen Falla, Ingvild Flugstad Oestberg, Therese Johaug, Heidi Weng) 53:33,1
2. Finlandia (Krista Parmakoski, Kerttu Niskanen, Laura Mononen, Anne Kylloenen) +1:59,1
3. Stany Zjednoczone (Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins) +2:07,1
4. Norwegia II (Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Kari Oeyre Slind, Maria Stroem Nakstad, Ragnhild Haga) +2:08,5
5. Szwecja (Ida Ingemarsdotter, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Charlotte Kalla) +2:38,4
6. Niemcy (Sandra Ringwald, Stefanie Boehler, Monique Siegle, Nicole Fessel) +2:44,8
7. Norwegia III (Kari Vikhagen Gjeitnes, Kathrine Rolsted Harsem, Martine Ek Hagen, Silje Oeyre Slind) +3:16,6
8. Rosja II (Julia Biełorukowa, Natalia Niepryajewa, Polina Kalsina, Natalia Matwiejewa) +3:27,2
9. Rosja I (Jewgienija Szapowałowa, Anastazja Doczenko, Natalia Żukowa, Alewtina Tanygina) +3:39,4
10. Norwegia IV (Silje Theodorsen, Berit Mogstad, Anne Kjersti Kalvaa, Marthe Bjoernsgaard) +4:36,4
11. Włochy (Lucia Scardoni, Virgina De Martin Topranin, Debora Agreiter, Ilaria Debertolis) +4:56,2
12. Słowenia (Alenka Cebasek, Nika Razinger, Vesna Fabjan, Lea Einfalt) +5:50,5
Składy drużyn:
1. Norwegia I: Maiken Caspersen Falla, Ingvild Flugstad Oestberg, Therese Johaug, Heidi Weng.
2. Szwecja: Ida Ingemarsdotter, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Charlotte Kalla.
3. Finlandia: Krista Parmakoski, Kerttu Niskanen, Laura Mononen, Anne Kylloenen.
4. Niemcy: Sandra Ringwald, Stefanie Boehler, Monique Siegle, Nicole Fessel.
5. Stany Zjednoczone: Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins.
6. Rosja I: Jewgienija Szapowałowa, Anastazja Doczenko, Natalia Żukowa, Alewtina Tanygina.
7. Słowenia: Alenka Cebasek, Nika Razinger, Vesna Fabjan, Lea Einfalt.
8. Włochy: Lucia Scardoni, Virgina De Martin Topranin, Debora Agreiter, Ilaria Debertolis.
9. Norwegia II: Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Kari Oeyre Slind, Maria Stroem Nakstad, Ragnhild Haga.
10. Rosja II: Julia Biełorukowa, Natalia Niepryajewa, Polina Kalsina, Natalia Matwiejewa.
11. Norwegia III: Kari Vikhagen Gjeitnes, Kathrine Rolsted Harsem, Martine Ek Hagen, Silje Oeyre Slind.
12. Norwegia IV: Silje Theodorsen, Berit Mogstad, Anne Kjersti Kalvaa, Marthe Bjoernsgaard.
1. Norwegia I (Maiken Caspersen Falla, Ingvild Flugstad Oestberg, Therese Johaug, Heidi Weng) 53:33,1
2. Finlandia (Krista Parmakoski, Kerttu Niskanen, Laura Mononen, Anne Kylloenen) +1:59,1
3. Stany Zjednoczone (Rosie Brennan, Sadie Bjornsen, Elizabeth Stephen, Jessica Diggins) +2:07,1
4. Norwegia II (Astrid Uhrenholdt Jacobsen, Kari Oeyre Slind, Maria Stroem Nakstad, Ragnhild Haga) +2:08,5
5. Szwecja (Ida Ingemarsdotter, Emma Wiken, Maria Rydqvist, Charlotte Kalla) +2:38,4
6. Niemcy (Sandra Ringwald, Stefanie Boehler, Monique Siegle, Nicole Fessel) +2:44,8
7. Norwegia III (Kari Vikhagen Gjeitnes, Kathrine Rolsted Harsem, Martine Ek Hagen, Silje Oeyre Slind) +3:16,6
8. Rosja II (Julia Biełorukowa, Natalia Niepryajewa, Polina Kalsina, Natalia Matwiejewa) +3:27,2
9. Rosja I (Jewgienija Szapowałowa, Anastazja Doczenko, Natalia Żukowa, Alewtina Tanygina) +3:39,4
10. Norwegia IV (Silje Theodorsen, Berit Mogstad, Anne Kjersti Kalvaa, Marthe Bjoernsgaard) +4:36,4
11. Włochy (Lucia Scardoni, Virgina De Martin Topranin, Debora Agreiter, Ilaria Debertolis) +4:56,2
12. Słowenia (Alenka Cebasek, Nika Razinger, Vesna Fabjan, Lea Einfalt) +5:50,5