Kutno – Ostrów Wielkopolski 74:68 (po dogrywce) | Sopot – Zgorzelec 77:81 (po dogrywce) | Zielona Góra – Dąbrowa Górnicza 93:77 (koniec)
koniec po dogrywce
Polfarmex Kutno
74:68 (19:15, 34:32, 46:41, 58:58)
BM Slam Stal Ostrów Wielkopolski
Sobota 09.01.2016, 17:30Tauron Basket Liga • 15. kolejka

Po bardzo wyrównanym meczu gospodarze wygrywają 74:68! Losy meczu rozstrzygnęły się w dogrywce, gdzie lepsi okazali się gospodarze.

Regulaminowy czas gry nie wyłonił zwycięscy, przed nami dogrywka!

39:07
    Z linii rzutów osobistych do remisu doprowadza Parker! (58:58)

36:11
    Pierwszy raz od pierwszej kwarty na prowadzeniu ponownie goście! Nikołow nie myli się z linii rzutów osobistych! (52:54)

Po pierwszej połowie Polfarmex Kutno prowadzi 34:32! Jak na razie obserwujemy bardzo wyrównany mecz. Gospodarze prowadzili przez większą część czasu, Koszykarze z Kutna do przerwy prowadzą dwoma punktami.