Tychy – Asiago | 2:4 (koniec) | | | Rouen – Herning Blue Fox | 4:0 (koniec) |
Montreal – Pittsburgh | 1:3 (koniec) | | | Ottawa – Boston | 2:1 (po dogrywce) | | | Columbus – Carolina | 3:4 (po dogrywce) |
San Jose – Toronto | 7:0 (koniec) | | | Dallas – Minnesota | 1:2 (koniec) | | | Arizona – Nashville | 4:0 (koniec) |
Vancouver – Tampa | 2:3 (po dogrywce) | | | Los Angeles – St. Louis | 1:2 (1:2 po rz. karnych) | | | Winnipeg – Buffalo | 2:4 (koniec) |
Władywostok – Czelabińsk | 4:3 (po dogrywce) | | | Chabarowsk – Niżniekamsk | 2:3 (koniec) | | | Nowokuźnieck – Saławat | 1:5 (koniec) |
Novosibirsk – Magnitogorsk | 2:6 (koniec) | | | Din. Mińsk – Soczi | 2:3 (1:2 po rz. karnych) | | | Dyn. Moskwa – Din. Ryga | 2:1 (koniec) |
Podolsk – Helsinki | 1:3 (koniec) |
Kanada – Czechy | 11:0 (koniec) |
finał
Amur Chabarowsk
2:3
(0:1, 1:2, 1:0)
Nieftiechimik Niżniekamsk
43:55
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Denis Kuzmin - 2 min.).
|
|
33:24
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Vitalij Aťjušov - 2 min., rzucenie na bandę).
|
|
18:31
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (2 min., nadmierna ilość zawodników na lodzie).
|
|
15:21
|
Kara dla Amur Chabarowsk (Tom Wandell - 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
|
|
09:00
|
Kara dla Nieftiechimik Niżniekamsk (Denis Kuzmin - 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
|
Składy i statystyki:
36. Gračjov (Bergfors), 55. Zohorna (Bergfors) – 17. Stas (Žukov), 26. Stoa (Žukov), 40. Ljamin
Sędziowie: Buturlin, Ščenjov – Palej, Raming
Widownia:
Spudłowany karny!:
Amur Chabarowsk:
Pěčurskij (Alikin) – Zub, Aťjušov, Kolář, Čerepanov, Ibragimov, Stalnov – Tarasov, Bergfors, Zohorna – Litovčenko, Gračjov, Dedunov – Vjačeslav Ušenin, Vladislav Ušenin, Byvalcev – Wandell, Železnov, Aliu, Pervušin
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Lisutin (Sudnicin) – Rjasenskij, Ljamin, Bryncev, Sergejev, Ščitov, Kuzmin, Jevsejenkov – Stas, Volkov, Žukov – Polygalov, Kvapil, Stoa – Jakimov, Sexton, Grigorenko – Porjadin, Kitarov, Kulikov, Zdunov
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk: Lisutin (Sudnicin) – Rjasenskij, Ljamin, Bryncev, Sergejev, Ščitov, Kuzmin, Jevsejenkov – Stas, Volkov, Žukov – Polygalov, Kvapil, Stoa – Jakimov, Sexton, Grigorenko – Porjadin, Kitarov, Kulikov, Zdunov
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Buturlin, Ščenjov – Palej, Raming
Widownia: