Tottenham – Sunderland | 4:1 (koniec) | | | Man City – Crystal Palace | 4:0 (koniec) | | | Chelsea – Everton | 3:3 (koniec) |
Bournemouth – Norwich | 3:0 (koniec) | | | Southampton – West Bromwich | 3:0 (koniec) | | | Newcastle – West Ham | 2:1 (koniec) |
Aston Villa – Leicester | 1:1 (koniec) |
Atalanta – Inter | 1:1 (koniec) | | | Torino – Frosinone | 4:2 (koniec) | | | Napoli – Sassuolo | 3:1 (koniec) |
Sevilla – Malaga | 2:1 (koniec) | | | Celta Vigo – Levante | 4:3 (koniec) | | | Villarreal – Real Betis | 0:0 (koniec) |
Sociedad – Deportivo | 1:1 (koniec) |
Toulouse – PSG | 0:1 (koniec) | | | Guingamp – Nantes | 2:2 (koniec) | | | Troyes – Rennes | 2:4 (koniec) |
Bordeaux – Lille | 1:0 (koniec) | | | GFC Ajaccio – Reims | 2:2 (koniec) | | | Bastia – Montpellier | 1:0 (koniec) |
Wolves – Cardiff | 1:3 (koniec) |
Zagłębie S. – Soła | 1:2 (koniec) | | | Legionovia – Broń | 0:1 (koniec) | | | Podbeskidzie – Rozwój | 4:0 (koniec) |
MKS Kluczbork – GKS T. | 1:0 (koniec) | | | Górnik W. – Cracovia | 3:2 (koniec) | | | Bytovia – Przodkowo | 1:1 (koniec) |
Ruch – Puszcza | 2:1 (koniec) | | | Raków – BKS Stal | 3:2 (koniec) | | | Chojniczanka – Górnik Z. | 0:2 (koniec) |
Slovan – Zagłębie L. | 4:0 (koniec) | | | Błękitni – Kotwica | 1:0 (koniec) | | | Znicz – Tomaszów Maz. | 0:0 (poz.) |
Żalgiris – Jagiellonia | 1:0 (koniec) | | | Świt NDM – Wisła Pł. | 1:2 (koniec) | | | ROW Rybnik – Karvina | 1:2 (koniec) |
Trakai – Górnik Ł. | 1:3 (koniec) |
finał
Chojniczanka Chojnice
0:2
(0:1)
Górnik Zabrze
Komentarze niedostępne.
Gole:
27. Steblecki, 49. Korzym
Sędziowie:
Widownia:
Kartki: 60. Lisowski (GOR)
Spudłowany karny!:
Chojniczanka Chojnice:
Haluch – Lisowski, Biernat, Garbacik, Pietruszka – Niedziela, Mrozik, Kostrzewa, Zawistowski, Mikita – Rybski.
Zmiany: Podleśny – Machalewski, Kręcki, Podgórski, Kieruzel, Grzelak, Czerwiński.
Trener:
Górnik Zabrze: I połowa: Przyrowski – Sadzawicki, Danch, Oss, Magiera – Pikul, Leszczak, Steblecki, Madej – Kwiek – Skrzypczak.
II połowa: Janukiewicz – Golański, Kopacz, Szeweluchin, Kallaste – Gargel, Matuszek, Cerimagić, Gajda, Kante – Korzym.
Zmiany: Kasprzik.
Trener:
Zmiany: Podleśny – Machalewski, Kręcki, Podgórski, Kieruzel, Grzelak, Czerwiński.
Trener:
Górnik Zabrze: I połowa: Przyrowski – Sadzawicki, Danch, Oss, Magiera – Pikul, Leszczak, Steblecki, Madej – Kwiek – Skrzypczak.
II połowa: Janukiewicz – Golański, Kopacz, Szeweluchin, Kallaste – Gargel, Matuszek, Cerimagić, Gajda, Kante – Korzym.
Zmiany: Kasprzik.
Trener:
Sędziowie:
Widownia:
Mateusz