Zagłębie L. – Charków 1:1 (koniec) | Slavia – Lech P. 3:1 (koniec)
3:1 (2:0)
Lech Poznań
Poniedziałek 01.02.2016, 16:30 • Marbella • Spotkania towarzyskie

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (18:20:18)

Lech Poznań przegrał po raz drugi w okresie przygotowań. Mistrz Polski rozpoczął dobrze drugą połowę, zdobył gola kontaktowego, jednak chwilę później Slavia Praga odzyskała przewagę dwubramkową i spokojnie kontrolowała wydarzenia do końca. Slavia skuteczniejsza, natomiast Kolejorz pokazał zdecydowanie za mało dobrego futbolu, by zasłużyć na wysoką notę.

90

88
    Nerwowo obaj bramkarze. Wykopali piłkę w aut pod naciskiem przeciwnika. Pressing popłaca.

86
    Dawid Kownacki padł w polu karnym. Zdaniem sędziego nie było podstaw do odgwizdania jedenastki. Gra kontynuowana.

84
    Suną ostatnie ataki mistrza Polski, ale trudno powiedzieć, że obrona Slavii Praga uwija się jak w ukropie. Jedyny, naprawdę niezły fragment w grze Kolejorza to minuty 45-65.

82
    Tamas Kadar podał prostopadle do Pawłowskiego. Nie ma dziś szczęścia pomocnik Lecha Poznań do bramkarza Slavii Praga, który zawsze jest o ten ułamek sekundy, szybszy.

80
    Nadciągał groźnie napastnik z Pragi. W ostatnim momencie Arajuuri zdążył zareagować i zablokował szarżę. Piękna interwencja Fina, który był już w zasadzie w parterze.

79
    Dużo zmian, a one zazwyczaj wpływają negatywnie na tempo widowiska. Brakuje płynności w ostatnich akcjach obu drużyn.

77
    Slavia Praga odzyskała pewność siebie, natomiast Lech Poznań stracił i nie przenosi piłki w pole karne przeciwnika.

75
    Słabszy występ Tetteha, a na końcówkę spotkania wprowadzony przez trenera Jana Urbana został Maciej Gajos.

73
    Trudno powiedzieć na sto procent, kto był autorem gola dla Slavii w zamieszaniu, ale pewne jest, że Czesi mają ponownie bezpieczną przewagę, a Lech Poznań ma coraz mniej czasu, by uniknąć porażki.
    71. KENIA - 3:1

71
    Gol dla Slavii!
    LEVAN KENIA wyprowadził Slavię Praga na dwubramkowe prowadzenie!

Jasmin Burić popisał się kapitalną interwencją po strzale z rzutu karnego, jednak Slavia Praga zdążyła dobić, w zasadzie wepchnąć piłkę do bramki!

70
    Będzie rzut karny dla Slavii Praga! Sędzia nie miał wątpliwości zanim wskazał na 11. metr po faulu na Vukadinoviciu.

68
    Lech Poznań osiągnął w drugiej połowie przewagę pod względem posiadania piłki. W 45 minucie w statystykach było 50 procent po obu stronach.

66
    Kenia zmienił Skodę, czyli piłkarza, który przed przerwą otworzył wynik na korzyść Slavii Praga.

64
    Lech Poznań mógł po rzucie rożnym niebezpiecznie skontrować przeciwnika. Zbierał się jednak topornie i Pawłowski oddał raczej strzał rozpaczy bez szczególnej szansy na powodzenie.