Zagłębie S. – Stal M. 1:1 (koniec) | GKS T. – Odra O. 1:4 (koniec) | Arka II – Znicz 1:2 (koniec)
Raków – Ślęza Wrocław 3:1 (koniec) | GKS T. – ŁKS 3:1 (koniec) | KSZO – Stal S. W. 0:0 (koniec)
Bałtyk G. – Znicz 1:2 (koniec) | Wisła Pu. – Hlučín 2:2 (koniec) | Lechia – Olimpia G. 2:2 (koniec)
Łudogorec – Brno 0:0 (koniec) | Górnik Łęczna – SC Farense 2:2 (koniec) | Sparta – Dynamo 1:1 (koniec)
Pogoń Sdl. – Radomiak 0:2 (koniec) | Kotwica – Flota 5:0 (koniec) | Pogoń – AS Trencin 3:2 (koniec)
Legionovia – Tomaszów Maz. 6:0 (koniec)
GKS Górnik Łęczna
2:2 (1:1)
SC Farense
Środa 03.02.2016, 16:15 • Portimao • Spotkania towarzyskie

Górnik Łęczna zremisował 2:2 z SC Farense w ostatnim sparingu na zgrupowaniu w Portugalii. Rywale zawiesili wysoko poprzeczkę i dwa razy wyszli na prowadzenie. Górnik nie zwieszał głów, a doprowadzał do remisu. (18:09:26)

90

84
    Doświadczony Sasin za Bogusławskiego na ostatnie minuty pojedynku.

75
    Kwadrans do końca sparingu w Portimao. Drużyna z Portugalii zawiesiła wysoko poprzeczkę i nie jest łęcznianom łatwo o następne zwycięstwo w okresie przygotowań.

62
    Śpiączka za Świerczoka to jedna ze zmian przeprowadzonych po godzinie sparingu przez trenera Górnika Łęczna. Można je na bieżąco obserwować w stopce po prawej stronie relacji.

59
    Gol dla GKS-u!
    Strzelcem bramki RADOSŁAW PRUCHNIK.

Tak samo jak w pierwszej połowie Górnik Łęczna doprowadził błyskawicznie do remisu. Tym razem precyzyjne uderzenie Pruchnika do bramki Farense!

54
    Gol dla SC Farense!

Portugalczycy raz jeszcze wychodzą na prowadzenie po prostym błędzie w szeregach obronnych Górnika Łęczna.

50
    Danielewicz za Nikitovicia, a Marcos za Bonina – takie zmiany zarządził przed drugą połową trener Jurij Szatałow.

46

45

45
    Strzelcem bramki PRZEMYSŁAW PITRY.

Jeszcze przed przerwą Górnik Łęczna doprowadził do remisu i wszystko zaczyna się od początku. Pitry przymierzył idealnie z rzutu wolnego.

41

Górnik Łęczna musi gonić wynik, ponieważ drogę do jego bramki znalazł kilka minut przed przerwą Irobiso. Robi się ciekawie w Portimao.

35
    Drużyna Farense stara się odpowiadać łęcznianom i nie można powiedzieć, że Bartkus nie miał możliwości, by wykazać się umiejętnościami.

15
    Początek sparingu dość spokojny, choć z minuty na minutę przyspiesza Górnik Łęczna. Ani młodość Świerczok, ani doświadczenie Pitry nie zaprocentowało w sytuacji podbramkowej.

1

Sparing rozpocznie się kwadrans później niż zaplanowano. Górnik Łęczna wychodzi bardzo doświadczonym składem.

Będziemy informować o zmianach w sparingu Górnika Łęczna z portugalskim SC Farense. Początek pojedynku zaplanowano na godzinę 16.

Górnik Łęczna powalczy w rundzie wiosennej o miejsce w grupie mistrzowskiej Ekstraklasy. Na razie plasuje się minimalnie pod kreską. Zielono-czarni uzbierali 25 punktów za siedem zwycięstw oraz cztery remisy. Ma minimalną stratę do ósemki, więc druga część sezonu zasadniczego zapowiada się ekscytująco.
    Zostawili znak na plaży.

Dla Gónika Łęczna sparing z SC Farense będzie prawdopodobnie ostatni w okresie przygotowań. Jurij Szatałow i jego piłkarze byli na zgrupowaniu w Mariampolu, a obecnie są w Portugalii. Ma ciekawe wyniki przed rundą wiosenną. Górnik pokonał nawet Rubina Kazań.

SC Farense z miasta Faro występuje na co dzień w III lidze w Portugalii. W klubie występowali w przeszłości Bruno Alves i Ze Carlos. Na papierze przeciwnik nie jest z gatunku najbardziej medialnych i wymagających, więc ciekawe, jakie warunki postawi Górnikowi Łęczna.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 16:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 45. Pitry, 59. Pruchnik – 41. Irobiso, 54. .

GKS Górnik Łęczna: Bartkus – Mierzejewski (65' Bielak), Pruchnik, Bożić (62' Bednarek), Jakubik – Nikitović (46' Danielewicz), Bogusławski (84' Sasin) – Bonin (46' Marcos), Pitry (62' Nowak), Piesio – Świerczok (62' Śpiączka).