Sunderland – Man Utd 2:1 (koniec) | Swansea – Southampton 0:1 (koniec) | Bournemouth – Stoke 1:3 (koniec)
Crystal Palace – Watford 1:2 (koniec) | Everton – West Bromwich 0:1 (koniec) | Norwich – West Ham 2:2 (koniec)
Chelsea – Newcastle 5:1 (koniec)
Sunderland A.F.C.
2:1 (1:1)
Manchester United
Sobota 13.02.2016, 13:45 • Stadium of Light, Sunderland • Angielska Premier League • Runda 26

59
    Zaostrzyła się nam rywalizacja, coraz więcej przewinień popełniają gracze Manchesteru United. Przed momentem wyznaczone przepisy przekroczył Carrick. Sędzia ponowie sięgnął po żółty kartonik.

58
    Mamy kolejny żółty kartonik. Tym razem ukarany został Juan Mata, który przerwał rozpoczynającą się kontrę rywali. Stricte taktyczne przewinienie, nie mamy większych wątpliwości. Słuszna kara.

46
    Rooney faulował przeciwnika, kapitan Manchesteru United nadepnął na łydkę jednego z rywali. Stricte taktyczne przewinienie. Warto odnotować, że w przerwę nie doszło do kolejnych zmian.

45+1
    Żółtą kartkę otrzymuje John O'Shea (Sunderland A.F.C.).

38
    Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu. Przed momentem brzydkim wślizgiem popisał się Yedlin. Arbiter musiał wyciągnąć konsekwencje.