Kutno – Zgorzelec 84:69 (koniec) | Ostrów Wielkopolski – Dąbrowa Górnicza 87:68 (koniec)
Polfarmex Kutno
84:69 (17:19, 44:40, 64:52)
PGE Turów Zgorzelec
Niedziela 28.02.2016, 17:30Tauron Basket Liga • 21. kolejka

Polfarmex Kutno 84:69 PGE Turów Zgorzelec (17:19, 44:40, 64:52)

Polfarmex Kutno: Jarecki 8, Grochowski 6, Malczyk 3, Wołoszyn 9, Pawlak, Gabiński 2, Bartosz 2, Poznański, Fraser 10, Parker 11, Zyskowski 8, Johnson 25.

PGE Turów Zgorzelec: Szymański, Marek 2, Tatum 18, Karolak 11, Novak 6, Gospodarek 5, Dillon 8, Lichnowski, Kostrzewski 2, Archibeque 11, Krestinin 6. (19:14:42)

Koniec spotkania w Kutnie! Do przerwy wydawało się, że będziemy świadkami bardzo emocjonującego pojedynku do ostatnich minut. Druga połowa zdecydowanie należała jednak do Polfarmeksu, który pewnie wygrywa ten mecz!

Koniec meczu. (84:69)