Norwich – Chelsea 1:2 (koniec) | Sunderland – Crystal Palace 2:2 (koniec) | Aston Villa – Everton 1:3 (koniec)
Bournemouth – Southampton 2:0 (koniec) | Leicester – West Bromwich 2:2 (koniec)
Leicester City
2:2 (2:1)
West Bromwich Albion F.C.
Wtorek 01.03.2016, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Angielska Premier League • Runda 28
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

Pomimo dzisiejszej straty punktów ten sezon dla gospodarzy jest wyjątkowy:

Po świetnym spotkaniu Leicester remisuje 2:2 z West Bromwich Albion. Gdy Lisom udało się wyjść na prowadzenie jeszcze przed przerwą wydawało się, że nie dadzą już sobie wyrwać wygranej. W drugiej połowie jednak kapitalnym uderzeniem z wolnego popisał się Gardner i West Brom doprowadziło do wyrównania. Później obie strony miały swoje okazje, więcej Lisy kapitalnie jednak w bramce spisywał się Foster. Gospodarze tracą więc bardzo cenne dwa punkty i szanse na dogonienie ich jutro mają Koguty. (22:40:20)
    90+4. Leonardo Ulloa (LEC)

90+4

90+3
    Ależ jak przed paroma dniami blisko bohaterem spotkania był Ulloa! Dostał piłkę zgraną na długim słupku głową przez Mahreza próbował uderzenia z półobrotu lekko trącił piłkę, ta jednak leci minimalnie obok bramki!

90+1
    Pierwsza szansa w doliczonym czasie gry zmarnowana! Po centrze z lewego skrzydła na długim słupku futbolówka spadła do Mahreza ten uderzył z powietrza jednak ponad bramką!

90
    Arbiter dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry. Gospodarze mają 180 sekund na wydarcie trzech punktów!

89
    Po centrze Drinkwatera w polu karnym górą jednak defensorzy WBA.

88
    Kolejny atak i gospodarze wywalczają na prawej stronie na wysokości pola karnego rzut wolny. Faulowany był Mahrez przez Yacoba i ten słusznie zostaje ukarany żółtą kartką.

86
    Lisy szukają zwycięskiego gola i była świetna okazja! Po centrze z lewego skrzydła futbolówka w polu karnym spadła pod nogi grającego już ofensywnie środkowego defensora Wesa Morgana ten oddał mocne uderzenie, kapitalnie jednak futbolówkę odbija Foster!

83
    Zmiana i w WBA. W miejsce Gardnera na boisku pojawia się McClean.

80
    Ostatnia roszada w Leicester. W miejsca Fuchsa na boisku pojawia się Gray.

79
    Po centrze z niego nie wynika jednak nic godnego uwagi.

78
    Ponownie ruszają Lisy i wywalczają na lewym skrzydle rzut rożny.

76
    Po wymianie ciosów spokojniej na boisku. Gra toczona w środku pola.

71
    Z niego nie wynika jednak nic godnego uwagi.

70
    I ponownie szansa Lisów! Co za kapitalnie spotkanie! Vardy wygrał w lewym narożniku walkę z defensorem WBA. Przejął futbolówkę i wpadł z nią w pole karne oddał mocne uderzenie, które jednak równie świetne na korner odbija nogą Foster!

67
    Szybko jesteśmy po drugiej stronie! To goście teraz o krok od trafienia! Po centrze z lewego skrzydła na prawej stronie szesnastki piłkę przejął Olsson, oddał ją szybko do Gardnera, który zagrał ostro na 5 metr gdzie do futbolówki dopadł Ronadon niebywale jednak przestrzelił i posłał ją ponad bramką!