Piotrcovia – Arka 27:37 (koniec) | SPR Pogoń – KPR J.G. 38:27 (koniec) | UKS PCM – MKS Perła 25:39 (koniec)
Młyny Stoisław – Olimpia-Beskid 26:23 (koniec) | Zagłębie – KPR Ruch 33:21 (koniec) | AZS Łączpol – EKS Start 28:35 (koniec)
Metraco Zagłębie Lubin
33:21 (19:11)
KPR Ruch Chorzów
Środa 02.03.2016, 18:00 • Hala Widowiskowo - Sportowa w Lubinie • PGNiG Superliga kobiet • 22. kolejka

Po 60 minutach meczu na tablicy widnieje wynik 33:21. Lubinianki wygrały zasłużenie. Ruch w drugiej połowie nie wyciągnął wniosków ze swoich błędów w pierwszej partii gry. MVP spotkania wybrana została zawodniczka Zagłębia, Joanna Obrusiewicz, która zdobyła w tym meczu 10 goli. Dziękuję za uwagę i zapraszam do śledzenia kolejnych relacji w portalu www.lajfy.com! (19:21:54)

Koniec meczu. (33:21)