KPR – Górnik 27:27 (koniec) | Chrobry – Stal 35:27 (koniec) | Gwardia – Zagłębie 25:29 (koniec)
COROTOP Gwardia Opole
25:29 (12:11)
MKS Zagłębie Lubin
Sobota 05.03.2016, 18:30 • Hala im. Jerzego Klempela, Opole • Orlen Superliga mężczyzn • 21. kolejka

41
    Kara 2 minut dla Tarcijonasa z Gwardii i 2 minuty dla Kriegera z Zagłębia. Obaj ochłoną po tej awanturze. (14:16)

29
    Malcher obronił beznadziejną sytuację, sam na sam, ale jeszcze faul Knopa. Dwie minuty dla Knopa i wolny dla Lubinian. Rzucili równo z końcowym gwizdkiem, ale na szczęście dla opolan... niecelnie. (12:11)

4
    Łangowski faulowany, ponowne przewinienie Gudza dostaje gracz Zagłębia dostaje 2 minuty kary. (2:0)

Rafał Wałęka

COROTOP Gwardia Opole: Malcher, Taletovic – Swat, Trojanowski, Knop, Rumniak, Łangowski, Zeljic, Tarcijonas, Mokrzki, Jankowski, Prokop, Simic

Trener: Rafał Kuptel

MKS Zagłębie Lubin: Małecki, Shamyrlo – Stankiewicz, Gumiński, Przysiek, Kużdeba, Marciniak, Macharashvili, Szymślik, Wolski, Krieger, Gudz, Czuwara, Bartczak, Pietruszko, Dżono

Trener: Paweł Noch

Sędziowie: Krzysztof Bąk, Kamil Ciesielski,Ryszard Klimkowicz, Marek Musiał, Paweł Musialik