Veszprem – Orlen Wisła | 27:25 (koniec) |
KPR – Górnik | 27:27 (koniec) | | | Chrobry – Stal | 35:27 (koniec) | | | Gwardia – Zagłębie | 25:29 (koniec) |
Wybrzeże – Azoty | 25:28 (koniec) |
Mueller MKS – Pomezania | 30:34 (koniec) |
Olimpia – KS Vive | 28:32 (koniec) | | | MTS K. – Nielba | 22:32 (koniec) |
Arka – UKS Handball-28 | 24:19 (koniec) | | | KPR Ruch – MTS K. | 24:23 (koniec) |
finał
Telekom Veszprem HC
27:25
(16:13)
Orlen Wisła Płock
Zapraszam do śledzenia relacji z kolejnych spotkań Ligi Mistrzów, na żywo tylko w portalu Lajfy.com
(18:31:45)
|
||
Za uwagę dziękuje Państwu Piotr Grabarczyk.
|
||
Po emocjonującej końcówce spotkania MKB Veszprem pokonuje Orlen Wisłę Płock 27:25
|
||
Koniec meczu. (27:25)
|
||
60
|
Timeout dla drużyny gości. (27:25)
|
|
60
|
Ilic z rzutu karnego. (27:25)
|
|
60
|
Timeout dla drużyny gospodarzy. (26:25)
|
|
59
|
Rocha z koła. (26:25)
|
|
58
|
De Toledo sprytnie z koła. (26:24)
|
|
57
|
Udana interwencja W bramce Wisły Corralesa. (26:23)
|
|
56
|
Daszek pewnie z rzutu karnego. (26:23)
|
|
55
|
Ivancsik z koła mimo asysty obrony Wisły Płock. (26:22)
|
|
54
|
Sprytnie z koła Nikcevic. (25:22)
|
|
53
|
Nagy z podłoża. (25:21)
|
|
Oglądaj relację na żywo z tego meczu na Bet365.com!
|
||
53
|
Sliskovic z drugiej linii. (24:21)
|
|
52
|
Ghionea po kontrataku. (23:21)
|
|
51
|
Ilic z rzutu karnego. (23:20)
|
|
50
|
Daszek schodzi na dwie minuty. (22:20)
|
|
49
|
Sędziowie odgwizdują błąd kroków De Toledo. (22:20)
|
Telekom Veszprem HC:
32.Alilović, 16.Mikler – 3.Gulyas, 13.Ilic, 4.Ivancsik, 66.Lekai, 24.Marguc, 19.Nagy, 18.Nilsson, 14.Palmarson, 25.Rodriguez Vaquero, 5.Schuch, 91.Sliskovic, 33.Sulic, 30.Terzic, 23.Ugalde Garcia
Zmiany:
Trener:
Orlen Wisła Płock: 36.Corrales, 12.Wichary – 3.Daszek, 37.De Toledo, 15.Ghionea, 2.Kwiatkowski, 77.Nikcevic, 13.Pusica, 7.Racotea, 17.Rocha, 26.Tarabochia, 10.Wiśniewski, 89.Zhitnikov
Zmiany:
Trener:
Zmiany:
Trener:
Orlen Wisła Płock: 36.Corrales, 12.Wichary – 3.Daszek, 37.De Toledo, 15.Ghionea, 2.Kwiatkowski, 77.Nikcevic, 13.Pusica, 7.Racotea, 17.Rocha, 26.Tarabochia, 10.Wiśniewski, 89.Zhitnikov
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Alaksandar Pandzic, Ivan Mosorinski (Serbia) Delegat EHF: Dragan Nachevski (Macedonia)
Widownia: