Arsenal – Watford 1:2 (koniec) | Man Utd – West Ham 1:1 (koniec)
Arsenal F.C.
1:2 (0:0)
Watford F.C.
Niedziela 13.03.2016, 14:30 • Emirates Stadium, London • Puchar Anglii • Ćwierćfinał
    Ogromna ekipa kibiców gości nie może żałować podróży do Londynu!

To było jedno z lepszych widowisk ostatnimi czasy!
    Pierwsza połowa nie przyniosła żadnych rozstrzygnięć, ale w drugich 45 minutach działy się już prawdziwe cuda!
    Watford objęło prowadzenie za sprawą Ighalo i to była już spora niespodzianka na Emirates Stadium!
    Jeszcze więcej wydarzyło się po drugim golu, którym uraczył nas Guedioura – to było przepiękne trafienie na 2:0 dla "Szerszeni"!
    Potem rzeczy działy się, jak w kalejdoskopie i Arsenal w końcówce meczu mógł nawet wyrównać stan rzeczy!
    Tak się jednak nie stało i zwycięzca poprzednich dwóch Pucharów odpada z rywalizacji w ćwierćfinale! (16:51:13)
    Koniec marzeń Arsenalu, który żegna się z FA Cup!

WATFORD w półfinale Pucharu Anglii!!!

90+6

90+5
    Przyjezdni oddają futbolówkę londyńczykom i Arsenal rozpoczyna ostatnią akcję ofensywną w tym spotkaniu! Arbiter jeszcze nie kończy dzisiejszych zawodów!

90+4
    Arbiter przerywa grę, bowiem Mertesacker zderzył się głową z Prödlem. Na murawie leży Prödl, ale może odetchnąć teraz defensywa Watford!

90+3
    Nie mamy odpoczynku ani na sekundę! Chambers przerzucił futbolówkę do Gibbsa, ale ten drugi zdołał utrzymać ją na placu boju. Arsenal dalej atakuje!

90+2
    Kolejne akcje Kanonierów, którzy dążą do wymarzonego remisu! Tym razem to Iwobi uderza, ale futbolówka leci kilkanaście centymetrów od słupka bramki gości!

90+1
    4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry! Jedno z lepszych spotkań Pucharu Anglii niestety już się kończy!
    90. Jak mógł zmarnować to Welbeck? Byłby bohaterem tego spotkania!

90
    Wszyscy Święci, jak mógł zmarnować taką sytuację Welbeck?! Kapitalne uderzenie z dystansu jednego z zawodników Arsenalu i piłka odbija się od słupka, a następnie od zdezorientowanego Pantilimona! Do piłki doszedł Welbeck, ale przestrzelił praktycznie na pustą bramkę!

89
    Przypomnijmy, że remis oznacza dodatkowe spotkanie, które wyłoni półfinalistę Pucharu Anglii! To będą gorące minuty na Emirates!
    88. Welbeck (ARS) - 1:2

88
    Gol dla Arsenalu!

Jednak to nie koniec emocji w tym spotkaniu! Właśnie po to wszedł na boisko DANNY WELBECK, aby strzelić upragnionego gola! Świetne uderzenie Anglika tuż przy słupku i Arsenal ruszy do zmasowanego ataku!

87
    Z kolejną ofensywą ruszają "Szerszenie", którzy czują się już bardzo swobodnie w ataku! Anya rozpędzony pokazuje się w polu karnym, ale to Ospina przechwytuje futbolówkę!

86
    Alexis Sanchez włożył zbyt dużo siły w to dośrodkowanie i futbolówka opuszcza plac gry. Znów spowalnia grę Pantilimon, który ma już kartkę na swoim koncie, za opóźnianie zawodów.

85
    Nic nie wychodzi dzisiaj podopiecznym Arsene Wengera, którzy biją głową z mur! Może podświadomie byli pewni awansu? Ciekawe, bo w drugiej połowie widzimy inną drużynę!