Chievo – AC Milan 0:0 (koniec) | Carpi FC – Frosinone 2:1 (koniec) | Fiorentina – Hellas Verona 1:1 (koniec)
Udinese – AS Roma 1:2 (koniec) | Genoa – Torino 3:2 (koniec) | Lazio – Atalanta 2:0 (koniec)
US Palermo – Napoli 0:1 (koniec)
Genoa CFC
3:2 (2:2)
Torino FC
Niedziela 13.03.2016, 15:00 • Luigi Ferraris, Genoa • Włoska Serie A • Runda 29

Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na nasze pozostałe relacje. Do zobaczenia na lajfy.com. (17:10:52)
    Kibice zwycięskiej drużyny powinni podziękować nie tylko Cerciemu i Rigoniemu, ale i Suso. Hiszpan wykonał kawał dobrej roboty przy dośrodkowaniu po którym gospodarze wyszli na prowadzenie.

Za nami 94 minuty niezwykle ciekawego spotkania. Ostatecznie Genoa CFC wygrywa 3:2 z Torinoc FC i inkasuje 3 punkty. Tym samym gospodarze przedłużają swoją serię bez porażki na własnym obiekcie. "Il Granata" obniżyli loty w drugiej połowie, co bez skrupułów wykorzystali genueńczycy. W zespole gości bez wątpienia na wyróżnienie zasługuje Ciro Immobile, który robił co mógł, aby zapewnić swojemu zespołowi tryumf. Nie gorzej spisał się Kamil Glik, który był nie tylko aktywny w obronie, ale i potrafił namieszać w polu karnym rywala.

90+4

90+4
    Ostatnie sekundy meczu. Atakowali goście, lecz Genoa w porę przejęła piłkę i ruszyła z obiecującą kontrą. Tylko rzut rożny, ale to już sama końcówka spotkania!

90+3
    Głębokie dośrodkowanie. Vives zahacza nogą o Perina. Bramkarz miejscowego zespołu próbuje zyskać na czasie. Arbiter winnym zajścia wskazuje piłkarza z Turynu.

90+2
    Około 120 sekund do końcowego gwizdka. "Il Toro" przechodzą do ofensywy. To ostatnia szansa dla przyjezdnych, aby postarać się wydrzeć chociaż jedno "oczko".

90+1
    Arbiter dolicza 4 minuty do końca drugiej połowy. W jedenastkę gospodarzy wpada Kamil Glik. Polak walczy o piłkę, dobrze blokuje naszego reprezentanta defensor Genoi.

90
    Tachtsidis kąsał rywala, aż przekroczył swoje uprawnienia. Kolejna żółta kartka i stały fragment gry dla Torino.

89
    Piłka trafia pod nogi Suso. W około roi się od obrońców, jednak Hiszpan decyduje się na strzał.

88
    "Il Granata" próbują stworzyć sobie sytuację bramkową, lecz nie potrafią wejść w pole karne rywala. Perin, który otrzymuje futbolówkę, szybko wybija ją w okolice linii środkowej.

87
    Wznowią z własnej połowie gracze Genoa CFC. Przyjezdni popełniają coraz więcej błędów, szczególnie przy próbie przejęcia piłki.

85
    Acquah popełnia przewinienie na własnej połowie. Wejście od tyłu wiąże się tylko z jednym – z żółtą kartką.

84
    Im bliżej końca, tym częściej w ofensywie widzimy "il Toro". Dośrodkowanie, próba strzału, wycofanie i kolejne uderzenie, tym razem po nogach rywala.

82
    Genueńczycy pozwolili przeciwnikowi na większą swobodę. Goście podchodzą bliżej pola karnego miejscowego zespołu.

81
    Kapitalne uderzenie z dystansu Acquaha. Perin zmuszony do sporego wysiłku. W końcu obudzili się przyjezdni. Będzie to dla nich pierwszy corner w drugiej połowie.

79
    Ciro Immobile wpadł w pole karne Periniego i nieco zamieszał. "Rossoblu" wyciągnęli wnioski z pierwszej połowy i nie pozwolili napastnikowi Torino na oddanie strzału.

78
    Dwie minuty i dwa ciekawe uderzenia. Najpierw gospodarze, chwilę później przyjezdni z Turynu. Żaden z nich nie zagroził w znaczący sposób rywalowi, aczkolwiek na pewno ożywił atmosferę na trybunach.

76
    Czekają nas aż trzy zmiany. Dzemaili kończy udział w spotkaniu. Zastąpi go Tachtsidis. "Il Granata" wykorzystują pozostałe przysługujące im zmiany. Schodzą Bennassi i Molinaro. Zastąpią ich odpowiednio Lopez Maxi i Zappacosta.

Bartosz Bednarek

Gole: 20. Cerci (kar.), 45+1. Cerci (kar.), 66. L. Rigoni – 4. Immobile, 15. Immobile

Kartki:   90. Tachtsídis (JAN) – 45+1. D. Padelli (TUI), 49. Benassi (TUI), 65. Moretti (TUI), 73. Vives (TUI), 85. Acquah (TUI)

Posiadanie piłki: 59 % : 41 %.
    Strzały celne: 13:9. Strzały niecelne: 4:3. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 3:3. Foule: 10:18.
    Genoa CFC: Perin – Izzo, Burdisso (C), De Maio – Ansaldi, Rincón, Džemaili (76. Tachtsídis), Silva – Cerci (57. Suso), Pandev, Laxalt (46. L. Rigoni).
    Zmiany: An. Donnarumma, Lamanna – Asencio, Capel, Ntcham, L. Rigoni, Tachtsídis, Marchese, Lazović, Matavž, Suso, Fiamozzi.

Torino FC: D. Padelli – Maksimović, Glik (C), Moretti – Peres, Acquah, Vives, Benassi (76. Maxi López), Molinaro (76. Zappacosta) – Belotti (60. Josef Martínez), Immobile.
    Zmiany: Ichazo, Castellazzi – Baselli, Farnerud, Josef Martínez, Maxi López, Zappacosta, S. Gastón, Obi, P. Jansson.

Sędziowie: Doveri – Vivenzi, Perreti – Marrazzo