Concordia – Wasilków 3:1 (koniec)
Concordia Elbląg
3:1 (2:0)
KS Wasilków
Piątek 25.03.2016, 15:30 • Stadion MOSiR, Elbląg • 3 Liga podlasko - warmińsko - mazurska

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:30.

Klub z Krakusa zmierzy się na własnym stadionie z Wasilkowem. Miejscowi w niedawnym spotkaniu wygrali z Romintą Gołdap. To sprawiło, że podopieczni trenera Łukasza Nadolnego nadal mają szansę na utrzymanie w lidze. W tym starciu Pomarańczowi chcą zdobyć trzy punkty.

Przed piątkowym meczem w zdecydowanie lepszej sytuacji są gospodarze. Concordia w dwóch pierwszych spotkaniach zgromadziła cztery punkty, ale przy odrobinie szczęścia w meczu ze Zniczem Biała Piska powinna na swoim koncie mieć komplet oczek. Cieszy zwłaszcza ostatnie wyjazdowe zwycięstwo z Romintą Gołdap, drużyną która podobnie jak elblążanie walczy o utrzymanie. Podopieczni Łukasza Nadolnego przystąpią do meczu z KS Wasilków podbudowani dobrymi dwoma występami, a ich głównym celem jest zdobycie kompletu punków.

Wasilków wprawdzie w pierwszej kolejce sprawiła największą niespodziankę, remisując na wyjeździe z wiceliderem MKS Ełk 1:1, ale już tydzień później przytrafił im się przykra wpadka. Zespół Artura Woronieckiego niespodziewanie przegrał przed własną publicznością z niżej notowanym Startem Działdowo 1:3. Porażka znacznie skomplikowała sytuację w tabeli zespołu z Wasilkowa, który do Concordii traci już 15 punktów.