Izolator – Motor 0:2 (koniec) | Jarosław – Resovia 0:2 (koniec) | Tomasovia – Karpaty K. 1:1 (koniec)
Wólczanka – Avia 0:0 (poz.) | Hetman – Orlęta 1:1 (koniec) | Stal Rz. – Lewart 1:2 (koniec)
Izolator Boguchwała
0:2 (0:0)
Motor Lublin
Sobota 26.03.2016, 11:003 Liga lubelsko - podkarpacka

Po niezłym spotkaniu Motor Lublin pokonuje Izolator Boguchwała 2:0. Zasłużona wygrana gości. Od pierwszego gwizdka przeważali i w drugiej połowie udekumentowali to dwoma trafieniami. Lublinianie zdobywają więc ważne trzy oczka i utrzymują przewagę nad rywalami w tabeli. Izolacja musi szukać punktów w kolejnych starciach. (13:16:06)

90+4

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Tyburczy (Izolator Boguchwała).

88
    Jeszcze w końcówce próbuje Izolator. Dobrze spisuje się.jednak defensywa gości.

86
    Zmiana w drużynie Motor Lublin: z boiska schodzi Piatek, na boisku pojawia się Bednara.

83
    Jeszcze roszada w Motorze. W miejsce Drozda na boisku pojawia się Mroczek.

81
    Brzydki faul Michoty i zostaje ukarany przez arbitra żółtą kartką.

80
    Roszada w Izolacji. W miejsce Szymańskiego na boisku pojawia się Domin.

79
    Gol dla Motoru!
    Strzelcem bramki PAWEŁ PIĄTEK.

Odpowiada Motor i rozstrzyga już chyba losy tego widowiska! W polu karnym znalazł się PAWEŁ PIĄTEK i precyzyjnym uderzeniem wpakował piłkę do siatki!

78
    Po centrze z niego głową uderzy Tyburczy jednak ponad bramką.

77
    Szukają wyrównania gospodarze. Na lewej stronie znalazł się Karwat i wywalczył dla swojego zespołu rzut różny.

74
    Spokojniej na boisku po trafieniu dla gości. Gra toczona w środku pola.

69
    Goście idą za ciosem. Atak lewym skrzydłem i tutaj brzydkim faulem powstrzymuje ich Lekki. Kolejna żółta kartka.

68
    Szybka roszada w Izolacji. W miejsce Sitka na boisku pojawia się Róg.

67
    Strzelcem bramki FILIP DROZD.

Lider z Lublina w końcu dopina swego! Fatalny błąd defensywy Izolatora. Tracą piłkę we własnym polu karnym. Przejmuje ją FILIP DROZD mija Lewandowskiego i bez problemu pakuje piłkę do siatki!

63
    Roszada w Motorze. W miejsce Kamińskiego wchodzi Michota.

60
    Kolejny ostre wejście gracza gospodarzy. Tym razem Hajnasa i kolejna kartka.

59
    Brzydki faul teraz Chmielowskiego i słuszna żółta kartka.

59
    Roszada w Izolatorze w miejsce Dziedzica na boisku pojawia się Tyburcz

56
    Ależ teraz okazja Motoru! Na lewej stronie szesnastki kompletnie niepilnowany znalazł się Piątek, miał przed sobą jedynie Lewandowskiego uderzył jednak tuż obok słupka!

54
    Goście coraz mocniej naciskają. Izolator zepchnięy w swoje pole karne.

50
    Na początku drugiej połowy bez zmian. Goście w inicjatywie. Lewym skrzydłem ruszył teraz Stachyra wpadł w pole karne i oddał mocne uderzenie, które jednak leci ponad bramką.

46
    W przerwie roszada w Motorze. W miejsce Prusinowskiego na boisku pojawia się Dykyy.

46

Obie ekipy już na murawie. Za moment początek drugiej połowy.

Po przeciętnej pierwszej połowie Izolator Boguchwała bezbramkowo remisuje z Motorem Lublin. Goście mieli zdecydowaną przewagę. Niemal non stop znajdowali się na połowie gospodarzy, niezbyt wiele jednak z tego wynika. Sytuacji bramkowych było jak na lekarstwo. Wszystko w tym starciu jest więc otwarte. Zapraszamy za kwadrans.

45

45
    Pod koniec pierwszej połowy bez zmian. Motor w inicjatywie nie wynika jednak z tego nadal zbyt wiele groźnego.

42
    Po uderzeniu z wolnego futbolówka ląduje jednak na murze.

41
    Kolejna próba Motoru. Na 25 metrze ich akcje przerywa jednak brzydkim faulem Dziedzic za co zostaje ukarany przez arbitra żółta kartką.

37
    I dobra teraz okazja gości! Po ładnej wymianie na lewej stronie szesnastki znalazł się Tymosiak miał sporo miejsca oddał mocne uderzenie, które jednak ląduje na bocznej siatce!

34
    Ostra centra z niego, dobrze zachowuje się jednak Lewandowski, który piąstkuje futbolówkę.

33
    Kolejna próba Lublinian i wywalczają na lewej stronie rzut rożny.

31
    Gorąco w polu karnym Izolacji! Po ładnym prostopadłym zagraniu w szesnastce Drozd pakuje piłkę do siatki. Arbiter dopatruje się jednak spalonego i nie uznaje gola!

29
    Z niego mocne uderzenie oddaje Zych, futbolówka leci jednak obok bramki.

28
    W końcu próba Izolacji i wywalczają na 30 metrze rzut wolny.

26
    Po centrze z niego w polu karnym nie wynika jednak nic godnego uwagi.

26
    W końcu na 16 metrze piłka trafiła do Drozda ten oddał uderzenie, które jednak blokują defensorzy Izolacji i futbolówka leci obok słupka. Korner dla Motoru.

25
    Wciąż bez zmian na murawie. Motor w przewadze nic jednak z tego nie wynika.

20
    Wciąż na boisku bez zmian. Motor zdecydowanie przeważa. Jak na razie nie ma jednego z tego klarownych okazji.

17
    Po centrze z niego w polu karnym najwyżej wyskoczył Komor uderzył głową, jednak ponad bramką.

16
    Szybkie ponowienie akcji przez Motor i wywalczyli rzut rożny.

15
    Kolejna próba Motoru. Ładnie lewym skrzydłem przedarł się Prusinowski wpadł w pole karne i zagrał na 11 metr tu do piłki dopadł Drozd uderzył jednak nieczysto i piłke ostatecznie wybijają defensorzy Izolacji.

13
    Po centrze z niego nie wynika jednak nic godnego uwagi.

12
    Próba teraz centry z prawego skrzydła gości. W polu karnym jednak jeden z defensorów Izolacji wybija futbolówkę na korner.

10
    Na boisku tymczasem nadal goście w inicjatywie. Wciąż wymieniają podania na połowie Izolacji.

7
    Jednak fatalnie jego rozegranie. Krótkie podanie i piłkę przejmują defensorzy Izolacji.

7
    Na lewej stronie znalazł się teraz Prusinowski próbował centry został jednak zablokowany. Korner dla gości.

5
    Jak się można było spodziewać przed meczem w inicjatywie Motor. Goście rozgrywają atak pozycyjny na połowie gospodarzy.

3
    Po centrze z niego w szesnastce górą są jednak defensorzy Izolacji.

2
    Pierwsi do ataku ruszają goście i wywalczają na prawym skrzydle rzut wolny.

1

Zaczną goście.

Obie ekipy pojawiają się na murawie. Izolator zagra na biało, Motor natomiast na żółto.

Jesteśmy już w Boguchwale! Poznaliśmy składy w jakich wystąpią obie ekipy! Początek spotkania za około 20 minut! Bądźcie z nami!

Izolator Boguchwała: Lewandowski- Zych, Chmielowski, Karydś, Lekki, Dziedzic, Hajnas, Cupryś, Sitek, Karwat, Szymański

Rezerwowi: Świder- Złomin, Tyburczy, Karwacki, Róg, Szela, Wilk

Motor Lublin: Socha- Falisiewicz, Komor, Gieraga, Prusinowski, Tymosiak, Kamiński, Piekarski, Stachyra, Drozd, Piątek

Rezerwowi: Żukowski- Dykyy, Tadrowski, Michota, Bednara, Mroczek, Wolski

Sędziowie: Piotr Burak (Zamość).

Podsumowując zapowiada się niezłe widowisko. Bez wątpienia faworytem są goście, którzy zechcą odnieść kolejną wygraną w drodze do wyznaczonego celu-awansu. Izolacja nie ma jednak nic do stracenia i grając na luzie spróbuje się postawić rywalowi. Jak będzie? Przekonamy się w sobotnie przedpołudnie. Początek spotkania o godzinie 11:00. Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego widowiska na lajfy.com!

Po więcej ciekawostek przedmeczowych zapraszamy na oficjalną stronę Izolatora Boguchwała zksizolator.eu

Motor natomiast odniósł pewną wygraną. Ograł u siebie Tomasovie 3:1. Bramki zdobywali Drodz, Piekarski i Piątek.

W pierwszym spotkaniu tej wiosny Izolator wypadł słabo. Z łatwością uległ w Rzeszowie Resovii 0:2. Dziś czeka gospodarzy kolejne więc starcie z kandydatem do awansu.

Oba zespoły znajdują się na przeciwległych biegunach tabeli. Izolator walczy o utrzymanie. Zajmuje dopiero 16 lokatę w tabeli z ledwie 20 oczkami na koncie. Motor zaś jest liderem. Ma 44 oczka i o trzy wyprzedza Rzeszowską Stal.

Przed nami 21 kolejka 2 podczas tej wiosny III ligi podkarpacko-lubelskiej w której Izolator Boguchwała podejmować będzie Motor Lublin.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 11:00.