Jastrzębie – Czaniec 1:1 (koniec) | Grunwald R.Ś. – Odra O. 0:5 (koniec) | Pawłowice Śl. – LKS Bełk 1:0 (koniec)
Skra – Górnik II 1:3 (koniec) | BKS Stal – Podbeskidzie II 2:1 (koniec) | Ruch Z. – Rekord 0:0 (koniec)
GKS Jastrzębie
1:1 (0:0)
LKS Czaniec
Sobota 26.03.2016, 11:00 • Stadion MOSiR, Jastrzębie-Zdrój • 3 Liga opolsko - śląska

GKS 1962 Jastrzębie remisuje z LKS-em Czaniec 1:1. Niestety, emocje mieliśmy dzisiaj bardzo mało. Tylko przez ostatnie dwadzieścia minut obie drużyny potrafiły konstruować ciekawe akcje. Mecz kończy się podziałem punktów.

89
    Ależ było blisko! Znakomita szansa z kilku metrów Jadacha, ale instynktownie, a co najważniejsze skutecznie broni Kawaler!

89
    Zmiana również w drużynie przyjezdnej. zastępuje

87
    W drużynie gospodarzy za Szczepana wchodzi Dudziński.

83
    Druga zmiana w drużynie gości, Fabisiaka zastępuje Mieszczak.

80
    Gol dla Jastrzębia!
    Mamy bramkę wyrównującą! Celnym uderzeniem zza pola karnego popisuje się WOJCIECH CANIBOŁ!

77
    Strzelca pierwszej bramki dla LKS-u schodzi z boiska, zastępuje go Łącki.

71
    Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy, za Mazurkiewicza wchodzi Caniboł.

69
    Gol dla LKS-u!
    Niespodziewanie na prowadzenie wychodzi LKS! Zza pola karnego uderzał DAWID HAŁAT, piłka odbija się od jednego z zawodników gospodarzy czym myli przygotowującego się do interwencji Drazika!

54
    Żółta kartka dla Kozioła oraz Konacki. Ten drugi bez pardonu zaatakował rywala, a Kozioł dość żywiołowo wyrażał niezadowolenie z decyzji sędziego.

50
    To powinna być bramka! Strzał zza pola karnego na bramkę Kawalera, niepewna interwencja bramkarza gości, który odbija piłkę przed siebie, ale nie potrafił wykorzystać tego "prezentu" Oskar Mazurkiewicz!

Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis. Jak na razie jesteśmy świadkami bardzo słabego widowiska. Miejmy nadzieję, że zmieni się to po przerwie.

8
    Pierwsza żółta kartka w tym meczu dla Krzysztofa Jurczaka, który faulem zatrzymał dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

Zawodnicy obu drużyn już na murawie!

Witam z Jastrzębia! Już za kilkadziesiąt minut rozpocznie się mecz, w którym gospodarze – GKS Jastrzębie zmierzy się z LKS-em Czaniec. Postaramy się jak najszybciej przedstawić składy obu drużyn, tymczasem na murawie trwa już rozgrzewka obu ekip.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!