Ukraina – Walia 1:0 (koniec) | Irlandia Północna – Słowenia 1:0 (koniec)
Ukraina
1:0 (1:0)
Walia
Poniedziałek 28.03.2016, 20:00 • Kijów • Mecze towarzyskie

Ukraina wygrywa 1:0! Niestety, było to bardzo nudne spotkanie. Obie drużyny skupiły się głównie na grze defensywnej, znacznie mniej miały do zaoferowanie w ofensywie. Końcowe minuty upłynęły pod znakiem zmasowanych ataków Wyspiarzy, ale ostatecznie czyste konto zachował Patov.

79
    Na ostatnie dziesięć minut wprowadzony do gry Ledley, opuszcza murawę Huws.

73
    Druga podwójna zmiana w drużynie gościu. Na placu gry pojawiają się Henley i Bradshaw.

67
    Schodzi z boiska kapitan gości, Ashley Williams, zastępuje go jego imiennik – Ashley Richards.

61
    Zmiany również w drużynie gości. Na placu gry pojawiają się Vokes i MacDonald.

59
    Kolejna roszada trenera drużyny gospodarzy. Za Rotana, który asystował przy bramce Yarmolenki do gry wysłany Sydorchuk.

58
    Potężny strzał Allena na bramkę Patova! Ukraiński bramkarz popisał się refleksem i wybił piłkę do linii bocznej!

46
    Zmiana po przerwie w drużynie gospodarzy. Za Shevchuka na placu gry pojawia się Budkivskiy.

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzą 1:0. Niestety, jak na razie jesteśmy świadkami spotkania prowadzonego na bardzo słabym poziomie. Obie drużyny długo rozgrywają piłkę na własnej połowie, brak sytuacji podbramkowych.

Wracamy za kilkanaście minut, zostańcie z nami!
    28. Jarmolenko (UKR) - 1:0

28
    Gol dla Ukrainy!
    Pierwsza sytuacja i od razu bramka dla gospodarzy! Techniczne dogranie piłki z rzutu wolnego Rotana wykorzystuje ANDRIJ YARMOLENKO, który z kilku metrów otwiera wynik meczu!