Czarni – Cuprum 0:3 (koniec) | Exact – BBTS 3:0 (koniec)
27 25 25
BBTS Bielsko-Biała
0
25 16 18
Piątek 15.04.2016, 18:00 • Wielofunkcyjna hala sportowa, Częstochowa • PlusLiga mężczyzn - play-off • o 11. miejsce

0:0
    AZS ma chyba w tym sezonie patent na bielszczan, bowiem odniósł już z nimi trzecie zwycięstwo w bieżących rozgrywkach. Gospodarze rozegrali dobre zawody, w pełni zasłużenie wygrali i prowadzą w rywalizacji do dwóch wygranych 1:0. BBTS szczególnie od drugiej partii kulał w ataku, przyjęcie też pozostawiało wiele do życzenia stąd taki wynik. Na uwagę zasługuje dzisiaj wiele długich akcji i niesamowitych obron, w czym brylował szczególnie Adrian Stańczak. Teraz rywalizacja przenosi się pod Klimczok. Dziękuję Państwu za uwagę i zapraszam na kolejne siatkarskie relacja oczywiście na Lajfy.com. (19:37:01)

0:0
    MVP zostaje wybrany Rafael Redwitz.

25:18
    Trzeci set skończony.

25:18
    Mecz zostaje zakończony kolejnym asem serwisowym Redwitza.

24:18
    Bandero z łatwością omija blok. Pierwszy meczbol.

23:18
    Punktowa zagrywka Redwitza. Goście nie przyjmują.

22:18
    Wika daleko w aut z zagrywki.

21:18
    Teraz natomiast niewiele się pomylił. Piłka spada tuż za boiskiem.

21:17
    As serwisowy Polańskiego. Piłka spada na linię. Kolejna przerwa dla przyjezdnych.

20:17
    Teraz to samo czyni na prawym ataku Bandero.

19:17
    Wika skutecznie obija blok na lewym ataku.

19:16
    Błąd podwójnego odbicia po stronie bielszczan po zagrywce Szymury. Czas dla BBTS.

18:16
    Kolejny dobry atak Pataka z drugiej linii.

17:16
    Popsuty serwis Pataka.

17:15
    Źle przyjmuje Szalacha ale piłka i tak trafia w boisko po przeciwnej stronie.

16:15
    Wika daleko w aut ale po bloku.

16:14
    Świetny atak Buniaka na środku. Dobra wystawa Redwitza w trudnej sytuacji. Przerwa techniczna.