Siarka T. – Okocimski 3:0 (poz.) | Olimpia Z. – Gryf 0:0 (koniec) | Polonia B. – Raków 1:0 (koniec)
Radomiak – Nadwiślan 0:1 (koniec) | GKS T. – Błękitni 1:0 (koniec) | Stal M. – Kotwica 0:1 (koniec)
Wisła Pu. – Legionovia 0:2 (koniec)
Polonia Bytom
1:0 (1:0)
Raków Częstochowa
Sobota 16.04.2016, 17:00 • Stadion im. Edwarda Szymkowiaka, Bytom • 2. Liga • Runda 26

Polonia wygrywa z walczącym o awans Rakowem po bramce Stefańskiego w 3 minucie spotkania. Polonia cofnęła się w 2 połowie i broniła wynik, co im się udało. Raków grał bardzo niedokładnie i można powiedzieć, że nie wypracował sobie klarownej sytuacji do strzelenia gola. Polonia wygrywa drugi mecz z rzędu pod wodzą trenera Kościelniaka. Dziękuję za uwagę i zapraszam na dalsze relacje na portalu lajfy.com (18:54:30)

90+6

90+4
    Rzut rożny i uderzenie Warchoła nad bramką.

90+2
    Drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymuje Kowalczyk (Polonia Bytom).

90+2
    Żółtą kartkę otrzymuje Mróz (Polonia Bytom).

90
    Sędzia doliczył 4 minuty.

89
    Kowalczyk od połowy biegł sam z piłką na bramkę Rakowa, lecz gdy był już w polu karnym, to nie zdołał oddać strzału.

89
    Rzut rożny dla Rakowa.

88
    Zmiana w drużynie Polonia Bytom: z boiska schodzi Setlak, na boisku pojawia się Pielichowski.

86
    Żółtą kartkę otrzymuje Mesjasz (Raków Częstochowa).

86
    Uderzenie Kmiecia z okolic 23 metra łapie do koszyczka Olszewski.

85
    Obrona Częstochowy w wykonaniu Polonii.

82
    Ciśnie Raków, a Polonia tylko czeka na kontry. Teraz Rogala dostał świetne podanie i zagrywał z lewego skrzydła w pole karne, lecz Janosik na posterunku i wybija piłkę głową.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalczyk (Polonia Bytom).

79
    Mizgała uderzał głową i po plecach obrońcy Polonii wychodzi poza pole gry. Rzut rożny i wyłapuje piłkę Olszewski.

76
    Rzut rożny dla Rakowa, lecz bez zagrożenia. Polonia cofnęła się i pachnie tutaj bramką dla gości.

74
    Zmiana w drużynie Raków Częstochowa: z boiska schodzi Okińczyc, na boisku pojawia się Mizgała.

74
    Kąśliwe uderzenie Da Silvy z 30 metrów niewiele obok słupka.

73
    Coraz groźniej pod bramką Polonii,. Tym razem dośrodkowanie Kamińskiego na Okińczyca, który chyba nie spodziewał się, że piłka przejdzie obrońcę Polonii i w konsekwencji od bramki zacznie Olszewski.