0:0 (0:0)
Stal Stalowa Wola
Niedziela 17.04.2016, 16:00 • Stadion Miejski, Niepołomice • 2. Liga • Runda 26

Miejmy nadzieje, że w kolejnych spotkaniach drużyn z Niepołomic i Stalowej Woli poziom będzie o niebo lepszy. Pozdrawia redakcja lajfy.com! (18:02:38)

Gospodarze mieli szansę na włączenie się do rywalizacji o awans do 1. ligi, a goście odsunięcie widma degradacji. Żadnej z drużyn nie udało się zrealizować wyznaczonego przed spotkaniem celu.

Rozczarowanie. Stal i Puszcza dzielą się punktami, a kibicom pozostał niesmak. Kiepski mecz obu zespołów. Trudno o inny komentarz skoro obie drużyny nie były w stanie oddać choćby kilku celnych strzałów na bramkę.

90+6

90+5
    Zamieszanie w polu karnym Puszczy, ale bez efektu bramkowego.

90+5
    Korner dla Stali.

90+4
    Abramowicz wrzuca piłkę z autu w pole karne, ale obrońcy gości wybijają ją daleko od własnej szesnastki.

90+2
    Coraz szybsza gra z obu stron. Szkoda, że tak późno!

90
    Arbiter doliczył sześć minut do drugiej połowy spotkania.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Stelmach (Stal Stalowa Wola).

88
    Stal przez krótki fragment gry zmusiła gospodarzy do przesunięcia całej drużyny w kierunku własnego pola karnego.

86
    Rzut wolny dla Stali tuż przed polem karnym Puszczy. Wrzutka w pole karne. Jeden z zawodników gości próbował uderzyć "szczupakiem", ale Staniszewski pewnie złapał futbolówkę.

86
    Zmiana w drużynie Stal Stalowa Wola: z boiska schodzi Łanucha, na boisku pojawia się Giel.

85
    Korner dla gospodarzy.

84
    Zamieszanie w polu karnym Stali. Czarny i Uwakwe byli bliscy przejęcia piłki w szesnastce, ale nic z tego nie wyszło.

83
    Rzut wolny dla Puszczy. Abramowicz uderzył z wolnego, ale nawet w NFL nie byłoby z tego strzału pożytku.

81
    Stal wyprowadziła kontrę, ale ostatecznie piłkę przejął Staniszewski.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Łanucha (Stal Stalowa Wola).

80
    Kolejny rzut wolny dla Puszczy. Piłka ustawiona tuż przed narożnikiem pola karnego Stali.

78
    Uwakwe próbował uderzyć w pole karnym, ale został zablokowany.

76
    Rzut wolny dla Puszczy. Piłka wrzucona w pole karne gości została wybita przez defensorów Stali.

75
    Kwadrans gry do końca spotkania.

73
    Szybka kontra gospodarzy. Zespół Puszczy wywalczył rzut z autu na wysokości pola karnego Stali.

71
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Sobieszczyk, na boisku pojawia się Staniszewski.

70
    Łączek uderzył z dystansu, ale wyjątkowo niecelnie.

69
    Korner dla Puszczy.

67
    Puszcza zawężyła pole gry. Stal ma kłopot z wyprowadzeniem piłki z własnej połowy.

65
    Gramy.

65
    Sobieszczyk doznał urazu. Mamy przerwę w grze.

64
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Barbus, na boisku pojawia się Łączek.

63
    Abramowicz uderzył głową w polu karnym, ale piłka trafiła nad poprzeczkę.

60
    Kolejne minuty nieco nieporadnej gry ze strony gospodarzy. Stal ustawiona pod grę z kontry.

58
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Broź, na boisku pojawia się Wójcik.

57
    Szybka kontra Stali. Kachniarz dostał piłkę na wolne pole i uderzył z pierwszej piłki, ale Sobieszczyk pewnie interweniuje.

55
    10 minut drugiej połowy za nami. Puszcza ma przewagę, ale nie potrafi tego wykorzystać.

54
    Gramy.

53
    Przerwa w grze. Garzeł leży na murawie.

53
    Stal powoli dochodzi do głosu. Sobieszczyk musiał interweniować na przedpolu.

51
    Kantor próbował uderzyć z dystansu, ale nie było to celny strzał.

50
    Trwa oblężenie bramki Stali. Gospodarze, co chwilę konstruują akcje przed polem bramkowym Wietechy.

49
    Domański zagrywa w pole karne w kierunku Czarnego, ale na przedpolu interweniuje Wietecha.

48
    Drugi korner dla gospodarzy. Wcześniej w polu karnym upadł Kotwica, ale sędzia nie zdecydował się odgwizdać jedenastki.

47

46
    Przy piłce utrzymuje się zespół gospodarzy.

46

Obie drużyny bez zmian.

Zawodnicy wracają na murawę.

Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. Czekamy na początek drugiej połowy.

45

40
    Ostatnie fragmenty pierwszej połowy.

38

35
    10 minut do końca pierwszej połowy.

32
    Kolejne akcje Puszczy. Próby dojścia do piłki zawodników w pole karne, ale zakończone niepowodzeniem.

30

27
    Puszcza w ataku pozycyjnym.

24
    Puszcza przez dłuższy czas utrzymuje się przy piłce.

21
    Ponownie gramy w środku pola. Żadna ze stron nie ma przewagi.

18
    Broź starał się przejąć długie podanie od partnera, ale uprzedził go Wietecha.

15
    Gramy w środku pola.

14
    Kolejna akcja Puszczy. Nic z tego.

12
    Broź uderzył głową w polu karnym. Niecelnie.

9
    Gra przeniosła się na środek pola.

7
    Rzut wolny dla gospodarzy na środku boiska.

5
    Korner dla Puszczy. Uwakwe uderzył, ale trafił wysoko nad poprzeczką.

1

Za chwilę zaczynamy naszą relację.

Puszcza Niepołomice: Sobieszczyk – Barbus, Czarny, Garzeł, Mikołajczyk- Maluga, Kotwica, Uwakwe, Abramowicz – Domański – Broź.
    Rezerwowi: Staniszewski, Łączek, Stepankov, Gawęcki, Czaja, Lepiarz, Wójcik.

Stal Stalowa Wola: Wietecha – Bartosiak, Kantor, Kachniarz, Bartkiewicz – Łanucha, Stelmach, Płonka, Oziębała, Bogacz – Kołodziej.
    Rezerwowi: Drzymała, Mistrzyk, Maciąg, Mażysz, Giel.

Sędziowie: Mirosław Górecki (Ruda Śl.).

Naszą relację rozpoczniemy kilka minut przed godziną 15:40.

Stal pod rządami nowego trenera być może postara się zaskoczyć gospodarzy. Spotkanie zapowiada się interesująco, a dodatkowo deszczowa pogoda będzie pewną próbą piłkarskich umiejętności zawodników obu drużyn.

Pierwsze spotkanie obu drużyn zakończyło się wygraną Stali 1:0. Puszcza jest zdecydowanym faworytem niedzielnej rywalizacji, a ostatnie wyniki przemawiają za gospodarzami. Puszcza w ostatnich czterech kolejkach wywalczyła osiem punktów, a z kolei goście w tym samym czasie nie dopisali do swojego konta nawet punktu.

Stal ma na swoim koncie 29 punktów i widmo ewentualnej degradacji, co dla klubu ze Stalowej Woli byłoby sporym rozczarowaniem. Klub jest dobrze zarządzany, a ambicje włodarzy sięgają 1. ligi, jeśli nie wyżej.

Puszcza podejmuje dobrze sobie znanego rywala Stal Stalową Wolę. Dla obu drużyn to wyjątkowo istotne spotkanie. Gospodarze mają nadal realne szanse na walkę o awans, bo po ewentualnej wygranej ich strata do czwartego miejsca wyniesie cztery punkty.

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.