1/4 IMP Rzeszów | Janusz Kołodziej (koniec) | | | 1/4 IMP Piła | Piotr Protasiewicz (koniec) |
1/4 IMP Łódź | Krystian Pieszczek (koniec) | | | 1/4 IMP Opole | Tomasz Jędrzejak (koniec) |
Michael van Gerwen - Peter Wright | 7:2 (koniec) | | | Raymond van Barneveld - Adrian Lewis | 7:4 (koniec) |
Gary Anderson - James Wade | 6:6 (koniec) | | | Phil Taylor - Robert Thornton | 7:2 (koniec) |
Adrian Lewis - Michael van Gerwen | 5:7 (koniec) |
wydarzenie zakończone
Ćwierćfinał Indywidualnych Mistrzostw Polski (Opole)
Tomasz Jędrzejak
Paweł Kucharski
Zdzisław Fyda
Punktacja
1 Paweł Miesiąc 6 (2,3,1,0,0)
2 Rafał Okoniewski 10 (3,1,2,3,1)
3 Tomasz Gapiński 7+3 (1,1,1,2,2)
4 Tomasz Rempała 1 (0,1,0,u)
5 Mateusz Szczepaniak 10 (2,2,3,1,2)
6 Krzysztof Jabłoński 7+2 (1,0,3,2,1)
7 Tomasz Jędrzejak 14 (3,3,2,3,3)
8 Damian Dróżdż 4 (0,3,0,w,1)
9 Kacper Gomólski 9 (2,0,2,3,2)
10 Patryk Dudek 14 (3,3,3,3,2)
11 Adrian Gomólski 7+1 (1,2,2,1,1)
12 Daniel Pytel 1 (0,0,0,1,0)
13 Piotr Świderski 8 (2,1,1,2,3 )
14 Damian Baliński 13 (3,2,3,2,3)
15 Patryk Rolnicki 6 (1,0,1,0,1,3)
16 Hubert Łęgowik 2 (0,2,d,0,0)
R1 Adrian Gała
R2 Łukasz Sówka
Bieg po biegu
Bieg 1
Paweł Miesiąc
Rafał Okoniewski
Tomasz Gapiński
Tomasz Rempała
Bieg 2
Mateusz Szczepaniak
Tomasz Jędrzejak
Krzysztof Jabłoński
Damian Dróżdż
Bieg 3
Patryk Dudek
Adrian Gomólski
Kacper Gomólski
Daniel Pytel
Bieg 4
Patryk Rolnicki
Damian Baliński
Hubert Łęgowik
Piotr Świderski
Bieg 5
Piotr Świderski
Paweł Miesiąc
Mateusz Szczepaniak
Kacper Gomólski
Bieg 6
Damian Baliński
Patryk Dudek
Rafał Okoniewski
Krzysztof Jabłoński
Bieg 7
Adrian Gomólski
Patryk Rolnicki
Tomasz Jędrzejak
Tomasz Gapiński
Bieg 8
Tomasz Rempała
Damian Dróżdż
Daniel Pytel
Hubert Łęgowik
Bieg 9
Krzysztof Jabłoński
Hubert Łęgowik
Paweł Miesiąc
Adrian Gomólski
Bieg 10
Daniel Pytel
Mateusz Szczepaniak
Patryk Rolnicki
Rafał Okoniewski
Bieg 11
Damian Dróżdż
Kacper Gomólski
Tomasz Gapiński
Damian Baliński
Bieg 12
Piotr Świderski
Tomasz Rempała
Patryk Dudek
Tomasz Jędrzejak
Bieg 13
Tomasz Jędrzejak
Daniel Pytel
Damian Baliński
Paweł Miesiąc
Bieg 14
Rafał Okoniewski
Piotr Świderski
Damian Dróżdż
Adrian Gomólski
Bieg 15
Hubert Łęgowik
Tomasz Gapiński
Patryk Dudek
Mateusz Szczepaniak
Bieg 16
Kacper Gomólski
Krzysztof Jabłoński
Tomasz Rempała
Patryk Rolnicki
Bieg 17
Paweł Miesiąc
Damian Dróżdż
Patryk Rolnicki
Patryk Dudek
Bieg 18
Kacper Gomólski
Rafał Okoniewski
Tomasz Jędrzejak
Hubert Łęgowik
Bieg 19
Tomasz Gapiński
Daniel Pytel
Piotr Świderski
Krzysztof Jabłoński
Bieg 20
Mateusz Szczepaniak
Damian Baliński
Adrian Gomólski
Tomasz Rempała
1 Paweł Miesiąc 6 (2,3,1,0,0)
2 Rafał Okoniewski 10 (3,1,2,3,1)
3 Tomasz Gapiński 7+3 (1,1,1,2,2)
4 Tomasz Rempała 1 (0,1,0,u)
5 Mateusz Szczepaniak 10 (2,2,3,1,2)
6 Krzysztof Jabłoński 7+2 (1,0,3,2,1)
7 Tomasz Jędrzejak 14 (3,3,2,3,3)
8 Damian Dróżdż 4 (0,3,0,w,1)
9 Kacper Gomólski 9 (2,0,2,3,2)
10 Patryk Dudek 14 (3,3,3,3,2)
11 Adrian Gomólski 7+1 (1,2,2,1,1)
12 Daniel Pytel 1 (0,0,0,1,0)
13 Piotr Świderski 8 (2,1,1,2,3 )
14 Damian Baliński 13 (3,2,3,2,3)
15 Patryk Rolnicki 6 (1,0,1,0,1,3)
16 Hubert Łęgowik 2 (0,2,d,0,0)
R1 Adrian Gała
R2 Łukasz Sówka
Bieg po biegu
Bieg 1
Paweł Miesiąc
Rafał Okoniewski
Tomasz Gapiński
Tomasz Rempała
Bieg 2
Mateusz Szczepaniak
Tomasz Jędrzejak
Krzysztof Jabłoński
Damian Dróżdż
Bieg 3
Patryk Dudek
Adrian Gomólski
Kacper Gomólski
Daniel Pytel
Bieg 4
Patryk Rolnicki
Damian Baliński
Hubert Łęgowik
Piotr Świderski
Bieg 5
Piotr Świderski
Paweł Miesiąc
Mateusz Szczepaniak
Kacper Gomólski
Bieg 6
Damian Baliński
Patryk Dudek
Rafał Okoniewski
Krzysztof Jabłoński
Bieg 7
Adrian Gomólski
Patryk Rolnicki
Tomasz Jędrzejak
Tomasz Gapiński
Bieg 8
Tomasz Rempała
Damian Dróżdż
Daniel Pytel
Hubert Łęgowik
Bieg 9
Krzysztof Jabłoński
Hubert Łęgowik
Paweł Miesiąc
Adrian Gomólski
Bieg 10
Daniel Pytel
Mateusz Szczepaniak
Patryk Rolnicki
Rafał Okoniewski
Bieg 11
Damian Dróżdż
Kacper Gomólski
Tomasz Gapiński
Damian Baliński
Bieg 12
Piotr Świderski
Tomasz Rempała
Patryk Dudek
Tomasz Jędrzejak
Bieg 13
Tomasz Jędrzejak
Daniel Pytel
Damian Baliński
Paweł Miesiąc
Bieg 14
Rafał Okoniewski
Piotr Świderski
Damian Dróżdż
Adrian Gomólski
Bieg 15
Hubert Łęgowik
Tomasz Gapiński
Patryk Dudek
Mateusz Szczepaniak
Bieg 16
Kacper Gomólski
Krzysztof Jabłoński
Tomasz Rempała
Patryk Rolnicki
Bieg 17
Paweł Miesiąc
Damian Dróżdż
Patryk Rolnicki
Patryk Dudek
Bieg 18
Kacper Gomólski
Rafał Okoniewski
Tomasz Jędrzejak
Hubert Łęgowik
Bieg 19
Tomasz Gapiński
Daniel Pytel
Piotr Świderski
Krzysztof Jabłoński
Bieg 20
Mateusz Szczepaniak
Damian Baliński
Adrian Gomólski
Tomasz Rempała
1 Tomasz Jędrzejak – 14 pkt
2 Patryk Dudek – 14 pkt
3 Damian Baliński – 13 pkt
4 Rafał Okoniewski – 10 pkt
5 Mateusz Szczepaniak – 10 pkt
6 Kacper Gomólski – 9 pkt
7 Piotr Świderski – 9 pkt
8 Tomasz Gapiński – 7 pkt (19:44:36)
Krzysztof Jabłoński 2
Tomasz Gapiński 3
Adrian Gomólski 1
Krzysztof Jabłoński
Tomasz Gapiński
Adrian Gomólski
Mateusz Szczepaniak 2
Damian Baliński 3
Adrian Gomólski 1
Tomasz Rempała u
Mateusz Szczepaniak
Damian Baliński
Adrian Gomólski
Tomasz Rempała
Tomasz Gapiński 2
Daniel Pytel 0
Piotr Świderski 3
Krzysztof Jabłoński 1
Tomasz Gapiński
Daniel Pytel
Piotr Świderski
Krzysztof Jabłoński
Kacper Gomólski 2
Rafał Okoniewski 1
Tomasz Jędrzejak 3
Hubert Łęgowik 0
Kacper Gomólski
Rafał Okoniewski
Tomasz Jędrzejak
Hubert Łęgowik
Paweł Miesiąc 0
Damian Dróżdż 1
Patryk Rolnicki 3
Patryk Dudek 2
Paweł Miesiąc
Damian Dróżdż
Patryk Rolnicki
Patryk Dudek
Patryk Dudek – 12 pkt
Tomasz Jędrzejak – 11 pkt
Damian Baliński – 10 pkt
Kacper Gomólski 3
Krzysztof Jabłoński 2
Tomasz Rempała 0
Patryk Rolnicki 1
Kacper Gomólski
Krzysztof Jabłoński
Tomasz Rempała
Patryk Rolnicki
Hubert Łęgowik 0
Tomasz Gapiński 2
Patryk Dudek 3
Mateusz Szczepaniak 1
Hubert Łęgowik
Tomasz Gapiński
Patryk Dudek
Mateusz Szczepaniak
Rafał Okoniewski 3
Piotr Świderski 2
Damian Dróżdż w
Adrian Gomólski 1
Rafał Okoniewski
Piotr Świderski
Damian Dróżdż
Adrian Gomólski
Tomasz Jędrzejak 3
Daniel Pytel 1
Damian Baliński 2
Paweł Miesiąc 0
Tomasz Jędrzejak
Daniel Pytel
Damian Baliński
Paweł Miesiąc
Piotr Świderski 1
Tomasz Rempała 0
Patryk Dudek 3
Tomasz Jędrzejak 2
Piotr Świderski
Tomasz Rempała
Patryk Dudek
Tomasz Jędrzejak
Damian Dróżdż 0
Kacper Gomólski 2
Tomasz Gapiński 1
Damian Baliński 3
Damian Dróżdż
Kacper Gomólski
Tomasz Gapiński
Damian Baliński
Daniel Pytel 0
Mateusz Szczepaniak 3
Patryk Rolnicki 1
Rafał Okoniewski 2
Daniel Pytel
Mateusz Szczepaniak
Patryk Rolnicki
Rafał Okoniewski
Krzysztof Jabłoński 3
Hubert Łęgowik d
Paweł Miesiąc 1
Adrian Gomólski 2
Krzysztof Jabłoński
Hubert Łęgowik
Paweł Miesiąc
Adrian Gomólski
Tomasz Rempała 1
Damian Dróżdż 3
Daniel Pytel 0
Hubert Łęgowik 2
Tomasz Rempała
Damian Dróżdż
Daniel Pytel
Hubert Łęgowik
Adrian Gomólski 2
Patryk Rolnicki 0
Tomasz Jędrzejak 3
Tomasz Gapiński 1
Adrian Gomólski
Patryk Rolnicki
Tomasz Jędrzejak
Tomasz Gapiński
Damian Baliński 2
Patryk Dudek 3
Rafał Okoniewski 1
Krzysztof Jabłoński 0
Damian Baliński
Patryk Dudek
Rafał Okoniewski
Krzysztof Jabłoński
Piotr Świderski 1
Paweł Miesiąc 3
Mateusz Szczepaniak 2
Kacper Gomólski 0
Piotr Świderski
Paweł Miesiąc
Mateusz Szczepaniak
Kacper Gomólski
Patryk Rolnicki 1
Damian Baliński 3
Hubert Łęgowik 0
Piotr Świderski 2
Patryk Rolnicki
Damian Baliński
Hubert Łęgowik
Piotr Świderski
Patryk Dudek 3
Adrian Gomólski 1
Kacper Gomólski 2
Daniel Pytel 0
Patryk Dudek
Adrian Gomólski
Kacper Gomólski
Daniel Pytel
Mateusz Szczepaniak 2
Tomasz Jędrzejak 3
Krzysztof Jabłoński 1
Damian Dróżdż 0
Mateusz Szczepaniak
Tomasz Jędrzejak
Krzysztof Jabłoński
Damian Dróżdż
Paweł Miesiąc 2
Rafał Okoniewski 3
Tomasz Gapiński 1
Tomasz Rempała 0
Paweł Miesiąc
Rafał Okoniewski
Tomasz Gapiński
Tomasz Rempała
1. Paweł Miesiąc (Kolejarz Opole)
2. Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
3. Tomasz Gapiński (Stal Gorzów)
4. Tomasz Rempała (Kolejarz Opole)
5. Mateusz Szczepaniak (Wanda Instal Kraków)
6. Krzysztof Jabłoński (Wybrzeże Gdańsk)
7. Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
8. Damian Dróżdż (Sparta Wrocław)
9. Kacper Gomólski (Get Well Toruń)
10. Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
11. Adrian Gomólski (Kolejarz Rawicz)
12. Daniel Pytel (Wanda Instal Kraków)
13. Piotr Świderski (Unia Tarnów)
14. Damian Baliński (KS ROW Rybnik)
15. Patryk Rolnicki (Unia Tarnów)
16. Hubert Łęgowik (Włókniarz Częstochowa)
R1. Adrian Gała (Orzeł Łódź)
R2. Łukasz Sówka
Tym bardziej emocjonująco zapowiadają się jutrzejsze eliminację o koronę najlepszego żużlowca Polski.
Rafał Okoniewski (GKM Grudziądz)
Tomasz Jędrzejak (Sparta Wrocław)
Kacper Gomólski (Get Well Toruń)
Patryk Dudek (Falubaz Zielona Góra)
Piotr Świderski (Unia Tarnów)
Damian Baliński (KS ROW Rybnik)
Do stawki żużlowców walczących o premiowane miejsca na pewno można zaliczyć również Krzysztofa Jabłońskiego (Wybrzeże Gdańsk) oraz Tomasza Gapińskiego.