Toulouse – Lyon 2:3 (koniec)
Toulouse FC
2:3 (0:0)
Olympique Lyon
Sobota 23.04.2016, 17:30 • Stadium Municipal • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 35

Za spotkanie serdecznie dziękuję, zapraszam na pozostałe mecze w weekend na Lajfy.com! (19:29:02)
    Dramatyczna druga połowa w Toulousie! Ostatecznie Lyon wygrywa jedną bramką! Toulousa 2:3 Olympique Lyon!

Fantastyczna druga połowa na Stadium Muncipal! Brakło nieco szczęścia, być może umiejętności i sił graczom Toulousy! Dość szybko otworzył wynik Marcel Tisserand, następnie wyrównał strzałem z wolnego Grenier. Kilka minut później działy się rzeczy nie z tej ziemi! Wyprowadził na prowadzenie Lacazette, bardzo szybko odpowiedział Ben Yedder. Na koniec jednak ostatnie słowo należało do Lyonu, który za sprawą Corentina Tolisso sięgnął po zwycięstwo na bardzo trudnym terenie!

Lyon po tym spotkaniu awansował na drugie miejsce w tabeli Ligue 1 i musi czekać na odpowiedź graczy Monaco!

90+8

90+8
    Wychodzi wysoko Anthony Lopes i chwyta piłkę! Koniec!

90+7
    Piłka meczowa. Pędzi w pole karne Lyonu nawet Alban Lafont

90+7
    Kontra Lyonu! Podanie do Lacazette, ale najskuteczniejszy napastnik dogrywa za plecy swoich partnerów.

90+6
    Tylko długimi piłkami próbują przedostać się pod bramkę Lopesa gospodarze. Mądrze ustawiają się gracze Olympique.

90+5
    Próbował walczyć pod linią boczną Akpa Akpro. Dobrze w defensywie Nabil Fekir.

90+4
    Corentin Tolisso brzydko zatrzymał szarżę Issy Diopa. Żółta kartka.

90+4
    Bezskutecznie próbują przedostać się pod pole karne gości gracze Toulousy. Les Gones tylko o kilkadziesiąt sekund od zwycięstwa.

90+2
    Lyon cofnął się do defensywy. Bronią dobrego wyniku goście. Chyba dość słuszna decyzja, mają z przodu świetnych, szybkich zawodników, którzy mogą pokusić się o błyskawiczną kontrę. A Toulousa jest zmuszona do naciskania.

90+1
    Piłkarze pograją na Stadium Muncipal dodatkowe 7 minut!
    A trafienie Ben Yeddera jest też jego indywidualnym osiągnięciem. Zrównał się w ilości trafień z najlepszym strzelcem wszech czasów w zespole Toulousy.

88
    Ucierpiał jeszcze po bramkowej akcji Alban Lafont. Będzie kilka minut doliczonych do drugiej połowy. Toulousa w koszmarnej sytuacji!
    85. Corentin Tolisso (LYO) - 2:3

85
    Gol dla Olympique!
    Strzelcem bramki CORENTIN TOLISSO.

Niesamowita historia na Stadium Muncipal! Jeszcze jeden atak Lyonu kończy się bramką! Wstrzeliwuje w pole karne Jordan Ferri, znajduje się na zamknięciu akcji Corentin Tolisso i pakuje piłkę do siatki po raz czwarty w ciągu ostatnich 12 minut! Lyon w tym momencie ponownie awansuje na fotel wicelidera Ligue 1!

83
    Żółtą kartkę otrzymuje Anthony Lopes (Olympique Lyon).

83
    Próbuje szybko zabrać piłkę z bramki Sirieix. Przepycha się z Lopesem i obydwoje oglądają żółte kartki.

Piotr Gawryszczak

Gole: 51. Tisserand, 82. Ben Yedder – 73. Grenier, 81. A. Lacazette, 85. Tolisso

Kartki:   34. Regattin (TOU), 83. Sirieix (TOU) – 12. Valbuena (LYO), 83. A. Lopes (LYO), 90+4. Tolisso (LYO)

Toulouse FC: Lafont – Yago, Diop, Tisserand, Moubandje – Doumbia (77. Sirieix), Blin – Regattin (69. Akpa Akpro), Didot (63. Trejo), Braithwaite – Ben Yedder.
    Zmiany: Goicoechea – Akpa Akpro, Spajić, Sirieix, Trejo, Somália, Ninkov.

Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Yanga-Mbiwa, Umtiti, Morel (76. Bedimo) – Ferri, Gonalons, Tolisso – Ghezzal (68. Grenier), A. Lacazette, Valbuena (68. Fékir).
    Zmiany: Gorgelin – Bedimo, Jallet, Grenier, Fékir, Darder, Perrin.

Sędziowie: Clement Turpin