Toulouse – Lyon 2:3 (koniec)
Toulouse FC
2:3 (0:0)
Olympique Lyon
Sobota 23.04.2016, 17:30 • Stadium Municipal • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 35
    85. Corentin Tolisso (LYO) - 2:3

85
    Gol dla Olympique!
    Strzelcem bramki CORENTIN TOLISSO.

Niesamowita historia na Stadium Muncipal! Jeszcze jeden atak Lyonu kończy się bramką! Wstrzeliwuje w pole karne Jordan Ferri, znajduje się na zamknięciu akcji Corentin Tolisso i pakuje piłkę do siatki po raz czwarty w ciągu ostatnich 12 minut! Lyon w tym momencie ponownie awansuje na fotel wicelidera Ligue 1!
    82. Wissam Ben Yedder (TOU) - 2:2

82
    Gol dla Toulouse!
    Strzelcem bramki WISSAM BEN YEDDER.

Natychmiastowy atak Toulousy po trafieniu Olympique! Strzela Braithwaite, broni uderzenie Lopes! Dobija do pustej bramki Ben Yedder! Mamy wyrównanie!
    81. Alexandre Lacazette (LYO) - 1:2

81
    Strzelcem bramki ALEXANDRE LACAZETTE.

Co za historia! Podanie ze środka pola do Greniera, ten delikatnie przedłuża do Alexandre Lacazette! Najlepszy strzelec Lyonu będąc niemal oko w oko z Lafontem strzela mocno, po ziemi i w krótki róg! Lyon w ciągu 10 minut całkowicie odwraca sytację na boisku!
    73. Clément Grenier (LYO) - 1:1

73
    Strzelcem bramki CLÉMENT GRENIER.

Ten który był faulowany sam wymierza sprawiedliwość! Bardzo mocne uderzenie CLEMENTA GRENIERA mija mur, piłka ma dziwną rotację, myli golkipera gości i wpada w sam środek bramki! Olbrzymi błąd Albana Lafonta. Lyon wraca do walki o zwycięstwo!
    51. Marcel Tisserand (TOU) - 1:0

51
    Strzelcem bramki MARCEL TISSERAND.

Zablokowany na linii został Anthony Lopes. Centra zbita przez Tongo Doumbię i z najbliższej odległości wpycha piłkę do bramki MARCEL TISSERAND! Toulousa wychodzi na prowadzenie i na razie znacznie poprawia swoją sytuację w kontekście walki o utrzymanie!

Piotr Gawryszczak

Gole: 51. Tisserand, 82. Ben Yedder – 73. Grenier, 81. A. Lacazette, 85. Tolisso

Kartki:   34. Regattin (TOU), 83. Sirieix (TOU) – 12. Valbuena (LYO), 83. A. Lopes (LYO), 90+4. Tolisso (LYO)

Toulouse FC: Lafont – Yago, Diop, Tisserand, Moubandje – Doumbia (77. Sirieix), Blin – Regattin (69. Akpa Akpro), Didot (63. Trejo), Braithwaite – Ben Yedder.
    Zmiany: Goicoechea – Akpa Akpro, Spajić, Sirieix, Trejo, Somália, Ninkov.

Olympique Lyon: A. Lopes – Rafael, Yanga-Mbiwa, Umtiti, Morel (76. Bedimo) – Ferri, Gonalons, Tolisso – Ghezzal (68. Grenier), A. Lacazette, Valbuena (68. Fékir).
    Zmiany: Gorgelin – Bedimo, Jallet, Grenier, Fékir, Darder, Perrin.

Sędziowie: Clement Turpin