Grunwald R.Ś. – Skra 1:2 (koniec) | Podbeskidzie II – Odra O. 0:3 (koniec) | Czaniec – LKS Bełk 0:4 (koniec)
Jastrzębie – Piotrówka 0:1 (koniec) | Ruch Z. – Piast II 0:0 (koniec)
Grunwald Ruda Śląska
1:2 (1:1)
Skra Częstochowa
Sobota 23.04.2016, 11:003 Liga opolsko - śląska • Runda 22

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Protokół meczowy:

Grunwald Ruda Śląska: Poloczek – Wolek, Szczypior (C), Sikora, Cymański – Cichecki, Chwastek, Jagodziński, Kiepura – Stanisławski, Dreszer

Rezerwowi: Sitko – Fredyk, Szczygieł, Talaga
    Sitko – Fredyk, Szczygieł, Talaga

Skra Częstochowa: Kosut – Mastalerz, Woldan (C), Witkowski, Tomczyk, Musiał, Kowalczyk, Olejnik, Niedbała, Mularczyk, Nowak

Rezerwowi: Kotecki – Gołuch, Zaradny, Obodecki, Dikof, Błaszkiewicz, Marek

Sędziowie: Maciej Kosarzecki – Krzysztof Glensk, Krzysztof Konicki.

1

15
    Piętnaście minut gry w Rudzie Śląskiej już za nami. Jak na razie lepsze okazje stworzyli miejscowi, jednak dwukrotnie zawiodła skuteczność.

22
    Gol dla Grunwaldu!

Miejscowi wychodzą na prowadzenie! Jako pierwszy w tym meczu na listę strzelców wpisuje się 24-letni MATEUSZ DRESZER.

27
    Faul taktyczny Niedbały i arbiter pokazuje mu żółtą kartkę.

33
    Gol dla Skry!

Po dziesięciu minutach od straty bramki odpowiadają goście! Gola dającego wyrównanie strzelił PAWEŁ NOWAK.

45

Do przerwy obie drużyny strzeliły po bramce i mamy remis 1:1. Minimalnie przeważają jednak gospodarze, którym w niektórych sytuacjach zabrakło jedynie szczęścia. Wracamy za niecały kwadrans, zostańcie z nami!

46

49

Znakomicie dla przyjezdnych rozpoczęła się druga część spotkania! SZYMON KOWALCZYK pokonuje Poloczka i Skra wychodzi na prowadzenie.

55
    Nie rezygnują z kolejnych ataków piłkarze z Częstochowy. Po uderzeniach Olejnika i Nowaka piłka jednak nie znalazła drogi do bramki.

65
    Do końca spotkania pozostało jeszcze dwadzieścia pięć minut. Przed chwilą Kosut pewnie wyłapał futbolówkę po strzale głową jednego z rywali.

68
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Mularczyk, na boisku pojawia się Gołuch.

71
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Cichecki, na boisku pojawia się Szczygieł.

80
    To już końcówka tego spotkania. Miejscowi nie są w stanie zagrozić rywalom. Skra dominuje, przed momentem słupek uratował gospodarze po uderzeniu Nowaka.

86
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Wolek, na boisku pojawia się Talaga.

90
    Zmiana w drużynie Skra Częstochowa: z boiska schodzi Nowak, na boisku pojawia się Dikof.

90+3

Spotkanie w Rudzie Śląskiej właśnie się zakończyła! Miejscowi po raz kolejny przegrywają na własnym terenie. Skra zwycięża 2:1, choć mogła strzelić dziś dużo więcej bramek. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (12:52:33)
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Gole: 22. Dreszer – 33. Nowak, 49. Kowalczyk

Kartki:   27. Niedbała (SKC)

Grunwald Ruda Śląska: Poloczek – Wolek (86. Talaga), Szczypior (C), Sikora, Cymański – Cichecki (71. Szczygieł), Chwastek, Jagodziński, Kiepura – Stanisławski, Dreszer

Zmiany: Sitko – Fredyk, Szczygieł, Talaga

Skra Częstochowa: Kosut – Mastalerz, Woldan (C), Witkowski, Tomczyk, Musiał, Kowalczyk, Olejnik, Niedbała, Mularczyk (68. Gołuch), Nowak (90. Dikof)

Zmiany: Kotecki – Gołuch, Zaradny, Obodecki, Dikof, Błaszkiewicz, Marek

Sędziowie: Maciej Kosarzecki – Krzysztof Glensk, Krzysztof Konicki