Tottenham – West Bromwich 1:1 (koniec)
Tottenham Hotspur
1:1 (1:0)
West Bromwich Albion F.C.
Poniedziałek 25.04.2016, 21:00 • White Hart Lane, Londyn • Angielska Premier League • Runda 35

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (23:02:27)

Tottenham Hotspur traci punkty w meczu z nisko notowanym West Bromwich Albion wskutek remisu 1:1. Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando Kogutów i niewiele zwiastowało kataklizm. Po przerwie nie wykorzystały szansy na drugiego gola. Nie zamknęły w ten sposób meczu, a w działaniach WBA było widać większą odwagę i nastawienie na ofensywę. W końcu goście wykorzystali stały fragment i wyrównali. Piękna historia Dawsona. Defensor West Brom najpierw zdobył gola samobójczego, a następnie zrehabilitował się strzałem na 1:1. Cieszą się goście, cieszy się Leicester City.

90+3
    Myhill złapał dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zostały dwie minuty na zmianę wyniku jednym i drugim.

90+2
    Na aferę Tottenham Hotspur. Radzą sobie piłkarze w bordowych koszulkach. Są wyjątkowo zdeterminowani przy obecnym rezultacie.

90
    Doliczone 5 minut. Jest jeszcze nadzieja wśród kibiców na White Hart Lane.

90
    Natomiast pierwsza zmiana u gości: Sandro za Sessegnona.

90
    Chadli za Alliego – to trzecia zmiana u gospodarzy.

89
    Uważa obrona Tottenham Hotspur przy wrzutce z rzutu rożnego. Uczy się na błędach. Inna sprawa, że w ich marzeniach piłka powinna być w zupełnie innym miejscu boiska.
    Będzie podzial punktów?

86
    Sessegnon wpadł w pole karne faworyta i huknął z ostrego kąta. Piłka zatańczyła gdzieś w okolicy słupka bramki Llorisa!

85
    Heung-Min wbiegł zamiast Lameli, który nie zamknął meczu na początku drugiej części. Miał szansę, a ostemplował słupek.

84
    Rose skierował łaciatą w objęcia Myhilla. Rzucają wszystko co mają gospodarze do ataku, ale po zmianie wyniku idzie im jak po wertepach.
    Efektownie!

82
    Coraz gorsze są uderzenia Eriksena. Chyba czas, by zmienić wykonawcę rzutów wolnych. Myhill odprowadził piłkę wzrokiem poza boiska dla zachowania pozorów.

81
    Yacob zbiegł z boiska jak sarenka, a urwał gospodarzom minutę. Tymczasem jego partnerzy będą bronić się przy stałym fragmencie Tottenham Hotspur.

79
    Spięcie na prawym skrzydle. Przedstawiciele West Bromwich Albion domagają się surowych kar dla zawodnika, który zaatakował wślizgiem Yacoba.

Gole: 33. Dawson (sam.) – 73. Dawson

Kartki:   60. J. Evans (WBA)

Strzały celne: 2:3. Strzały niecelne: 9:8. Rzuty rożne: 9:7. Spalone: 1:1. Foule: 8:13.
    Tottenham Hotspur: Lloris (C) – Walker, Alderweireld, Vertonghen, Rose – Dier (76. R. Mason), Dembélé – Lamela (85. S. Heung-Min), Alli (90. Chadli), Eriksen – Kane.
    Zmiany: Vorm – S. Heung-Min, R. Mason, Trippier, Chadli, Carroll, Davies.

West Bromwich Albion F.C.: Myhill – Dawson, McAuley, J. Olsson, J. Evans – Yacob, Fletcher (C) – Sessègnon (90. Sandro), C. Gardner, McClean – Rondón.
    Zmiany: Palmer – Chester, Anichebe, Lambert, Sandro, Roberts, Leko.

Sędziowie: Mike Jones