Pelikan Niechanowo – Toruń 1:0 (koniec)
Pelikan Niechanowo
1:0 (1:0)
Elana Toruń
Niedziela 08.05.2016, 15:00 • Stadion na Plantach, Niechanowo • 3 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska • Runda 26

Gospodarze okazali się minimalnie lepsi. Co prawda pcozątek spotkania wskazywał, że to goście będą chcieli wygrać za trzy punkty. Mimo to z Pelikan okazał się lepszy. Bramka strzelona w 45 minucie starczyła by wygrać to spotkanie! (16:53:08)

90+4

90+2
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Kot, na boisku pojawia się Marszałek.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Drzewiecki (Pelikan Niechanowo).

88
    Zmiana w drużynie Elana Toruń: z boiska schodzi Grudziński, na boisku pojawia się Szafran.

85
    Mało emocjonująca końcówka spotkania. Brakuje jakichkolwiek emocji.

84
    Zmiana w drużynie Pelikan Niechanowo: z boiska schodzi Trojanowski, na boisku pojawia się Buszta.

83
    Trojanowski przed szansą na bramkę, jednak nie trafia! Bramka dosłownie była pusta, jednak jego uderzenie głową niecelne.

82
    Brakuje jakichkolwiek emocji, obie ekipy graja trochę bez wiary.

80
    Żółtą kartkę otrzymuje Aleksandrowicz (Elana Toruń).

80
    Piłka szybuje od bramki do bramki. Obie ekipy wyglądają na zmęczone.

79
    Mało interesujący fragment rywalizacji, na murawie nie dzieje się zbyt wiele.

77
    W ostatnich minutach oglądamy sporo nieczystych interwencji. Sędzia ma dużo pracy.

76
    Akcja Pelikana została zwieńczona kompletnie niecelnym uderzeniem głową. Nieco ożywili się kibice gospodarzy i zaczynają kibicować.

75
    Świtalski czujnie w obronie. Kolejna dobra interwencja na przedpolu, dzięki czemu zapobiegł utracie kolejnej bramki przez swoją drużynę.

73
    Aktualnie obserwujemy sporo waki w środku pola, niewiele z tego wynika.

71
    Do zakończenia spotkania pozostało niespełna 20 minut. wciąż prowadza gospodarze.

70
    Trojanowski chciał samodzielnie wbiec w pole karne ale bezskutecznie.

68
    Tempo rywalizacji nieco opadło. Nieco cześciej w posiadaniu futbolówki gospodarze.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!